Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2007 o 09:57, Luke Shadow napisał:

Najlepiej zamiast chodzić po dp i krzyczeć "scale/plate armor plz" podejdź do jakiegoś wyższego
lvla (ok. 70) i pogadaj z nim "osobiście". W końcu powinieneś dostać.


O Boże i właśnie takich ludzi nienawidzę w MMoRPg, którzy tylko żebrzą. Strasznie wkurza jak jakieś dzieci spamują "free items plx" Ja bym do tego nie namawiał bo Cię tylko ludzie będą wyklinać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku nie użalaj się nad sobą. Zagraj w coś singlowego z głęboką fabułą. Gothic, Morrowind, Oblivion, Wiedźmin itp. Albo wyjdź poszukaj kogoś dla kogo chciałbyś żyć. Czując pustkę po starej grze niczym nie wskórasz. Zresztą młody pewnie jesteś, kryzys mały masz. Przejdzie Ci. Też to miałem, choć ze skończeniem z tą grą nie miałem żadnych problemów, choć kilkuminutowy żal po straceniu konta był. Nie warto się tym jednak przejmować, są fajniejsze gry/rzeczy do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2007 o 20:33, Outlander-pro napisał:

O Boże i właśnie takich ludzi nienawidzę w MMoRPg, którzy tylko żebrzą. Strasznie wkurza jak
jakieś dzieci spamują "free items plx" Ja bym do tego nie namawiał bo Cię tylko ludzie będą
wyklinać.

Wiesz, jak umiesz odpowiednio zagadać i podejdziesz do osoby na poziomie to nie ma z tym problemu. Od czasu do czasu robiłem tak nawet moim main charem gdy potrzebowałem kasy na podróż statkiem, a akurat w dp, w mieście, w którym się znajdowałem nic nie miałem. Znajomość angielskiego + zasady kultury = sukces gwarantowany. Oczywiście nie mam na myśli chodzenia po dp i krzyczenia "10gp plx"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 20:33, Outlander-pro napisał:

O Boże i właśnie takich ludzi nienawidzę w MMoRPg, którzy tylko żebrzą. Strasznie wkurza jak
jakieś dzieci spamują "free items plx" Ja bym do tego nie namawiał bo Cię tylko ludzie będą
wyklinać.


Ja tak często itemy rozdawałem. Jeśli ktoś ładnie (!) poprosil i mialem akurat dany item to zawsze dawalem :) (oczywiscie w granicach rozsadku - knight armora juz bym nie dal :D)
Tak samo z pieniedzmi na statek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 13:32, XardasiK napisał:

> O Boże i właśnie takich ludzi nienawidzę w MMoRPg, którzy tylko żebrzą. Strasznie wkurza
jak
> jakieś dzieci spamują "free items plx" Ja bym do tego nie namawiał bo Cię tylko ludzie
będą
> wyklinać.

Ja tak często itemy rozdawałem. Jeśli ktoś ładnie (!) poprosil i mialem akurat dany item to
zawsze dawalem :) (oczywiscie w granicach rozsadku - knight armora juz bym nie dal :D)
Tak samo z pieniedzmi na statek ;)

No co ty:) Ja nic nie daje(chyba, że mam jakieś trashe:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 14:08, W.S.A.D napisał:

No co ty:) Ja nic nie daje(chyba, że mam jakieś trashe:P)


To nie ładnie... Bozia kazała się dzielić.
Ja pamiętam, jak raz z 2 kumplami robiliśmy popularne free itemsy, poleciało wtedy syfu na jakieś 50k xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 15:40, Prince07 napisał:

To nie ładnie... Bozia kazała się dzielić.
Ja pamiętam, jak raz z 2 kumplami robiliśmy popularne free itemsy, poleciało wtedy syfu na
jakieś 50k xD


Heh mnie kiedys koles rozwalil,myslalem ze spadne z krzeselka..Bodajze jakis h-lvl poszedl i chcial sprzedac RH [ Royal Helmet ] a nie mozna bylo tam sprzedac to wziol i rzucil do NPC gdzie jest obgrodzone miejsce przez deski i mur , tak po prostu :P Nudzilo mu sie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: czy rodzaj minotaura ma wpływ na to jak często wytnę obsain knifem skórkę??(mi się zdaje ,że nie ale lepiej się spytać) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 15:13, albinskia napisał:

mam pytanie: czy rodzaj minotaura ma wpływ na to jak często wytnę obsain knifem skórkę??(mi
się zdaje ,że nie ale lepiej się spytać) xD


No to dobrze myślisz - nie ma najmniejszego związku :) Częstotliowość wypadania skórki jest z kazdego minosa taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 19:20, mistrz.zywi0low napisał:

mam pytanko czy w pierwszym miescie jest poczta ?


Znaczy sie na rookgardzie? Nie, nie ma. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co sądziecie o tych wojnach brazylijczyków z polakami które ostatnio się pojawiły?? Ja uważam ,że są nie potrzebne i głupie.brazylijczycy marnują rzeczy (sd,uh,mf itp) a by mogli sobie w spokoju grać z polakami xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 20:17, albinskia napisał:

co sądziecie o tych wojnach brazylijczyków z polakami które ostatnio się pojawiły?? Ja uważam
,że są nie potrzebne i głupie.brazylijczycy marnują rzeczy (sd,uh,mf itp) a by mogli sobie
w spokoju grać z polakami xD


Ja bym chętnie przyłączył się do tej wojny :P...za czasów jak jeszcze grałem w tibie to zawsze Brazylijczycy do mnie "br?" a potem nawet magiczne słowo "no" im nic nie mówiło :P...uczepiali się jak rzep psiego ogona :P.A ta wojna jest na wszystkich serwerach ,czy tylko na jakimś jednym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 13:32, albinskia napisał:

ja mówie o xanterze ale na innych chyba tez wojny. ;]


Jee...na Ruberze to chyba dalej jeszcze nie kończąca się wojna ze Szwedami trwa xD (lub moje informacje są nieaktualne :P)...to jak do tego jeszcze dojdą Brazylijczycy to masakra będzie xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na niektorych swiatach no-pvp tez sa swego rodzaju wojny, ale nie o panowanie, tylko o teren

np. na jednym z serv na ktorym gram polakowi i szwedowi nie wolno pojawic sie w thais i veno
braz i szwedom nie wlono sie pojawic w ab
szwedzi opanowali mw caly teren pacc
po ostatnim "pakcie" pokojowym carlin zostalo miastem neutralnym za cene gh szwedow

co sie stanie gdy zblizysz sie do 1 z miast "wroga"
1) zluruja do ciebie najmocniejsze potwory z okolicy ktore cie zabija
2)nikt ci tam niczego nie sprzeda bo bedziesz tzw "wrogiem ludu"(ew; po wysokich cenach)
3)bedziesz przesladowany i szykanowany


i gdzie jest sens wojen
odp; niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować