Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2010 o 22:43, Rick napisał:

Spoiler

A skąd pewność, że Aizen jest głównym złym? ;] Pamiętasz Slayersów? Tam, kiedy wszyscy
myśleli, że :główny" zły został pokonany, zaraz wychodził jakiś o stopień wyżej w hierarchii
zła. ;)


Spoiler

Sorting Algoiythm of Evil
http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/SortingAlgorithmOfEvil
Myk polega na tym że Kubo chyba w jakimś wywiadzie stwierdził że to Aizen jest ostatecznym i najpotężniejszym Big Badem. Word of God Overrules all
W sumie to jak najbardziej mieliśmy w Bleachu SAoE. Zwykłe Hollowy -> Shinigami -> Arrancar -> Espada itd. itp. Aizen po prostu Cały Czas był na szczycie łańcucha pokarmowego, a pozostali zapełniali luki do niego prowadzące coraz potężniejszymi przeciwnikami. W końcu Ichigo i spółka dogonią Aizena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 00:23, Hubi_Koshi napisał:


Spoiler


Myk polega na tym że Kubo chyba w jakimś wywiadzie stwierdził że to Aizen jest ostatecznym
i najpotężniejszym Big Badem. Osobiście niezbyt ufam takim wywiadom. Niejednokrotnie można przecież zmienić zdanie, szczególnie jeśli manga jest dochodowa. Mnie w zasadzie nie obchodzi, czy to Aizen będzie Bad assem czy ktoś inny, po prostu, zbyt wiele wątków nie zostało zakończonych.

A tak btw. Wszyscy przepowiadają śmierć Aizena, ale to Gin jeszcze nie zginął. Może teraz będzie mógł pokazać swoją naturę i osobiście zawładnąć HM ;D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej to nie możliwe by Kisuke wpadł, rach ciach i zakończył przygodę z Aizen''em. Wątpliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 22:03, Infes napisał:

Raczej to nie możliwe by Kisuke wpadł, rach ciach i zakończył przygodę z Aizen''em. Wątpliwe.


Wiem, ale nie dość że coś się zaczęło dziać, to jeszcze z rozmachem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 16:10, necron1501 napisał:

Czy odcinki 267,268,269 są już normalnym anime, czy nadal są to powtórki lub o zgrozo
filery?


Tak, to już powrót do fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział, że są to w istocie pół-fillery. Jest sporo dodanych scen, walki są przedłużone (np. dołożona walka Renjiego i Sado z Hollowem, Ishida w walce z Yammim używa umiejętności takich jak przy Szayelu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 16:19, Arcling napisał:

Ja bym powiedział, że są to w istocie pół-fillery. Jest sporo dodanych scen, walki są
przedłużone (np. dołożona walka Renjiego i Sado z Hollowem, Ishida w walce z Yammim używa
umiejętności takich jak przy Szayelu).


I bardzo dobrze, im więcej wstawek, tym dłużej będzie fabuła nawet drobnymi kroczkami iść do przodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 14:58, Infes napisał:

I dzwinym trafem myślę o Bounto... ^^

Fillery z Bounto i tą Albinoską były naprawde kijowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak w porównaniu z Naruto to fillery z Bleacha były całkiem całkiem (dodam, ze już nie oglądam obydwu tytułów - czytam jedynie mangi - a ostatnimi fillerami z Bleacha to były te, jak te typy z Karakura z Konem na czele zaczęli ratować miasto przed Hollowami - po pierwszych dwóch epach dałem sobie spokój z anime).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twórcy anime zrobili faila i dali Ginowi niebieskie oczy zamiast czerwonych... A poza tym to odcinek całkiem fajny :)
Już nie mogę się doczekać hollowa v2.0 w kolorze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam. Niby reiatsu truskawki jest pokazywane za pomocą tego jego ciuszka, wyznacznika ile mu jeszcze zostało. Ale przecież podczas v 2.0 jego strój ledwo widać, czy to znak, że wtedy nie jechał na maksa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu prawdziwie epicki odcinek. Od bardzo, bardzo dawna nie pamiętam tak dobrze wykonanej w Bleachu walki. A jeszcze nie dotarliśmy do najważniejszego fragmentu, pojawienia się Ichigo Ultimate Hollow Form. Jeśli będzie tak dobrze, jak dziś, to jestem gotów w pełni wybaczyć ostatnie pół roku fillerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2010 o 16:45, necron1501 napisał:

Tak się zastanawiam. Niby reiatsu truskawki jest pokazywane za pomocą tego jego ciuszka,
wyznacznika ile mu jeszcze zostało. Ale przecież podczas v 2.0 jego strój ledwo widać,
czy to znak, że wtedy nie jechał na maksa?

Stawiam na to, że ubranko reprezentuje reiatsu Truskawy, nie hollowa ;)
Ewentualnie ubranko zaczęło reprezentować moc Itsygo dopiero PO tej walce, Kubo za późno to wymyślił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować