Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Obsidian chce stworzyć nowe RPG w uniwersum Star Wars

41 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Twórcy Star Wars: Knights of the Old Republic II mają genialny pomysł na nową grę w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Szef studia, Feargus Urquhart, potwierdził, że Obsidian czeka na odpowiedni moment, by rozpocząć rozmowy z Disneyem.

Przeczytaj cały tekst "Obsidian chce stworzyć nowe RPG w uniwersum Star Wars" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Choć Disney zapowiedział, że w przypadku Star Wars woli skupić się na grach społecznościowych i na urządzenia mobilne niż na wysokobudżetowych produkcjach,..."

Cooooo... Chyba znienawidzę za to Disneya O,,O .

Ale mam nadzieję, że ten RPG powstanie. KOTOR był świetny :] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KOTOR i KOTOR2 bardzo mi się podobały, a kolejny rpg z uniwersum Star Wars to coś wspaniałego. Mam nadzieje, że wkrótce pojawią się nowe informacje. Czekam na tą grę z większą niecierpliwością niż na 7 część SW. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, Disney anulował świetnie zapowiadającą się grę w uniwersum " Piratów z Karaibów ", bo w grze miała być przemoc, a co dopiero gra RPG w uniwersum Star Wars ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby przynajmniej Star Wars 1313 nie anulowali... O ile uważam, że przejęcie marki SW i Lucasfilm przez Disneya to dobry pomysł, który może pozytywnie wpłynąć na Gwiezdne wojny, tak niestety LA mogą wpędzić do grobu i ostatecznie zarżnąć tę firmę, która w przeszłości dostarczyła jedne z najlepszych gier wszech czasów, a wg słów obecnego (bodajże, nie wiem, jak jest teraz) CEO miała odbudować dawną pozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.02.2013 o 21:30, lis_23 napisał:

a co dopiero gra RPG w uniwersum Star Wars ...

i to grę od obsidianu, bo cuksy od BW (oni są doprawdy bardzo clone wars) to pewno jeszcze by przełknięto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciałbym takie RPG z powalającą grafiką,rewelacyjną fabułą (około 200 godzin nie licząc misji pobocznych) Wolałbym czekać 10lat,żeby coś takiego wyszło niż 2 lata,aby wyszedł gniot....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Żeby przynajmniej Star Wars 1313 nie anulowali... O ile uważam, że przejęcie marki SW
> i Lucasfilm przez Disneya to dobry pomysł, który może pozytywnie wpłynąć na Gwiezdne
> wojny, tak niestety LA mogą wpędzić do grobu i ostatecznie zarżnąć tę firmę, która w
> przeszłości dostarczyła jedne z najlepszych gier wszech czasów, a wg słów obecnego (bodajże,
> nie wiem, jak jest teraz) CEO miała odbudować dawną pozycję.

Nie zrobią tego z tego co mówili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może się jednak doczekam tego o czym wiecznie biadolę w tematach o SW - czyli kolejnego cRPG w tym uniwersum.
Które do tworzenia genialnych cRPG nadaje się jak mało które.
Ba osobiście uważam, ze dwa najlepsze światy do adaptowania cRPG to właśnie SW i mój kochany WOD.

Byle tylko coś z tego wyszło.

Aczkolwiek umiejscowienie w czasie - trochę średnio mi pasuje, ale nie mówię nie, jak zobaczę to wtedy ocenię [nie mniej wolał bym aby pchnąć wydarzenia np po The Old Republic albo kompletnie olać fakt istnienia wszystkich KOTORów i zrobić jakiś restart w starej republice, tudzież skoczyć do czasu po epizodzie 6tym...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 22:39, Zgreed66 napisał:

W sumie kiedy Lucas oddał SW. To chyba nic nie stoi na przeszkodzie xD

Bob Iger z Disney''a jest jeszcze bardziej nieobliczalny od papcia Lucasa, Zgreed66. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 23:08, Janek_Izdebski napisał:

Bob Iger z Disney''a jest jeszcze bardziej nieobliczalny od papcia Lucasa, Zgreed66.
:)

To chyba dobrze, jest jaki % szansy, że wyjdzie coś ciekawego, a nawet iście szalonego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 23:25, Zgreed66 napisał:

To chyba dobrze, jest jaki % szansy, że wyjdzie coś ciekawego, a nawet iście
szalonego ;p

Osobiście iekszy potencjał grotwórczy upatruję w epizodach 7-9, a szczególnie w tym robionym przez J.J. Abramsa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może niech najpierw skończą Project Eternity a nie już myślą co chcą zrobić następne…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obsidian zdobył zaufanie graczy świetnymi produkcjami w przeszłości, zakładając, że otrzymają wolną rękę w tworzeniu nowego tytułu możemy otrzymać coś równie dobrego jak ich poprzednia gra w tym uniwersum.

Disney z prawami do marki jednak nie nastraja zbyt optymistycznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować