Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bohaterem Star Wars 1313 miał być Boba Fett

39 postów w tym temacie

Już wkrótce - więcej newsów z "anonimowych źródeł".
A później - Kickstarter.
"Bardzo chcieliśmy stworzyć tę grę, ale niestety korporacyjne dusigrosze nam nie pozwoliły. Na szczęście dzięki Kickstarterowi możemy zwrócić się bezpośrednio do was - graczy. Jesteśmy bardzo podekscytowani."

Żartuję, przecież do tego potrzebowaliby licencji. Gwiezdnych Wojen nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2013 o 20:00, Zajanski napisał:

Już wkrótce - więcej newsów z "anonimowych źródeł".
A później - Kickstarter.
"Bardzo chcieliśmy stworzyć tę grę, ale niestety korporacyjne dusigrosze nam nie pozwoliły.
Na szczęście dzięki Kickstarterowi możemy zwrócić się bezpośrednio do was - graczy. Jesteśmy
bardzo podekscytowani."

Żartuję, przecież do tego potrzebowaliby licencji. Gwiezdnych Wojen nie będzie.


Liczyłem na tą grę ale scumbag disney zamknął LA ;/, zapowiadająca się fajnie gra poszła do śmieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Postać tę dobrze znają fani filmowych Gwiezdnych wojen, a konkretniej rzecz ujmując nowych epizodów, które są prequelami dla oryginalnej trylogii."

Yyyy... sorry bardzo, ale Boba Fett to postać właśnie ze starej trylogii, w nowej ograniczał się do drugoplanowej roli jako syn łowcy nagród. Chyba pomyliło się wam z Jango Fett''em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Liczyłem na tą grę ale scumbag disney zamknął LA ;/, zapowiadająca się fajnie gra poszła
> do śmieci...

Wątpię, czy ktoś by wyrzucał do śmieci dobry projekt - to prawdopodobnie była następna klapa w stylu Aliens: Colonial Marines i powinniśmy się cieszyć, że nam jej oszczędzono, w końcu mieli ją robić goście, którzy stworzyli dwa żenujące Force Unleashed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2013 o 20:28, KeyserSoze napisał:


> Liczyłem na tą grę ale scumbag disney zamknął LA ;/, zapowiadająca się fajnie gra
poszła
> do śmieci...

Wątpię, czy ktoś by wyrzucał do śmieci dobry projekt - to prawdopodobnie była następna
klapa w stylu Aliens: Colonial Marines i powinniśmy się cieszyć, że nam jej oszczędzono,
w końcu mieli ją robić goście, którzy stworzyli dwa żenujące Force Unleashed


Czy ja wiem czy Force Unleashed był taki zły, fajna sieczka była i fajnie się nawet bawiłem ;p, może mam jakieś dziwne gusta no ale cóż ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"a konkretniej rzecz ujmując nowych epizodów, które są prequelami dla oryginalnej trylogii."

Od kiedy epizody IV, V, VI są prequelami oryginalnej trylogii? Przecież opowiadają wydarzenia PO trylogii, więc są normalnymi sequelami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabić najlepiej zapowiadający się projekt w uniwersum SW od lat.

Brawo Disney już widzę, że szykują się kolejne SW z Jar Jarem i pluszowymi mieczami świetlnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że projekt się dobrze zapowiadał, nie znaczyło, że rzeczywiście był dobry. Nie zdziwię się, jeśli studio miało problemy z produkcją. Poza tym nie oszukujmy się - ostatnia dobra gra Lucas Arts to Republic Commando z 2005 roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "a konkretniej rzecz ujmując nowych epizodów, które są prequelami dla oryginalnej trylogii."
>
> Od kiedy epizody IV, V, VI są prequelami oryginalnej trylogii? Przecież opowiadają wydarzenia
> PO trylogii, więc są normalnymi sequelami

IV, V, VI są oryginalną trylogią. Nowe epizody, czyli I, II, III to prequele tych starych. Inna sprawa, że Boba Fett jest znany głównie właśnie ze starej trylogii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Wątpię, czy ktoś by wyrzucał do śmieci dobry projekt - to prawdopodobnie była następna
> klapa

Disney już udowodnił, co potrafi.

> w stylu Aliens: Colonial Marines i powinniśmy się cieszyć, że nam jej oszczędzono,

A ktoś zmusza do jej kupna? Gra nie wyszła, więc takie gdybanie jest nie na miejscu biorąc pod uwagę jak mało faktów o niej się pojawiło.

> w końcu mieli ją robić goście, którzy stworzyli dwa żenujące Force Unleashed

Ktoś, kto pisze artykuły, recenzuje itp. powinien chyba lepiej dobierać słowa. Rozumiem, że nie każdemu się te gry podobały, ale to subiektywna opinia, a powyższa wypowiedź jest napisana tak, jakby to była "wola ludu"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę. 1313 to kolejne Gearsy, tylko w świecie SW. Disney powinien sprzedać licencje na zrobienie Jedi Knight IV, najlepiej Raven Software. Knights of the Old Republic III też powinno powstać i najbardziej cieszyłbym się gdyby Obsidian się za to zabrał. To wystarczy. LucasArts to masa błędnych decyzji w ostatnich latach i dobrze, że ktoś się w końcu zabrał za to porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2013 o 20:28, KeyserSoze napisał:

Wątpię, czy ktoś by wyrzucał do śmieci dobry projekt - to prawdopodobnie była następna
klapa w stylu Aliens: Colonial Marines i powinniśmy się cieszyć, że nam jej oszczędzono,
w końcu mieli ją robić goście, którzy stworzyli dwa żenujące Force Unleashed


Chyba po raz pierwszy się zgadzamy. Z 1313 nie pokazano nic poza kawałkiem wyreżyserowanego gameplay''u a ludzie już okrzyknęli ją hitem i ślepo hejtują Disney''a za zawieszenie produkcji. Colonial Marines dobitnie pokazał czym się kończy napalanie na grę po jednym demku :) Przy takiej społeczności graczy, która nie wyciąga wniosków i bezkrytycznie łyka co im się pod nos podsunie, ta branża nigdy nie będzie lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> > Liczyłem na tą grę ale scumbag disney zamknął LA ;/, zapowiadająca się fajnie gra
> poszła
> > do śmieci...
>
> Wątpię, czy ktoś by wyrzucał do śmieci dobry projekt - to prawdopodobnie była następna
> klapa w stylu Aliens: Colonial Marines i powinniśmy się cieszyć, że nam jej oszczędzono,
> w końcu mieli ją robić goście, którzy stworzyli dwa żenujące Force Unleashed
>
Bo ja wiem - TFU1 dla mnie było świetne. Natomiast TFU2 - porażka. Może i walka była lepsza niż w jedynce ale długość tej gry (w nie jedno demo grałem o wiele dłużej) i jej fabuła to po prostu dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zapowiedziano, że powstaną jeszcze 3 filmy z tego uniwersum. Mogę się założyć, że każdej premierze towarzyszyć będzie jakaś gra. Pytanie czy jakaś normalna czy faceshit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie ta gra wyglądała - "jak z żurnala" i tyle dobrego na ten moment można powiedzieć :). Ale na pokazach przedpremierowych często się pokazuje to co najlepsze i nie raz i nie dwa ostro podrasowane (pierwszy gameplay BF3 chociażby, rendery z Killzone 2, Aliens: CM, itd.). A rzeczywistość później (na szczęście nie zawsze - nie jest to Boże broń regułą) skrzeczy.

Jestem w stanie uwierzyć, że wyszedłby z tego crap :). C''mon, tą grę robiło samo Lucas Arts - deweloper, który od lat zrobił niczego dobrego. A jego ostatni wynalazake, to taki oto "hicior":

http://www.youtube.com/watch?v=TRRTRGehkuM

^^ Hjehjehje :D No na siłę znajdę tu jeden plusik ;-) Podrygujący w tle Jabba wygląda "cool", a może nawet AWESOME ;-)

Także - 1313 poszło w piach ? Who cares... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EDIT : "nie zrobił" , "wynalazek" - tak to jest jak się pisze za szybko ;-)

A możliwość edycji na forum jak zawsze wspaniała, proponuje jeszcze ten czas skrócić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować