Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2007 o 17:51, Nertis napisał:

Heh... 5 godzin spędzonych przy kompie non-stop to też bardzo dużo :P.Każda gra MMO może uzależnić...każdy
uzależniony ci powie ,że nie jest uzależniony...a siedzi na kompie czasami prawie 24 na dobę
olewając szkołe i inne sprawy :P.Nie każdy ma ten dar opanowywania się :P.


Ja grałem w Tibię i byłem gotów przyznać się, że byłem uzależniony :] Na szczęście się uwolniłem, tera gram jak już nie mam naprawdę co robić... Np po 15 min dziennie, by nie wiem, no zebrać kilka kamykow dla mojego palla i mi to wystarcza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 14:13, przemas94 napisał:

Ja grałem w Tibię i byłem gotów przyznać się, że byłem uzależniony :] Na szczęście się uwolniłem,
tera gram jak już nie mam naprawdę co robić... Np po 15 min dziennie, by nie wiem, no zebrać
kilka kamykow dla mojego palla i mi to wystarcza :P


Prawie każdego kogo tibia wciągnęła był uzależniony (nie mówię oczywiście o wszystkich :P).W moim przypadku też tak było (wagarowanie,wydawanie ostatnich pieniędzy w kafejce internetowej :P).Wtedy jeszcze byłem szczylem i nie wiedziałem co to jest ograniczanie się czy coś :P.Teraz nie mam już takich problemów...
Wszystko jest dla ludzi ...tylko z umiarem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 14:20, Nertis napisał:

Prawie każdego kogo tibia wciągnęła był uzależniony (nie mówię oczywiście o wszystkich :P).W
moim przypadku też tak było (wagarowanie,wydawanie ostatnich pieniędzy w kafejce internetowej
:P).Wtedy jeszcze byłem szczylem i nie wiedziałem co to jest ograniczanie się czy coś :P.Teraz
nie mam już takich problemów...
Wszystko jest dla ludzi ...tylko z umiarem ;).


Dokładnie tak samo było ze mną, z tym, że ja nie wydawałem kasy w kafejkach, bo neta miałem w domu :) No tak czy tak czasami się siedziało od 14:00 do 22:00, więc trochę :) Raz w wakacje, coś koło lipca zarwałem cały dzień :] od 10:00 rano w sobotę do 10:00 rano w niedzielę. O dziwo nawet oczy mnie nie bolały. :P Wbiłem z 3 levele :P z 16 do 19 swoim sorcererem na Askarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby tyle grać w tę grę to jest głupota... Uważam tę grę za głupią, nie chcąc nikogo urazić... U mnie cała klasa gra w tę grę oprócz mnie, no cóż nigdy w to nie grałem, ale widzę że uzależnia... Tak więc jest to moje zdanie o tej grze. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 14:28, ShaDoW Energy napisał:

Żeby tyle grać w tę grę to jest głupota... Uważam tę grę za głupią, nie chcąc nikogo urazić...
U mnie cała klasa gra w tę grę oprócz mnie, no cóż nigdy w to nie grałem, ale widzę że uzależnia...
Tak więc jest to moje zdanie o tej grze. Pozdrawiam :)


Każdy ma swoje zdanie i będę to zawsze powtarzał ;).Może i to jest głupotą ,ale nie wytłumaczysz tego dla kogoś kto gra w tibię po 20 godzin na dobę :P.Ja też tak myślałem jak ty...u mnie wszyscy w podstawówce to grali ,ale nie chciałem w to grać...ale ktoś mnie zachęcał ,aż mnie zachęcił...i od tego się zaczęło :/.
PS.Jeżeli uważasz tibię za głupią grę to znaczyłoby ,że większość gier MMO jest głupia :P...takie jest moje zdanie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale dla mnie Tylko jest głupie to że ktoś gra po 20 godzin, rozumiem może grać w Tibię, ale nie aż tyle czasu, po drugie Tibia jest dla Mnie głupia, ponieważ grafika normalnie powala, brak dźwięku, ehh... no cóż to wszystko... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 14:38, ShaDoW Energy napisał:

Przepraszam, ale dla mnie Tylko jest głupie to że ktoś gra po 20 godzin, rozumiem może grać
w Tibię, ale nie aż tyle czasu, po drugie Tibia jest dla Mnie głupia, ponieważ grafika normalnie
powala, brak dźwięku, ehh... no cóż to wszystko... Pozdrawiam :)


A czego ty oczekujesz od darmowej gry MMORPG? Świetnej grafiki? A może, że jak napiszesz coś na czacie w grze, to jakiś głos powie zdanie, jakie napisałeś? Gra została stworzona w 1996 roku, później cały czas poprawiana. Poza tą całą bzdurą, każda gra ma swoje dobre i złe strony. Tibia nie ma na przykład dźwięku, zaś ma za to znakomita grywalność. Nie ma grafiki takiej jak w najnowszych grach komputerowych i nie jest to gra na miarę XXI wieku, zaś pomyśl ile ludzi w to gra... Kilkadziesiąt tysiecy. Oni potrafili dostrzedz piękno tej gry i pokochali ją taką, jaka jest! Nie pokochasz gry, która wydaje ci się głupia, to oczywiste! Pracujesz dla TVN czy jak? :D

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 15:56, Fakse napisał:

Moim zdaniem Tibi to najgorsze gówno jakie kiedyś wyszło, ale każdy ma inny dust. Ja osobiscie
nie lubie Tibi


Po pierwsze : pisze się Tibii a nie Tibi... A po drugie to powiedz czemu ci się nie podoba, a nie zaczynasz od słowa ,,gówno"... Można wyrazić niechęć w bardziej kulturalny sposób.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 15:56, Fakse napisał:

Moim zdaniem Tibi to najgorsze gówno jakie kiedyś wyszło, ale każdy ma inny dust. Ja osobiscie
nie lubie Tibi


Heh...a może jakieś argumenty??To nie sztuka tylko powiedzieć ,że tibia to "gówno" i wyjść sobie :P.

@przemas94

Jesteś jednym z nielicznych ,którzy bronią tibię xD.

@masterHADES

Dust??Kojarzy mi się to z mapą w Counter-Strike xD...może Fakse za dużo się nagrał w CS''a ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak juz taki offtopic o cs to cos powiem
2 dni temu zalozylem sie HA ze go zabije o swoja i jego postac
w moich naumyslnych checiach mam dzieki temu 32 knighta

Jaki w tym zwiazek z tibia spytacie?

Teraz w tibie sie nie gra dla gry tylko dla sentymentu, a ci ktorzy go nie maja, sprzedaja lub oddaja postacie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 16:33, masterHADES napisał:

"dust" - 100 punktów :P dla tego kto mi powie co oznacza to słowo :D

Pewnie chodziło o "gust", literówka... Swoją drogą dust to po angielsku kurz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 17:05, Nertis napisał:

@przemas94
Jesteś jednym z nielicznych ,którzy bronią tibię xD.


A co mam robić? Widzę wypowiedź w stylu: ,,Tibia to gófno nie grajcie w Tibie ona jest zła! Nie lubie tibi" No to poprostu żal mi się robi takiej osoby, która nie umie postawić żadnych argumentów. Moge się założy, że tylko widziała jak ktoś gra i na tym się skończyło. Zero własnych odczuć, zero doświadczenia. Tylko wypowiedź oparta na PRZEKONANIACH, a nie na doświadczeniu. Dlatego bronię Tibię, to dobre wytłumaczenie. Zresztą to była kiedyś moja ulubiona gra i pomimo, że już nie gram nadal czuję sentyment do tej gry.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2007 o 08:41, przemas94 napisał:


Mnie się Tibia nie podoba, tak jak mówiłem grafika szokuje, chociaż gra jest stara, dźwięku nie ma, latasz chłopkiem i bijesz wszystko, no ale taki masz gust i ją lubisz... Jak większość Polaków zresztą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2007 o 09:04, ShaDoW Energy napisał:

Mnie się Tibia nie podoba, tak jak mówiłem grafika szokuje, chociaż gra jest stara, dźwięku
nie ma, latasz chłopkiem i bijesz wszystko, no ale taki masz gust i ją lubisz... Jak większość
Polaków zresztą. :)

Ha ha ha... Dobry żart. Większość Polaków lubi Tibię...? Przejrzyj sobie ten temat, większość osób mówi o Tibii dokładnie to samo co ty, niektórzy jej nawet nienawidzą (nie mam pojęcia jak można nienawidzić gry...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2007 o 09:11, Luke Shadow napisał:

Ha ha ha... Dobry żart. Większość Polaków lubi Tibię...? Przejrzyj sobie ten temat, większość
osób mówi o Tibii dokładnie to samo co ty, niektórzy jej nawet nienawidzą (nie mam pojęcia
jak można nienawidzić gry...).

Zresztą... U mnie w szkole sportowej wszyscy w to grają więc uwierz mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2007 o 09:14, ShaDoW Energy napisał:

Zresztą... U mnie w szkole sportowej wszyscy w to grają więc uwierz mi...

Super. A od kiedy Polska ogranicza sie do twojej szkoły sportowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować