Zaloguj się, aby obserwować  
Minsc_i_Boo

Seria " Platynowa Kolekcja" "Fajna Cena" i "Złota Edycja" . Kiedy nowe tytuły? Temat ogólny

759 postów w tym temacie

Nie martw się. Wszystko będzie ok ;-) Klienci poczekają i takie tam :-) Co do dodatków, to ja w Sadze Falouta miałem... hm, dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 23:01, Belmundo napisał:

Kiedy będzie Guild Wars w złotej edycji?


A jaką to Złotą Edycję mają mu przyszykować? Gw:p+GW:NF+GW:F za dużo by było warte na Złotą Kolekcje chociażby. Paki Gw:P+GW:En / GW:NF+GW:En / GW:F+GW:En też raczej w grę nie wchodzą bo nikt wcześniej nie próbował trzech różnych pakietów praktycznie tej samej gry robić, doatkowo wrzucenie do serii oznacza zaprzestanie sprzedawania wcześniejszych wersji a to by mogło skutecznie uniemożliwić kupno osobnych części GW, bądź kupienia wszystkich bez potrzeby zakupu trzy razy GW:En

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 23:04, Mistic napisał:

> Kiedy będzie Guild Wars w złotej edycji?

A jaką to Złotą Edycję mają mu przyszykować? Gw:p+GW:NF+GW:F za dużo by było warte na Złotą
Kolekcje chociażby. Paki Gw:P+GW:En / GW:NF+GW:En / GW:F+GW:En też raczej w grę nie wchodzą
bo nikt wcześniej nie próbował trzech różnych pakietów praktycznie tej samej gry robić, doatkowo
wrzucenie do serii oznacza zaprzestanie sprzedawania wcześniejszych wersji a to by mogło skutecznie
uniemożliwić kupno osobnych części GW, bądź kupienia wszystkich bez potrzeby zakupu trzy razy
GW:En


Była za to jakiś czas temu promocja w empikach - 2 w cenie 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 06:29, Misiek690 napisał:

Co się stało z Half-Life Generation z Platynowej Kolekcji ? Czemu została wycofana i nie trafiła do XKN ?


Przecież Half-Lirfe''a nigdy nie było w Platynowej Kolekcji. Mało tego, ta gra nigdy nie była w ofercie CD-Projektu. Poza małym epizodem z HL2, który to na początku miał dwóch dystrybutorów w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 07:00, Klimos napisał:

> Co się stało z Half-Life Generation z Platynowej Kolekcji ? Czemu została wycofana i nie
trafiła do XKN ?

Przecież Half-Lirfe''a nigdy nie było w Platynowej Kolekcji. Mało tego, ta gra nigdy nie była
w ofercie CD-Projektu. Poza małym epizodem z HL2, który to na początku miał dwóch dystrybutorów
w Polsce.


A to czym jest? :)
http://platyna.cdprojekt.com/game_hl.asp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 07:10, master matrox napisał:


Czy to w ogóle trafiło to sprzedaży, bo ja szczerze mówiąc nie widziałem tego w sklepach ani razu. Pudełko jako jedyne z tych przedstawionych na stronie http://platyna.cdprojekt.com/ nie posiada emblematów serii. Zaś gra pochodzi zapewne z krótkiego okresu kiedy to CDP miał zostać dystrybutorem HL2. W każdym bądź razie, nawet jak CDP wydał krótką serię HL:G, to na edycję w XK czy nawet TS nie mamy co liczyć, bo w tym momencie polskim dystrybutorem jest inna firma (chyba LEM).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 08:09, Klimos napisał:

> A to czym jest? :)
> http://platyna.cdprojekt.com/game_hl.asp

Czy to w ogóle trafiło to sprzedaży, bo ja szczerze mówiąc nie widziałem tego w sklepach ani ....


Było dostępne - widziałem w Empiku kiedyś...

http://www.inbook.pl/a/produkt/id/94684/lkst/97842/rdir/wk/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kiedy "Rome Total War" z dwoma spolszczonymi dodatkami w Platynie?

Już tyle czasu upłynęło od ujawnienia (wszak za waszą zgodą - w "Clicku") że to będzie wydane:)?

Są jakieś problemy czy celowo opóźniacie wydanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 08:20, Evil Khan napisał:

Było dostępne - widziałem w Empiku kiedyś...


Dobra, przyznaje się to ja mam braki. Przekonaliście mnie ;)
Ale nadal twierdzę, że to był krótki epizod w historii CDP. Przez chwilę też wydawali Half-Life 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 08:45, strajker napisał:

A kiedy "Rome Total War" z dwoma spolszczonymi dodatkami w Platynie?

Już tyle czasu upłynęło od ujawnienia (wszak za waszą zgodą - w "Clicku") że to będzie wydane:)?

Są jakieś problemy czy celowo opóźniacie wydanie?


http://www.lem.com.pl/db.php?produkt=758
Samo mówi za siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy CD Projekt ma zamiar wydać Warhammer 40k Dawn of War wraz z oboma dodatkami w Platynowej Edycji tak jak sugerowała reklama w sierpniowym numerze Cd Action, czy była to tylko jakaś pomyłka? Dobrze by było gdyby ktoś z Cd Projektu wypowiedział sie na ten temat gdyż na forum możemy sobie gdybać długo i namiętnie acz całkowicie bezproduktywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 10:29, Khem napisał:

Czy CD Projekt ma zamiar wydać Warhammer 40k Dawn of War wraz z oboma dodatkami w Platynowej
Edycji tak jak sugerowała reklama w sierpniowym numerze Cd Action, czy była to tylko jakaś
pomyłka? Dobrze by było gdyby ktoś z Cd Projektu wypowiedział sie na ten temat gdyż na forum
możemy sobie gdybać długo i namiętnie acz całkowicie bezproduktywnie.


W pełni się z tobą zgadzam. Robienie ludzi w trąbę nie jest na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 10:29, Khem napisał:

Czy CD Projekt ma zamiar wydać Warhammer 40k Dawn of War wraz z oboma dodatkami w Platynowej
Edycji tak jak sugerowała reklama w sierpniowym numerze Cd Action, czy była to tylko jakaś
pomyłka? Dobrze by było gdyby ktoś z Cd Projektu wypowiedział sie na ten temat gdyż na forum
możemy sobie gdybać długo i namiętnie acz całkowicie bezproduktywnie.

A na ktorej stronie byla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować