Zaloguj się, aby obserwować  
Minsc_i_Boo

Seria " Platynowa Kolekcja" "Fajna Cena" i "Złota Edycja" . Kiedy nowe tytuły? Temat ogólny

759 postów w tym temacie

Szok. Gothic 3 już w Platynowej Kolekcji? Czyżby aż tak się kiepsko sprzedawał? :) Powinienem się skusic na Jade Empire - ale nic nie wiadomo. Ale Gothic mnie zaskoczył... Trzeba to przyznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 15:51, Ali G napisał:

Szpieg prenumerat znow atakuje ! ;]

Dziękujemy Ci serdecznie i odsyłamy z powrotem w stos prenumerat. :P

Bardzo ciekawy ten rzut. :) Niedawno zastanawiałem się nawet nad zakupem złotej kolekcji DoW, a jak widzę teraz mogę na tym sporo zaoszczędzić. Medievala II już mam, a Gothic 3 oraz Jade Empire są tytułami, które kiedyś tam może przy okazji kupię. ;) Teraz pozostaje czekać na kolejne dawkowane newsy na gram.pl w których to będziemy zmuszeni po raz kolejny odkrywać fakty od dawna wiadome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 15:51, Ali G napisał:

Szpieg prenumerat znow atakuje ! ;]


Hmm tytuły bardzo dobre, ale nie mój gust. Może skuszę się na Warhammera - są tam oba dodatki czy jeden?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 15:51, Ali G napisał:

Szpieg prenumerat znow atakuje ! ;]


Dzięki szpiegu za te cenne informacje.
Teraz tylko czekaj aż kontrwywiad CDP Cię dorwie i nici z nowych przecieków :)
Jade Empire w Platynie to bardzo dobra informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

G3 już w Platynie? No nieźle, nieźle ;) W ogóle cały rzut znakomity, tylko pojawia się pytanie: po co do licha kupiłam tydzień temu podstawkę Dawn of War w EKN? :P Mam nadzieję, że CDP pokusi się o wydanie w tej serii (znaczy EKN) także dodatków do Warhammera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 15:51, Ali G napisał:

Szpieg prenumerat znow atakuje ! ;]

MASAKRA - wszystkie te tytuły mam w premierówkach ! Gdzie te czasy kiedy na "przejście" gry do tańszej serii czekało się 1-3 lata ??
Wniosek prosty - nie kupować premier - za pół roku będą za mniej niż pół ceny (mówię o wartości realnej - już teraz allegro jest pełne Jade za 40-50 zł a jak wyjdzie w Platynie to cena jeszcze spadnie).
F...Duck !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszła mi dzisiaj do głowy pewna myśl... jak dobrze wiemy nie ma szans na wydanie Diablo II i WarCrafta III w XKN, jednak ja uważam, że dałoby się zrobić coś żeby cena tych gier nie spadła, jednak żeby gracze również byli zadowoleni... Chciałem się dowiedzieć czy są szanse na wydanie w platynowej kolekcji Sag WarCrafta (wszystkie trzy części + dodatek) i Diablo (wszystkie dwie części + dodatki)? Przyznam szczerzę, że sam mam chęć na zakup Diablo II, jednak po prostu cena obecna mnie nie przekonuje zwłaszcza, że z chęcią też pograłbym w pierwszą część, a jak wiadomo by ją mieć musiałbym wydać kolejną kasę by zakupić Antologię Blizzarda. Może zadaje głupie pytania, jednak wolę się upewnić czy było kombinowane coś w tym kierunku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 13:52, Kukowsky napisał:

Przyszła mi dzisiaj do głowy pewna myśl... jak dobrze wiemy nie ma szans na wydanie Diablo
II i WarCrafta III w XKN, jednak ja uważam, że dałoby się zrobić coś żeby cena tych gier nie
spadła, jednak żeby gracze również byli zadowoleni... Chciałem się dowiedzieć czy są szanse
na wydanie w platynowej kolekcji Sag WarCrafta (wszystkie trzy części + dodatek) i Diablo (wszystkie
dwie części + dodatki)? Przyznam szczerzę, że sam mam chęć na zakup Diablo II, jednak po prostu
cena obecna mnie nie przekonuje zwłaszcza, że z chęcią też pograłbym w pierwszą część, a jak
wiadomo by ją mieć musiałbym wydać kolejną kasę by zakupić Antologię Blizzarda. Może zadaje
głupie pytania, jednak wolę się upewnić czy było kombinowane coś w tym kierunku. ;)


bardzo mądry i rozsądny pomysł tylko, ze starcraft zostaje wtedy na lodzie
moze go do ekn :P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 15:28, Pawłek napisał:

Czy gry W platynie zawierają już najnowsze patche czy są przepakowywane z wersji premierowych??

Jade Empire ma taki sam master jak wydanie premierowe, po premierze wyszedł tylko jeden patch - ten dodający krew.
Gothic 3 i Medieval II - tu nie pamiętam na 100%, czy robiliśmy nowe mastery czy dodawaliśmy płytę z patchami. Sprawdzę w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda że warhammer ten w złotej kolecji nie miał fajnego bajeru (np unikalna malutka plastikowa figurka z postacią jednej z 7 ras :) np force commander czy lord necronów :) mam nadziejęż e jak wyjdzie DoW 2 to dorzucicie coś :) bo warhammer z tych głośnych tytułów nie miał EK :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 20:20, Iroks1 napisał:

szkoda że warhammer ten w złotej kolecji nie miał fajnego bajeru (np unikalna malutka plastikowa
figurka z postacią jednej z 7 ras :) np force commander czy lord necronów :) mam nadziejęż
e jak wyjdzie DoW 2 to dorzucicie coś :) bo warhammer z tych głośnych tytułów nie miał EK :(


W seriach (Złota, Platynowa, eXtra) nie dorzucamy "bajerów". Gadżety są zarezerwowane dla premierowych edycji, a dla kolekcjonerek najwypaśniejsze.W Platynowej Kolekcji często umieszczamy na płycie mapy i drzewka, który były w postaci drukowanej w edycji premierowej, ale figurki, wisiorki etc. to domena edycji kolekcjonerskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 19:58, akne napisał:

Jade Empire ma taki sam master jak wydanie premierowe, po premierze wyszedł tylko jeden patch
- ten dodający krew.
Gothic 3 i Medieval II - tu nie pamiętam na 100%, czy robiliśmy nowe mastery czy dodawaliśmy
płytę z patchami. Sprawdzę w poniedziałek.


Aha :) Czyli nawet jeśli patch nie będzie na płycie z grą to znajdzie sie na oddzielnej płytce. Dzięki :) o to mi chodziło. Bo jak zobaczyłem ile zajmuje łatka do Medievala II to aż sie przestraszyłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 19:14, C-BOOL2 napisał:

pytanie do akne

ostatnio kupiłem medievala ZE i Flatouta 2 i zauważylem ze niema do nich bonusów i star nasuwa
sie pytanie kiedy bedą?


Bonusy wrzuciłam na ftp, ale jeszcze nie podlinkowałam - dlatego ich nie widać na stronie. Okropnie gorące i pracowite to były wakacje i nie udało mi się skończyć porządków w dodatkach - wybaczcie. Biję się w tors i zobowiązuję nadrobić to ASAP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować