Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2008 o 08:15, KrzychoCJ napisał:

> Mi się podoba tibia od wowa za wowa trzeba płacić 50 miesięcznie
Tak samo mogę powiedzieć wolę malucha od BMW bo tańszy. ;e
Myśl logicznie a nie patrzysz czy za coś trzeba płacić i oceniasz co lepsze.


Oj trochę ma racji... Bo w końcu za Tibie nie trzeba płacić :) Osobiście nie lubię Tibi, ale kiedyś w nią grałem. Jak nie miałem dobrego kompa i neta to się z kolegami (Ahh najmłodsi w kafejce po ok.8 lat xD) do kafejki szło na Tibie :P Ale teraz kiedy się ma tyle darmowych MMORPG Można powiedzieć nawet, że GW bo dla tych którzy płacą za PACCA to by się bardziej opłaca. Bo wydasz 90 zł i masz podstawkę (może jeszcze jakiś dodatek za małą dopłatą) na ZAWSZE ZA FREE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również kiedyś byłem fanem Tibii, ale gdy pojawiły się PRAWDZIWE gry takie jak GW, LineAge, WoW, dopiero wtedy zrozumiałem co to jest MMORPG. a o tibii zapomniałem. Znaczy mam jeszcze konto 4 chary, ale już nie gram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale jeśli nie płacimy za tibie to mamy zdecydowanie gorzej, CipSof coraz bardziej dąży do tego by zwiększyła sie ilość PACC. Powoli zaczyna sie mówić że tibia zaczyna być płatną grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to oddaj postacie biednym XD

Kyuubis
Każda grę mmo można właściwie nazwać grą płatną, bo esencja gry jest właśnie w tej płatnej niedostepnej dla facc (ogółem) terenów/opcji/czarów i.t.d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.
Nie jestem fanem tibi w szczególności dlatego że nie bardzo ją rozumiem (:
-gdy włączam tibię pokazuje się okienko gry ale trzeba wpisywać jakieś chasła. Mam je w notatniku ale nie chce mi się ciągle ich przepisywać. Da się to jakoś wyłączyć?
-Jest Polska wersja tej gry?
-Kim najłatwiej się gra? Magiem, Rycerzem czy Łowcą??
Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 18:13, dominikańczyk napisał:

Mam pytanie.
Nie jestem fanem tibi w szczególności dlatego że nie bardzo ją rozumiem (:
-gdy włączam tibię pokazuje się okienko gry ale trzeba wpisywać jakieś chasła. Mam je w notatniku
ale nie chce mi się ciągle ich przepisywać. Da się to jakoś wyłączyć?


Naucz się ich na pamięć i po problemie.

Dnia 18.01.2008 o 18:13, dominikańczyk napisał:

-Jest Polska wersja tej gry?


To MMO. Tylko frajerskie MMO mają inne wersje niż angielska.

Dnia 18.01.2008 o 18:13, dominikańczyk napisał:

-Kim najłatwiej się gra? Magiem, Rycerzem czy Łowcą??
Proszę o pomoc.


Łowcą? Chyba paladynem. Podobno ostatnie zmiany wzmocniły magów i druidów, ja osobiście preferuję profesje magiczne. Sam musisz zdecydować kim jest Ci wygodniej grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 18.01.2008 o 18:55, szerszeń45 napisał:

To MMO. Tylko frajerskie MMO mają inne wersje niż angielska.

/.../


Zgadzam się w stu procentach. No chyba że chodzi ci o PL wersje klienta to możesz sobie ściągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 18:57, IPI-Tiiba-Kyra napisał:

Zgadzam się w stu procentach. No chyba że chodzi ci o PL wersje klienta to możesz sobie ściągnąć


Fakt, słyszałem o łatce, która spolszcza klient, ale IMO to bezsens skoro i tak wszyscy NPCe mówią po angielsku. Zresztą MMO to MMO i angielski to podstawa jeśli chce się grać, choć Tibia to na tyle zbita społeczność, że wystarcza znajomość polskiego i portugalskiego. ^^ Co gorsza wielu myśli, że może z tym grać -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, sam grałem kiedyś w tibię i bardzo tego żałuję. Grało się bardzo miło, ale do czasu - kiedy mialem większy poziom ciągle myślałem o tibi, w każdej wolnej chwili. I nie da rady się od tego uwolnić! Kiedy raz gralem moją postacią, załapałem deada. Mocno się wkurzyłem, bo straciłem półtora poziomu. I to było to. Częściowo odechciało mi się grać w tibię. Jednak potem znowu dałem się skusić i założyłem postać. Na szczęście znowu i na niej padłem. Wtedy zrozumiałem, co tibia u nie wywołała. To było straszne. Przestałem w nią grać, lecz nie było łatwo. Nie mogłem zasnąć w ten dzień, kiedy z nią zerwałem!
Tak więc ostrzegam was przed tibią:

UZALEŻNIENIE ROZWIJA SIĘ Z CZASEM! JEŚLI CHCESZ ZACZĄĆ GRAĆ NIE PRÓBUJ! NIE RADZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 19:10, Mystix napisał:

Przyznam, sam grałem kiedyś w tibię i bardzo tego żałuję. Grało się bardzo miło, ale do czasu
- kiedy mialem większy poziom ciągle myślałem o tibi, w każdej wolnej chwili. I nie da rady
się od tego uwolnić! Kiedy raz gralem moją postacią, załapałem deada. Mocno się wkurzyłem,
bo straciłem półtora poziomu. I to było to. Częściowo odechciało mi się grać w tibię. Jednak
potem znowu dałem się skusić i założyłem postać. Na szczęście znowu i na niej padłem. Wtedy
zrozumiałem, co tibia u nie wywołała. To było straszne. Przestałem w nią grać, lecz nie było
łatwo. Nie mogłem zasnąć w ten dzień, kiedy z nią zerwałem!
Tak więc ostrzegam was przed tibią:

UZALEŻNIENIE ROZWIJA SIĘ Z CZASEM! JEŚLI CHCESZ ZACZĄĆ GRAĆ NIE PRÓBUJ! NIE RADZE!

Podał byś mi tego link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tibia nie uzależnia tylko wywołuję syndrom jakiśtam (dokładnie niepamiętam)
A co do treści twojego posta. Ciekawe jaki lvl miałeś padnij na 110 to zobaczymy. Ja przeżyłem dedy na m/w 100 102 105 110 111 113 119 a na 120 (czy coś koło) przestałem grać, powod kilka postów temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 19:17, IPI-Tiiba-Kyra napisał:

Tibia nie uzależnia tylko wywołuję syndrom jakiśtam (dokładnie niepamiętam)
A co do treści twojego posta. Ciekawe jaki lvl miałeś padnij na 110 to zobaczymy. Ja przeżyłem
dedy na m/w 100 102 105 110 111 113 119 a na 120 (czy coś koło) przestałem grać, powod kilka
postów temu.



jaki syndrom? Bo mi sie zdaje ze uzaleznienia ;p
Dzis jestem juz szczesliwym, wolnym czlowiekiem, bo juz nie gram w tibie. WsZystko olewalem kiedy w nia gralem. Teraz czyje juz do niej po prostu wstret

PS Mialem 28 lv ale to denerwuje ze padales i tracisz cos nad czym dosc dlugo pracowales...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 19:20, Mystix napisał:

jaki syndrom? Bo mi sie zdaje ze uzaleznienia ;p
Dzis jestem juz szczesliwym, wolnym czlowiekiem, bo juz nie gram w tibie. WsZystko olewalem
kiedy w nia gralem. Teraz czyje juz do niej po prostu wstret

Ja grałem rok temu, ale się od tego oderwałem. Teraz zacząłem grać dalej i boję się, że nie będę mógł przestać... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować