Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Thief: nowy Garrett ma przypaść do gustu nie tylko fanom poprzednich części

51 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Eidos Montreal mogło pozwolić sobie na swobodę, kreując postać Garretta, ale nie chciało w znacznym stopniu zmieniać bohatera, którego gracze już poznali i polubili. Będzie on jednak „mniej gotycki, bardziej mainstreamowy”.

Przeczytaj cały tekst "Thief: nowy Garrett ma przypaść do gustu nie tylko fanom poprzednich części" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się... Abstrahując od całej reszty, kiedy tylko widzę gdzieś niewinne "trochę bardziej mainstreamowy" od razu włączają mi się wszystkie systemy ostrzegawcze. Coś czuję, że będziemy mieli kolejne "redefiniowanie gatunku", jak z Agentem 47 i Larą. Czyli efektowny hamburger dla mas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz mi odpisza niektorzy ze narzekam jak zawsze, ale jak tu nie narzekac jak sie widzi tego typu newsy. Kazda serie niezaleznie od gatunku przerobia na gowniana gre akcji, co tylko dowiedli wydajac Hitmana i TR.
Zegnaj Thiefie. ['']

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są złe wieści...sorry, ale ile już mamy gier akcji na rynku? A ile niezłych skradanek? I co to znaczy że Garret ma być bardziej ''mainstreamowy''? Brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Coś czuję,
> że będziemy mieli kolejne "redefiniowanie gatunku", jak z Agentem 47 i Larą. Czyli efektowny
> hamburger dla mas.

+1... smutne czasy. oby kickstarter wypalil w 100% bo jak nie to az strach myslec na jakim poziomie beda gry za pare lat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz Garret wyglada jak skrzyzowanie Sub-zero z dowolnym Assassynem - baaaardzo oryginalnie. Zapewne bedzie biegal po scianach i skakal po dachach (tylko w tpp oczywiscie) a cala atmosfere powolnego skradania sie szlag trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby zamiast skradanki zamierzali zrobić z tego grę bardziej strzelankową? Celem umasowienia gry mogą zawsze zrobić strzelanie z łuku na wzór tego z nowego TR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekam z ocenianiem na wyjście gry, ale takie zapowiedzi nie podobają mi się zbytnio :D Mam nadzieję, że będzie jak z nowym Hitmanem, czyli będzie można nadal unikać akcji i po prostu się skradać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eidos Montreal ma u mnie kredyt zaufania. Należy im się za cudownego DX: Human Revolution, który - przypominam - też był początkowo krytykowany m.in. za widok TPP, czy zapowiedź nieco większej, niż oryginał, mainstreamowości.

Niemniej, fakt, wiadomości to dość niepokojące. Nie podoba mi się też bardzo porównanie do Altaira, bo to bohater nudny i nijaki jak rzadko który. Jeśli Pan Cantin swoją wizję "tajemniczego" protagonisty zrealizuje w sposób podobny do AC, to nie wróży to nowemu Garretowi zbyt dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mimo wszystko jestem o nowego Thiefa w miarę spokojny. Przed premierą Human Revolution "hardkorowcy" też płakali, jak się okazało bezpodstawnie. Eidos Montreal potrafi przystosować grę do dzisiejszych odbiorców nie niszcząc przy tym jej ducha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, rany boskie już przez to przechodziliśmy.

Już było mazgajstwo że Eidos Montreal wskrzesza i unowocześnia i zmienia starą markę.
I wyszło jak wyszło.

Czyli zrobili jedną z najlepszych gier ostatnich lat.

Skończcie płakać i zacznijcie myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacje nie nastawiają pozytywnie, ale poczekamy - zobaczymy. Ja mam tylko nadzieję, że nie zrobią z nowego Thiefa czegoś pokroju Assassins Creed. Thief był grą nastawioną na UNIKANIE walki i tak powinno zostać. Niech to będzie gra o ZŁODZIEJU a nie o zabójcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2013 o 14:54, Myszasty napisał:

Coś czuję, że będziemy mieli kolejne "redefiniowanie gatunku", jak z Agentem 47 i Larą. Czyli efektowny
hamburger dla mas.


Hmm... zdawało mi się że akurat Tobie się nowa Lara podobała ;-) Mylę się?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać w poprzednim poście że miałem jakąś głupią nadzieję że chociaż tutaj sobie odpuszczą takie zagrywki ale gdzieee tam! Musi być Moar Action i bohater przystępny dla każdego <facepalm>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ludzie, rany boskie już przez to przechodziliśmy.
>
> Już było mazgajstwo że Eidos Montreal wskrzesza i unowocześnia i zmienia starą markę.
>
> I wyszło jak wyszło.
>
> Czyli zrobili jedną z najlepszych gier ostatnich lat.
>
> Skończcie płakać i zacznijcie myśleć.

Deux Ex: Human Revolution ( bo o ten tytuł zapewne Ci chodzi ) wyszedł bardzo dobrze, to fakt, ale popatrz co stało się z nowym Hitmanem i Tomb Raiderem :). Dlatego obawy, że Thief by zyskać szerszą grupę odbiorców stanie się czymś w stylu Assassina są jak najbardziej uzasadnione. Dzisiaj praktycznie do każdej gry wpycha się na siłę akcję, strzelaniny, mnóstwo krwi itd. Od Thiefa oczekuję zupełnie czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować