Zaloguj się, aby obserwować  
Minsc_i_Boo

Seria " Platynowa Kolekcja" "Fajna Cena" i "Złota Edycja" . Kiedy nowe tytuły? Temat ogólny

759 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2007 o 11:59, lewak napisał:

> Czy CD Projekt ma zamiar wydać Warhammer 40k Dawn of War wraz z oboma dodatkami w Platynowej

> Edycji tak jak sugerowała reklama w sierpniowym numerze Cd Action, czy była to tylko jakaś

> pomyłka? Dobrze by było gdyby ktoś z Cd Projektu wypowiedział sie na ten temat gdyż na
forum
> możemy sobie gdybać długo i namiętnie acz całkowicie bezproduktywnie.

W pełni się z tobą zgadzam. Robienie ludzi w trąbę nie jest na miejscu.

Zrobili taki numer, gdy mowili ze bedzie 8 nowych gier w EXK, a bylo 6 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 10:29, Khem napisał:

Czy CD Projekt ma zamiar wydać Warhammer 40k Dawn of War wraz z oboma dodatkami w Platynowej
Edycji tak jak sugerowała reklama w sierpniowym numerze Cd Action, czy była to tylko jakaś
pomyłka? Dobrze by było gdyby ktoś z Cd Projektu wypowiedział sie na ten temat gdyż na forum
możemy sobie gdybać długo i namiętnie acz całkowicie bezproduktywnie.


No właśnie co oni sobie wyobrażają ja sie nastawiam na war-hammera a ty co nie ma ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 10:29, Khem napisał:

Czy CD Projekt ma zamiar wydać Warhammer 40k Dawn of War wraz z oboma dodatkami w Platynowej
Edycji tak jak sugerowała reklama w sierpniowym numerze Cd Action, czy była to tylko jakaś
pomyłka? Dobrze by było gdyby ktoś z Cd Projektu wypowiedział sie na ten temat gdyż na forum
możemy sobie gdybać długo i namiętnie acz całkowicie bezproduktywnie.


dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 13:02, strajker napisał:

A TO poniżej na obrazku co znaczy?!

NIC! Przyjrzałeś się co jest napisane na tym srebrnym pasku?
"Platinová edice", co oznacza, że gra jest przeznaczona na rynek u naszych południowych sąsiadów.

Dnia 31.08.2007 o 13:02, strajker napisał:

Chyba samo mówi za siebie nieprawdaż?

Nie mówi, bo polski rynek ma się nijak do rynku czeskiego i słowackiego. Kolejny przykład? CD-Projekt jest też dystrybutorem takich tytułów jak Quake IV, Doom 3, czy różnych gier z uniwersum Star Wars. Również u naszych sąsiadów zza południowej granicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 01:50, Belmundo napisał:

Kolejny powód by nienawidzieć Lemu ?


A to coś zmienia w grze, że jest wydawana przez LEM? Przecież to dokładnie ten sam tytuł, nawet podejrzewam że polska wersja będzie taka sama, bo zdecydowanie łatwiej było odkupić teksty niż jeszcze raz wszystko tłumaczyć. Z resztą prawdę mówiąc nie wiem jak to jest prawnie rozwiązane. Czy tłumaczący zachowują prawa do tego co napiszą, czy tylko dostają zlecenie i tłumaczenie jest własnością producenta gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie, bo pamiętam, że jeszcze jakiś czas temu ludzie z CDP pisali, że są prowadzone rozmowy nt. wznowienia gier z serii Silent Hill, później że w tej sprawie wieje dość spory "zefirek", więc spodziewałem się, że niebawem można szukać w sklepie gram.pl preorderów, a tu dzisiaj znajduję - Silent Hill 2, tyle, że u konkurencji Play.pl... No i zastanawia mnie teraz jak wygląda sprawa z tym Silent Hillem, na wszystkich sronach sprawdzałem i SH2 miał wydawcę CD Projekt, więc jak to jest z tym SH2? mam rozumieć, że już CDP nie wyda SH2? bo ich stronie wydawcą jest Play...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Fable juz powino odejsc od platynowej kolekcji w koncu juz sporo czasu tu jest, i najlepiej jakby trafiła od razu do extra klasyki next, a nie do topsellera, w koncu juz swoje lata ma:)

ps: z gier platynowej klekcji mam tylko jade empire poki co:) i nie zaluje, fajne wydanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 15:08, swietlik94 napisał:

Nowym tytułem, który ukaże się w listopadzie jest... zobaczycie tu: http://www.gram.pl/prod_8gnfG,0_Heroes_of_Might_and_Magic_V.html


Heh, wyprzedziłeś mnie :D
W sumie to bardzo dobra gra za małe pieniądze, szkoda że u mnie strasznie się cięło w demie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 15:08, swietlik94 napisał:

Nowym tytułem, który ukaże się w listopadzie jest... zobaczycie tu: http://www.gram.pl/prod_8gnfG,0_Heroes_of_Might_and_Magic_V.html



Eh, a miałem nadzieję, że wrzucą do TopSellera od razu, zamiast się rozdrabniać. Fajnie, że taniej, szkoda, że nie o wiele. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 19:44, swietlik94 napisał:

A w Czechach też nowy rzut, gry to (daję tytuły jak w Czechach): Company of Heroes, Gothic
2 Gold, Heroes of Might & Magic V.


Gothic 2 Gold był w CDA, w takim razie odpada na platynowa kolekcje. Co najwyżej XKN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować