Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Powiem tak: twoje rady są głupie, jeśli ty nie lubisz tej gry to w nią nie gran innym "hulaj dusza piekła niema "
jak ktoś sobie podetnie żyły przez deada to jego sprawa nie twoja.
Wiec nie pisz tutaj jak chcesz się innym narzucać, Dowidzenia i kop w dupsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę się zarejestrować w tibi. Jednak nie wiem jak. Kiedyś już się rejestrowałem i teraz piszę że ten e- mail jest używany. Do tego nie pamiętam nazwy mojej postaci. Proszę o pomoc. Moje gg: 1214519!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ci mogę pomóc, powiedz mi dokładniej jaki masz problem. Można zarejestrować jedno konto na jednego e-maila. Jeśli już kiedyś na niego zakładałeś konto to już nie będziesz mógł drugi raz, jeśli chcesz odzyskać swoje konto to powinieneś znać górne passy czy account number. Jeśli na koncie nie miałeś nic ważnego po prostu załóż sobie nowe konto na innym e-mailu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ci mogę pomóc, powiedz mi dokładniej jaki masz problem. Można zarejestrować jedno konto na jednego e-maila. Jeśli już kiedyś na niego zakładałeś konto to już nie będziesz mógł drugi raz, jeśli chcesz odzyskać swoje konto to powinieneś znać górne passy czy account number. Jeśli na koncie nie miałeś nic ważnego po prostu załóż sobie nowe konto na innym e-mailu.

Sory za powielenie, mnie coś ciągle z przeglądarkom się psuje. Jeszce raz się to zdaży i zmienię z firefoxa na explore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 21:29, IPI-Tiiba-Kyra napisał:

Tyle to na kiblu się da wbić w 5 dni

Heh.. ja wiem, że jesteś kozak i nie ma Tobie równych, ale ja nie mam czasu cały dzień przed kompem siedzieć... Ja mam pracę, studia, dziewczynę.. 2 godziny to max ule mogę dziennie poświęcić na kompa, z tego połowę mogę przeznaczyć na Tibie. Także daruj sobie swoje kozackie teksty...

Pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 14:58, Kyuubis napisał:

Ja ci mogę pomóc, powiedz mi dokładniej jaki masz problem. Można zarejestrować jedno konto
na jednego e-maila. Jeśli już kiedyś na niego zakładałeś konto to już nie będziesz mógł drugi
raz, jeśli chcesz odzyskać swoje konto to powinieneś znać górne passy czy account number. Jeśli
na koncie nie miałeś nic ważnego po prostu załóż sobie nowe konto na innym e-mailu


Już udało się zażegnać problem. Teraz wszystkie żeczy zapisałem sobie w notatniku . Ale dzięki za dobre chęci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 07:41, Qrski napisał:

> moje zdanie na temat tej gry jest zbyt wulgarne aby je tu pisać :). Ale powiem po krótce,
ludzie
> którzy lubią gry typu pixel :D to to jest gra dla nich, słyszałem kiedys że ta gra powinna

> się nazywaź pixila czy jakos tak :).
> Ja nie wiem, rozumiem gdyby to było po 2 latach kiedy komputer i internet były na poziomie...

> bardzo słabym :). Wtedy ja nawet bym się zachwycił tą grą, ale teraz... nawet metin 2
jest
> lepszy od tego ;/
Sa ludzie którzy lobią w to grac a są też inni którzy lobią grac np w wowa dal mnie tibia jest
spoko lubie bajkową grafikę :D

nie mówie że jest gra za którą powinno się zamykać. Ale w wielu przypadkach bardzo uzależnie. Oczywiście nie mam nic do tych ludzi. Mam kolege który w to gra, narazie staram się aby przestał :P. A innym którzy grają, ale nie są uzależnieni, życze wyskokich lvl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 18:57, dominikańczyk napisał:

Mam jeszcze jeden problem. Tym razem banalny. Jak wejść po drabinie na wyższe piętro??


Pod najniższym szczeblem drabiny klikasz PPM i Use.
Sorry ctrl i LPM bodajże. (tym drugim sposobem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 19:00, loytartoreto napisał:

> Mam jeszcze jeden problem. Tym razem banalny. Jak wejść po drabinie na wyższe piętro??


Pod najniższym szczeblem drabiny klikasz PPM i Use.
Sorry ctrl i LPM bodajże. (tym drugim sposobem).


Dzięki!
A wiesz może gdzie się sprzedaje kurtki i gdzie kupuje się żywność??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 19:11, loytartoreto napisał:

> Dzięki!
> A wiesz może gdzie się sprzedaje kurtki i gdzie kupuje się żywność??

Idź zapolują na owce, jelenie (czy tam sarny) itp.
Strona dla początkujących graczy- rookgaard.pl
A tu masz mapke---> http://www.rookgaard.pl/index.php?pid=1


Dzięki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 19:16, dominikańczyk napisał:

> > Dzięki!
> > A wiesz może gdzie się sprzedaje kurtki i gdzie kupuje się żywność??
>
> Idź zapolują na owce, jelenie (czy tam sarny) itp.
> Strona dla początkujących graczy- rookgaard.pl
> A tu masz mapke---> http://www.rookgaard.pl/index.php?pid=1

Dzięki za pomoc!

Wsumie to na początku wchodzenie po drabinie może Ci nie wychodzic:)) Ja potrzebowałem z pol godziny stania pod drabiną i przeklinania pod nosem zeby sie nauczyc:PP Potem bedziesz musial tez podnosic przedmioty z depo... Najlepiej i najłatwiej to poprostu nakietrowac myszke na srodek dp i do backpack''a :) ( chociaz z tym tez miałem problemy ) ale juz nie wielkie!
Pozrdrawiam.
PS - Zycze udanego wchodzenia po drabinach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym powiedzieć coś ogólnego o tibi . Tibia to jakby pochłaniacz życia. Pochłania czas niedawno tez grałem w tibie ale to był błąd tibia to nic przyjemnego wręcz odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z matui1996
to debilna gra a była tylko eksperymentem a tu nagle ludzie od CS-a odchodzą żeby w to gó*** grają
PS:matui1996 czy naprawde twój rok urodzenia to 96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 14:58, DreaN napisał:

Potem bedziesz musial
tez podnosic przedmioty z depo...


Boże, też miałem z tym ogromny problem, właściwie nadal mam :P. Ale mam sposób, przytrzymujesz shift i "lookasz " po deop i jak ci pokaże że widzisz dany przedmiot, to wciskasz w tym miejscu i do bp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 13:51, matui1996 napisał:

Pochłania czas niedawno tez grałem w tibie ale to był błąd tibia to nic przyjemnego wręcz odwrotnie.


A znasz jakas gre, ktora nie pochlania czasu?

Cry cuz retarded.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 20:30, lukase napisał:

niby nowy patch zostal dodany do tibi wiecie jaki i w jakich potworach zostal zmieniony lot?


Zadbaj o interpunkcję.

www.tibia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować