Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2008 o 19:23, Deejay napisał:

Ja grałem rok temu, ale się od tego oderwałem. Teraz zacząłem grać dalej i boję się, że nie
będę mógł przestać... ;)


Zalezy ktory masz lvl. I m mniejszy, tym latwiej sie oderwac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 19:26, rafekx 12 napisał:

> A z kąd można ściągnąć polską wersje( o ile taka jest)???

nie nie ma z tego co wiem nie ma polskiej wersji...


Ja tęeż nie wiem. Możę ktoś inny wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 19:20, Mystix napisał:

jaki syndrom? Bo mi sie zdaje ze uzaleznienia ;p


Ja powiem ,że czasami w grę ,bo nam się po prostu podoba...i nie zawsze to musi być uzależnienie jak to mówisz :P.

Dnia 18.01.2008 o 19:20, Mystix napisał:

Dzis jestem juz szczesliwym, wolnym czlowiekiem, bo juz nie gram w tibie. WsZystko olewalem
kiedy w nia gralem.


To co ty mówisz jest właśnie uzależnieniem :P.No ,ale jak ktoś gra ,np po godzince dziennie i dobije ten level 100 to odrazu ma być on uzależniony??No bez przesady :P.

Dnia 18.01.2008 o 19:20, Mystix napisał:

Teraz czyje juz do niej po prostu wstret


Standardowa reakcja po tym jak gra się po prostu znudziła lub wkurzyła na max''a :P.

Dnia 18.01.2008 o 19:20, Mystix napisał:

PS Mialem 28 lv ale to denerwuje ze padales i tracisz cos nad czym dosc dlugo pracowales...


To naprawdę długo nie grałeś...ja szczerzę powiem ,że dużych zdobyczy lewelowych nie miałem ,ale już jak padałem na 60 lewelu to mnie krew zalewała...to sobie pomyśl jak ludzie krzesłem biją wszystkich co są w pobliżu jak padną gdzieś na 100 xD (oczywiście mówię o skrajnych przypadkach xD).

@Deejay

Dnia 18.01.2008 o 19:20, Mystix napisał:

Teraz zacząłem grać dalej i boję się, że nie będę mógł przestać... ;)


Jeśli nie masz sinej woli to się bój...jeśli masz to graj spokojnie ;).

@dominikańczyk

Dnia 18.01.2008 o 19:20, Mystix napisał:

Ja tęeż nie wiem. Możę ktoś inny wie??


Nie ma chyba takiej wersji...ale żeby na takim poziomie nie znać angielskiego...wstyd normalnie O_O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 19:29, Nertis napisał:

To naprawdę długo nie grałeś...ja szczerzę powiem ,że dużych zdobyczy lewelowych nie miałem
,ale już jak padałem na 60 lewelu to mnie krew zalewała...to sobie pomyśl jak ludzie krzesłem
biją wszystkich co są w pobliżu jak padną gdzieś na 100 xD (oczywiście mówię o skrajnych przypadkach
xD).


Tak też to przerobiłem, tylko raz, ale zawsze o 1 raz za dużo, efektem tego że przez jakiś czas miałem żółty monitor, kumple nigdy się nied owiedzieli (zarwałem noc ale udało się, dobiłem do 100 lvl), powiedziałem dokładnie "Kineskop ch*j strzelił jak we flyffa grałem"

michał 012
Co do tego co napisałeś w tamtym temacie,
To już taki nawyk zwany "Pseudo moderatorką"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 19:40, IPI-Tiiba-Kyra napisał:

Boshe czy ty jesteś upośledzony dziecko czy jak??
www.tibia.pl
www.tibia.org.pl
www.tibia.com

A ty nie zapomnij że jesteś na forum i hamuj słowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 19:43, michał 012 napisał:

> Boshe czy ty jesteś upośledzony dziecko czy jak??
> www.tibia.pl
> www.tibia.org.pl
> www.tibia.com
A ty nie zapomnij że jesteś na forum i hamuj słowa .


A ty nie zapomnij że jesteś na forum i nie spamuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 19:44, rafekx 12 napisał:

> > Boshe czy ty jesteś upośledzony dziecko czy jak??
> > www.tibia.pl
> > www.tibia.org.pl
> > www.tibia.com
> A ty nie zapomnij że jesteś na forum i hamuj słowa .

A ty nie zapomnij że jesteś na forum i nie spamuj.

Nie będę się kłócił o byle co .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Chcę to zobaczyć, jak Polacy zrobią dobre MMO. : )
Po 2. Jeśli będzie naprawdę dobre, to chyba wiadomo, że na export pójdzie (bo w Polsce może z 10 tysięcy osób kupi oryginał reszta będzie grać na prvach), zatem tak czy siak angielski potrzebny. Już widzę MMO tylko dla Polaków. Nawet opcja wybrania języka polskiego a granie z wieloma narodami to IMO niewypał, bo i tak wypada Ci go umieć i tak, więc po jakiego grzyba się szczypać? Nie wiem. Szczerze mówiąc, byłem bardzo zaskoczony gdy na słowa "where can I buy better equipment?" usłyszałem "pl?". Raz zdziwko, że spotkałem Polaka (początki gry, skąd mogłem wiedzieć, że poza mną i kumplami z reala jeszcze jacyś Polacy grają? ; D) , a dwa, że nie był skory rozmawiać, ani podejmować żadnej próby mówienia po angielsku. Rozumiem, że z innym Polakiem dogada się bez problemu, ale jak spotka Szweda, Niemca, Amerykanina? Swoją drogą Szwedów i Niemców podziwiałem za cierpliwość.
Tyle w tej kwestii. MMO to obowiązkowa znajomość angielskiego, choćby w stopniu komunikatywnym (czyli takim jak mój ; )). W Tibii nie ma nic nadzwyczajnego jak ktoś podejdzie i "dasz coś?", co gorsza gracze wolą zignorować niż potępiać i samemu dać przykład. I M. in. właśnie dlatego ta gra jest denna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, byłem bardzo zaskoczony gdy na słowa "where can I

Dnia 18.01.2008 o 20:10, szerszeń45 napisał:

buy better equipment?" usłyszałem "pl?".


W Tibii to nic dziwnego: najczętsze padające słowa oprócz przekleńsw to właśnie "pl" albo "br" xP

>Raz zdziwko, że spotkałem Polaka (początki gry, skąd

Dnia 18.01.2008 o 20:10, szerszeń45 napisał:

mogłem wiedzieć, że poza mną i kumplami z reala jeszcze jacyś Polacy grają? ; D) , a dwa, że
nie był skory rozmawiać, ani podejmować żadnej próby mówienia po angielsku.


Tak to jest, a dziwić się nie należy :D 90% społeczeństwa Tibii to polacy chyba ;]

Dnia 18.01.2008 o 20:10, szerszeń45 napisał:

Rozumiem, że z
innym Polakiem dogada się bez problemu, ale jak spotka Szweda, Niemca, Amerykanina?


Wiesz co mu powie ? Pl ? nie ? to jezdeś nub spi**** tak to siezałatwia w tibii.

>Swoją drogą

Dnia 18.01.2008 o 20:10, szerszeń45 napisał:

Szwedów i Niemców podziwiałem za cierpliwość.


To w ogóle takich spotkałeś ? Ja grałem 2 tygodnie w tibię w celach naukowych. Bo usłyszałem że to niesamowity shit i takie tam. Chiałem sprawdzić czy ta gra cokolowiek oferuje graczowi dlatego męczyłem się aż dwa tygodnie. Oczywiście nic grywalnego nei znalazłem ^^

Dnia 18.01.2008 o 20:10, szerszeń45 napisał:

Tyle w tej kwestii. MMO to obowiązkowa znajomość angielskiego, choćby w stopniu komunikatywnym
(czyli takim jak mój ; )).


Komunikatywnym czyli fak ju, nub i fri ajtemz plx

>W Tibii nie ma nic nadzwyczajnego jak ktoś podejdzie i "dasz coś?",

Dnia 18.01.2008 o 20:10, szerszeń45 napisał:

co gorsza gracze wolą zignorować niż potępiać i samemu dać przykład. I M. in. właśnie dlatego
ta gra jest denna.


Lepiej zignorować, bo jak powie się: nie, to zaraz dziecko zacznie pytać: dlaczego, daj daj daj i spam, spam spam.
Gra jest niesamowicie denna, ludzie co w nią grają angielskiego w ogóle nie znają. Przytoczę tu anegdotkę: spotkałem w czasie gry dość miłego noobka (dołsownie - partaczył wszytko i ciągle padał xD), który był Anglikiem. Zagadał do mnie in inglisz, odpowiedziałem mu a po dłuższej rozmowie spytał się czy też jestem Anglikiem. Na odpowiedź że jestem Polakiem zdziwił się strasznie i powiedział że brał mnie za swojego :D
Trochę razem graliśmy aż ja przestałem bo gry miałem dosyć z wiadomych przyczyn. Rozśmieszyła mnie ta sytuacja :)

A propos innego żenującego zjawiska w Tibii: wszyscy piszą wyraz plx plx plx. Po prostu szczyt noobostwa : /
Takie: halp plx ned fot ;( mogą skutecznie zażenować człowieka.

Dobra, tyle na dziś ode mnie :D Trzymajcie się zdala od tej gierki ^^ No dobra możecie trochę pograć by to wypróbować i poznać znaczenie słowa dno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 21:23, Deejay napisał:

> Zalezy ktory masz lvl. I m mniejszy, tym latwiej sie oderwac..
na razie 23, ale gram dopiero 2 tyg...


No to lepiej już skończ z tibią ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 12:06, Mystix napisał:

No to lepiej już skończ z tibią ;]


Ale wkurzają mnie takie wypowiedzi <krew zalewa>.Czemu niby ma skończyć grać?!Jeśli mu się podoba niech gra.Jeśli się uzależni lub trochę weźnie do siebie grę to jego sprawa nie, Twoja!Takie głupie doradzanie jest naprawdę...nie będę już pisałem jakie :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 12:09, Nertis napisał:

> No to lepiej już skończ z tibią ;]

Ale wkurzają mnie takie wypowiedzi <krew zalewa>.Czemu niby ma skończyć grać?!Jeśli mu
się podoba niech gra.Jeśli się uzależni lub trochę weźnie do siebie grę to jego sprawa nie,
Twoja!Takie głupie doradzanie jest naprawdę...nie będę już pisałem jakie :/.


Ja mu tylko doradzam, bo przeżywałem już kryzys związany z tibią i nawet wrogowi tego nie życzę. Być może nie spotka go to co mnie, ja tylko chce o tym mu powiedziec.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować