Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2007 o 09:46, szerszeń45 napisał:

Wprowadzili je po Summer Update 2006, tym samym co dodał Liberty Bay i Shattaret Iseles, piratów,
Quary itp.
http://forum.gram.pl/upl/forum/2006_4/20061010174453.jpg
http://forum.gram.pl/upl/forum/2006_3/20060817092228.jpg


No to już wszystko wiem ;).To już wiem ,że nie grałem w tamtym okresie ,więc o czymś takim nie mogłem wiedzieć xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 09:47, Budep napisał:

Mam takie pytanie , grasz w Tibie? A jak nie grasz , a grałeś ,to dlaczego przestles?


Grałem. Tym gościem na screenach zrobiłem 53 lvl/52 mlvl. Po hacku postać spadła na 36 lvl/40 mlvl. Jakoś odechciało mi się grać. :)

@ Nertis
Pewnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 10:52, Prince07 napisał:

No to i ja się pochwale moim najlepszym outfitem jakiego udało mi się zdobyć jak jeszcz grałem
w Tibie ;p

Sry, ale IMO cienki outfit. Już lepiej zebrać na full Barbariana albo Full Assassina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 11:00, Firaxo napisał:

Sry, ale IMO cienki outfit. Już lepiej zebrać na full Barbariana albo Full Assassina :P


Taaak ? No co Ty nie powiesz... Na full barbariana trzeba jakieś 400-500k (w zależności od serwera) a na Full Asska ~1kk to dziękuję... Ja ten outfit miałem na 40 lvl i wyniósł mnie jakieś 200k :> Mi tam się podobał ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 11:02, Prince07 napisał:

Taaak ? No co Ty nie powiesz... Na full barbariana trzeba jakieś 400-500k (w zależności od
serwera) a na Full Asska ~1kk to dziękuję... Ja ten outfit miałem na 40 lvl i wyniósł mnie
jakieś 200k :> Mi tam się podobał ;]


a czy ten super drogi outfit cos extra dodaje oprocz wygladu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 12:08, gemGreg napisał:

a czy ten super drogi outfit cos extra dodaje oprocz wygladu?


Tak +5 do szybkości i -10 do trzeźwości ;p
Nie no żartuję oczywiście. Outfty oprócz wyglądu nic nie dodają no chyba że te super drogie dodają respect na serwerze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam pytanie dotyczące serwerów OTS. Otóż wiem jak się zarejestrowac na danym OTS (nie żadna filozofia), ale program, który jest mi niezbędnie potrzebny o nazwie Hamachi jest tylko pod Windowsa 2000/XP/03. Mógłby ktoś mi podać jakiś inny program, który zastąpiłby mi Hamachiego? Mam Windows Millenium, więc wydaję mi się, że pod tak... żenujący system operacyjny żadna wersja Hamachi mi nie wystartuje... A miałem chrapkę na fajnego OTS''a... Czy ktoś jest w stanie mi pomóc? :-) Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam tych co grają i tych co nie grają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 16:47, albinskia napisał:

asprate wpisz w googlach i ściągnij sobie polecam tego ip changera.


Dzięki, jesteś wielki! Teraz mam jeszcze jedno pytanie: jak sprawdzić jaką ma się wersję klienta Tibii? Bo nie pamiętam jaką ściągałem... Chyba 7.6 ale nie jestem pewien. Wiesz jak sprawdzić? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak już o addonach i offitach to możecie mi powiedzieć który offit z addonami lub bez wam się najbardziej podoba i czemu? bo mi najbardziej podoba się Hunter z oba addonami a czemu to nie wiem XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 16:35, przemas94 napisał:

Witam, ja mam pytanie dotyczące serwerów OTS. [..]


A ja mam odpowiedź. Serwery prywatne(w tym przypadku OTS) w każdej grze online są nielegalne, czyli pirackie. Nie muszę mówić też, że jest to sprzeczne z regulaminem gram.pl, w którym jest zdefiniowane jak się postępuje z piratami? Dziękuję za uwagę.

Co do outfitów, to nie wiem. IMO full barbarian jest ładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: Wiesz czemu są nielegalne te ots''y ?? Mi się zdaje dlatego ,że się kradnie graczy rl tibi ale nie jestem pewian czy dobrze myślę?
zgadzam się barbarianek jest też ładny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 19:46, albinskia napisał:

mam pytanie: Wiesz czemu są nielegalne te ots''y ?? Mi się zdaje dlatego ,że się kradnie graczy
rl tibi ale nie jestem pewian czy dobrze myślę?
zgadzam się barbarianek jest też ładny ;]


Eee...serwery te są nielegalne ,ponieważ można powiedzieć ,że pliki prawdziwego serwera zostały skradzione dla producenta i przy okazji są łamane prawa autorskie :P (chyba :P).Dopóki producenci nie pozwolą na rozpowszechnianie plików do tej pory będzie to nielegalne :P.Tak przy okazji...ja myślę ,że twoje myślenie jest trafne ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 19:46, albinskia napisał:

mam pytanie: Wiesz czemu są nielegalne te ots''y ??


Z tego samego powodu co przegrywanie płyt oryginalnych gier. To zwykła kradzież softu, z którego prawdziwi twórcy mają zero. Chyba, że sami na to zezwalają, ale wtedy produkt jest freeware. Nawet Tibia wbrew pozorom jest opatrzona prawami autorskimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 16:24, przemas94 napisał:

Znalazłem w necie ciekawy filmik o Tibii... Oczywiście - historia znana każdemu graczowi -
tibia + odłączenie neta = rzucenie w matkę krzesłem... Na tym filmkiu widać wszystko, wypowiadają
się psycholodzy itd. :D

http://video.google.com/videoplay?docid=7032039479105679530


I jak film dowodzi gracze to zakichani skillerzy graja by byc najlepszymi obrzucajac gorszych ludzi blotem i dla kasy.
A uzaleznienie zalezy od czlowieka kazdy ma swoj rozum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 16:24, przemas94 napisał:

Znalazłem w necie ciekawy filmik o Tibii... Oczywiście - historia znana każdemu graczowi -
tibia + odłączenie neta = rzucenie w matkę krzesłem... Na tym filmkiu widać wszystko, wypowiadają
się psycholodzy itd. :D

http://video.google.com/videoplay?docid=7032039479105679530



Porażka, oni nawet nie wiedzą co mówią
"Kiedy się wejdzie w taka grę, nie można w dowolnym momencie odejść od komputera, bo osamotniona postać może zginąć. Bezpieczne dla postaci przerwanie gry możliwe jest tylko po ukończeniu kolejnego etapu"

lmao, a potem ludzie to oglądają i w w to wszystko wierzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja... Mnie najbardziej rozwaliło --> ,,Czy to prawda że zawalał szkołe?" Odpowiedź >>> Tak, zawalał szkołę, dom siebie... Cały świat zawałał". xD Normalnie porażka... :D Mieli jednak trochę racji w tym, że Tibia uzależnia... Jak każda gra, więc to nie żaden wyjątek! Zresztą, co tu dużo gadać, Tibia ma wielu wrogów, największy to telewizja.

BTW: Awans na przodownika! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować