Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2007 o 09:28, Luke Shadow napisał:

Super. A od kiedy Polska ogranicza sie do twojej szkoły sportowej?

Chodzi o to że u mnie gra cała masa, a tutaj na forum wszyscy zaprzeczają że ta gra jest fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 09:31, ShaDoW Energy napisał:

> Super. A od kiedy Polska ogranicza sie do twojej szkoły sportowej?
Chodzi o to że u mnie gra cała masa, a tutaj na forum wszyscy zaprzeczają że ta gra jest fajna


Heh...to tak samo jak w podstawówce grała cała moja klasa :P.Na forum znajdziesz większość osób ,która nie cierpi tibii ,ale są tacy ,którzy bronią ją i nie widzą w niej nic złego :P.Ja tam będę tibię bronił ,bo nie lubię jak ktoś się ogranicza do jednego słowa mówiąc o grze(no...ale potem się troszkę rozwinąłeś :P)...tak poza tym większość grała do momentu słynnego już krzesła (chyba...to tylko moje przypuszczenia :P).

@Luke Shadow

Eee... w tym temacie może będzie tylko z kilka osób na tak xD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, iektórzy z Was są po prostu niemożliwi! I co z tego, że Tibia ryje ludzi, wydajesz na nią całą kasę? Co z tego, że nie ma dobrej grafiki, dźwięku i innych niepotrzebnych rzeczy dla darmowej MMORPG? To nie świadczy źle o grze, że uzależnia, to świadczy o słabej woli graczy, o słabej woli ludzi. Wyzywacie tą grę, choć mogę się założyć, że większość z Was np nasz kochany ShaDoW of Energy wie o grze tyle co nic, czyli to o przeczytał na forum - wypowiedzi innych. Nie mówię oczywiście o wszystkich. Luke Shadow na pewno zna tę grę bardzo dobrze, choć wcale nie ma o niej zdania najlepszego, ani nie uważa tej gry za cud. Ja podobnie, ale twoje argumenty ShaDoW są tak mało przekonujace, że aż szkoda mi słów. Zresztą co ja będę Ci tłumaczył, jak za chwilę i tak zaczniesz swoje. Mimo wszystko pozdrawiam i liczę, że przestaniesz się wypowiadać o grach, kiedy nie masz pojęcia co mówisz.

PS : ,, [...], a tutaj na forum wszyscy zaprzeczają że ta gra jest fajna ". Tego nawet nie skomentuję, już zrobił to Luke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 21:51, mistrz.zywi0low napisał:

Gdzie mozna zdobyc katanę ? ? ??


Na rookgardzie ?? Jeżeli tak to jest specjalny quest w dziurze ze szkieletami na północ od runku głównego rookgardu, uprzedam jednak, że jest on trudny :) Do zabicia mamy kilka rotwormów i szkieletów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najgorszą wadą tibii jest a właściwie są... jej gracze. Tak, zgadza się bo z tego co się orientuję większosć gra, nie tylke dla przyjemności co tylko po to by zrobić postać i obalić na allegro, nie szanując przy tym innym i zdobywając przedmioty "na hama" nie bacząc na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 21:56, SoieR napisał:

Według mnie najgorszą wadą tibii jest a właściwie są... jej gracze. Tak, zgadza się bo z tego
co się orientuję większosć gra, nie tylke dla przyjemności co tylko po to by zrobić postać
i obalić na allegro, nie szanując przy tym innym i zdobywając przedmioty "na hama" nie bacząc
na innych.

nie prawda mlisz sie! Mi od razu ktoś pomógl i dostalem lepsza zbroje i tarcze, a szukam teraz tej katany tylko czy 5 lvl wystaczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 08:27, mistrz.zywi0low napisał:

nie prawda mlisz sie! Mi od razu ktoś pomógl i dostalem lepsza zbroje i tarcze, a szukam teraz
tej katany tylko czy 5 lvl wystaczy ?


Zobaczysz jacy ludzie są na Mainlandzie... Dla pieniędzy zrobią wszytko...
Co do questa to raczej powinienes dac rady ale musisz kupic te 2 runy na odtrutke i ze 2 life fluidy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 08:50, Prince07 napisał:

> nie prawda mlisz sie! Mi od razu ktoś pomógl i dostalem lepsza zbroje i tarcze, a szukam
teraz
> tej katany tylko czy 5 lvl wystaczy ?

Zobaczysz jacy ludzie są na Mainlandzie... Dla pieniędzy zrobią wszytko...
Co do questa to raczej powinienes dac rady ale musisz kupic te 2 runy na odtrutke i ze 2 life
fluidy :)

Ja gram na valorii jakby co i mam nick Antoi hyuga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2007 o 08:27, mistrz.zywi0low napisał:

nie prawda mlisz sie! Mi od razu ktoś pomógl i dostalem lepsza zbroje i tarcze, a szukam teraz
tej katany tylko czy 5 lvl wystaczy ?

Na Rooku i tak cię nie mogą zabić, więc głownie są mili. :P Jak wyjdziesz na maina to załatw sobie od razu przynajmniej scale armor (a dobrze by było jakbyś sobie załatwił plate armor). Najlepiej zamiast chodzić po dp i krzyczeć "scale/plate armor plz" podejdź do jakiegoś wyższego lvla (ok. 70) i pogadaj z nim "osobiście". W końcu powinieneś dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 09:57, Luke Shadow napisał:


> nie prawda mlisz sie! Mi od razu ktoś pomógl i dostalem lepsza zbroje i tarcze, a szukam
teraz
> tej katany tylko czy 5 lvl wystaczy ?
Na Rooku i tak cię nie mogą zabić, więc głownie są mili. :P Jak wyjdziesz na maina to załatw
sobie od razu przynajmniej scale armor (a dobrze by było jakbyś sobie załatwił plate armor).
Najlepiej zamiast chodzić po dp i krzyczeć "scale/plate armor plz" podejdź do jakiegoś wyższego
lvla (ok. 70) i pogadaj z nim "osobiście". W końcu powinieneś dostać.

albo moze isc do ghuli w pofdzdziemiavch kolo thais w swiatyni tam zawsze lezy scale armor na ziemi
ps ja tez nie gram juz bo mama mi zakazala :/ jakbym mogl tobym gral lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2007 o 14:24, lukase napisał:

albo moze isc do ghuli w pofdzdziemiavch kolo thais w swiatyni tam zawsze lezy scale armor
na ziemi

Ghoul zabije 8-poziomową postać ze sprzętem z Rooka dwoma, trzema uderzeniami.

Dnia 11.11.2007 o 14:24, lukase napisał:

ps ja tez nie gram juz bo mama mi zakazala :/ jakbym mogl tobym gral lipa

Hehehe. Muszę powiedzieć, że nie spotkałem się jeszcze z czymś takim. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 14:33, Luke Shadow napisał:


> albo moze isc do ghuli w pofdzdziemiavch kolo thais w swiatyni tam zawsze lezy scale armor

> na ziemi
Ghoul zabije 8-poziomową postać ze sprzętem z Rooka dwoma, trzema uderzeniami.

> ps ja tez nie gram juz bo mama mi zakazala :/ jakbym mogl tobym gral lipa
Hehehe. Muszę powiedzieć, że nie spotkałem się jeszcze z czymś takim. :P

mama przyszla z ciastem do komputera
zapytala w co ja gram
ja na to w tibie
a ty chodzisz po trupach ? (bylem wtedy na cyckach skilowalem)
noo....
i je okradasz ?
nooo.
(bo przecviez biore gp coins ale takie cos jest w kazdej grze dlategho sie dziwie)
a dotego sie uzaleznilem od tibi i jak o niej wkoncu zapomne to potem 2 tygodnie pozniej znowu mi sie przypomni o tibi
mama powiewdziala nie graj w to i wylacz
ten dzien to 10 listopada
juz rok minal
wczoraj swietowalem sobie wspominalem tibie juz rok bez tibi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2007 o 15:04, lukase napisał:

zapytala w co ja gram
ja na to w tibie
a ty chodzisz po trupach ? (bylem wtedy na cyckach skilowalem)
noo....

Chyba w większości gier gracz obraca się w ''towarzystwie'' trupów, więc to raczej nic dziwnego.

Dnia 11.11.2007 o 15:04, lukase napisał:

i je okradasz ?
nooo.
(bo przecviez biore gp coins ale takie cos jest w kazdej grze dlategho sie dziwie)

No właśnie nie nazwałbym tego okradaniem, tylko lootowaniem.

Dnia 11.11.2007 o 15:04, lukase napisał:

a dotego sie uzaleznilem od tibi i jak o niej wkoncu zapomne to potem 2 tygodnie pozniej znowu
mi sie przypomni o tibi

A na czym polegało to uzależnienie?

Dnia 11.11.2007 o 15:04, lukase napisał:

mama powiewdziala nie graj w to i wylacz

Jak byłeś uzależniony to się nie dziwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 19:56, Luke Shadow napisał:


> zapytala w co ja gram
> ja na to w tibie
> a ty chodzisz po trupach ? (bylem wtedy na cyckach skilowalem)
> noo....
Chyba w większości gier gracz obraca się w ''towarzystwie'' trupów, więc to raczej nic dziwnego.


> i je okradasz ?
> nooo.
> (bo przecviez biore gp coins ale takie cos jest w kazdej grze dlategho sie dziwie)
No właśnie nie nazwałbym tego okradaniem, tylko lootowaniem.

> a dotego sie uzaleznilem od tibi i jak o niej wkoncu zapomne to potem 2 tygodnie pozniej
znowu
> mi sie przypomni o tibi
A na czym polegało to uzależnienie?

> mama powiewdziala nie graj w to i wylacz
Jak byłeś uzależniony to się nie dziwie...

wtedy kjak gralem to mialem wtylaczyc komputer i wyjsc na dwor a teraz mam mysli samobojcze i nie chce mi sie zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2007 o 20:01, lukase napisał:

wtedy kjak gralem to mialem wtylaczyc komputer i wyjsc na dwor a teraz mam mysli samobojcze
i nie chce mi sie zyc

A mi się wydaje, że trochę przesadzasz, ale jak na serio masz myśli samobójcze to powiedz rodzicom i skontaktujcie się z jakimś psychologiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować