Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie rozsprzedaż THQ. "Tytuł po tytule"

67 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2013 o 10:18, Drazok napisał:

Mam nadzieję że licencja warhammera i tym samym warhammer 40000 dawn of war trafi w dobre
ręce :p



Patrząc na listę zainteresowanych firm, nie liczyłbym na to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej interesuje kto zakupi DoW i CoH :) moim zdaniem największa walka będzie właśnie o te dwie marki, bo gwarantują one solidną sprzedaż. Niezbyt mi się podoba pomysł, żeby to EA je kupiła, Ubi i Warner są chyba bardziej godnymi zaufania firmami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że W40k pozostanie w (dobrych) rękach Relic Ent., sprzedać to pewnie sprzedadzą samą firmę, która należy do THQ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej interesuje WH 40K. Poza tym ciekaw jestem co będzie z Darksiders, Metro i Saints Row.
Mam nadzieję, że większość interesujących mnie tytułów trafi do WB bo EA zrobi z każdego tytułu papkę dla niemowląt a Ubi nie znoszę na równi z cenegą (tfu)...
Ech.. Szkoda tego THQ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ważne by EA nie dostało za dużo, tylko oni potrafią tak zepsuć gry. :P Mnie najbardziej interesuje WH 40k, Darksiders i Metro, reszta dla mnie się nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ważne by EA nie dostało za dużo, tylko oni potrafią tak zepsuć gry. :P Mnie najbardziej
> interesuje WH 40k, Darksiders i Metro, reszta dla mnie się nie liczy.
Zapomniałeś chyba o [Activision]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz gorzej to widzę. Mam nadzieję, że nowe Metro powędruje do Ubisoftu, jakoś innych wydawców nie widzę w tej roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja na prawde swietnie sie bawilem przy wszystkich DOWach
oraz przy DarkSiders, zwlaszcza 2 czesci...

w tej sytuacji chcialbym, zeby co lepsze tytuly kupil Ubisoft bo ostatnio sporo gralem w ich gry:
Duel of Champions, Assassin''s Creed 3, Far Cry 3 (gra roku 2012 - wedlug czytelnikow CDA)
http://www.cdaction.pl/news-30375/najlepsza-gra-2012-wedlug-czytelnikow-cdactionpl---wyniki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> w tej sytuacji chcialbym, zeby co lepsze tytuly kupil Ubisoft bo ostatnio sporo gralem
> w ich gry:
> Duel of Champions, Assassin''s Creed 3, Far Cry 3 (gra roku 2012 - wedlug czytelnikow
> CDA)
> http://www.cdaction.pl/news-30375/najlepsza-gra-2012-wedlug-czytelnikow-cdactionpl---wyniki.html

Ubi znane z zeszmacenia kilku zacnych serii jest tylko pozornie mniejszym złem od EA. Wystarczy spojrzeć co się stało z Ghost Recon, Rainbow Six i HoMM. Ja mam nadzieję, że studio Relic znajdzie dobrego wydawce i nadal będzie mogło robić dobre RTSy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wystarczy spojrzeć co się stało z Ghost Recon, Rainbow Six i HoMM"
-------------
Co się stało? Serie zmieniły nieco swój charakter, ale nadal mają się świetnie. Jedynym problemem UBI jest to, że nie potrafią wykopać ze swojego forum hord whinujących matołów.
A poza tym to chyba najlepszy wydawca 2012 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam nadzieję, że
> studio Relic znajdzie dobrego wydawce i nadal będzie mogło robić dobre RTSy.
Szukać mogą ale co im to da? Dla twojej wiadomości prawa do wydawania ich gier ma THQ[kto kupi, tego] i Relic niestety nic do gadania nie ma.
Jeszcze powiedz w jaki sposób "zeszmaciło" Ubi te serie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olaboga, żeby tylko te diabły parszywe, niegodziwce jedne, szarlatany przebrzydłe, wszekie zło tego świata, zaraza chodząca, śmierć kąsająca z Ubisoftu niczego nie kupiła, bo to koniec świata będzie! Już lepiej, żeby EA to kupiło, omg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować