Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2007 o 19:26, B4R70S napisał:

Zolnierski bimber tez sie nadaje do robienia eliksirow a pisze mi ze brak skladnikow (czytaj
moj post wyzej z godz 19:00)

Jeśli masz alkohol i nadal nie możesz uwarzyć mikstury, to może brakuje Ci innych składników? Sprawdź dobrze jakie ingredenty posiadasz i jakie są potrzebne do danej mikstury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 19:30, Sob-styl napisał:

Macie może jakieś sposoby na Bestię? Trochę się z nią meczę, może ktoś z obecnych ma jakieś
porady :P Jeszcze jak by nie przezywała barghestów to pół biedy...

Przed walką wypij jaskółkę,a później skoncentruj swój atak na Bestii i atakuj ją stylem silnym. Nie przejmuj się barghestami dopóki nie pojawi ich się trochę więcej,wtedy rozbijaj ich atakiem grupowym. Ważne jest jednak,żeby skoncentrować się na Bestii,bo jej ataki są dla Ciebie najgroźniejsze. Gdy zabierzesz jej mniej więcej połowę życia zaatakuj ją Aardem. Jak dobrze pójdzie to powalisz Bestię na ziemię i będziesz mógł ją dobić jednym ciosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 19:12, Union Pacific napisał:

-----------------------------SPOJLER----------------------------

Jestem w IV Akcie. Podczas pobytu na polach po raz pierwszy spotkałem Aline, zaatakowała mnie,
to musiałem ją zabić. I teraz moje pytanie, czy jeśli uzbieram te kawałki lustra, i przyjdę
pod drzewo, to ona tam będzie? Czy przypadkiem uśmierciłem ją całkiem?

spoko:) nic jej nie jest:)
Ja ją 5 razy zabiłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 19:38, mati285 napisał:

Przed walką wypij jaskółkę,


Ekhm... gdzie mogę to właśnie kupić? Wszyscy się pochowali do domów, a przy sobie nie mam tej miksturki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 08:50, ^RaZZieL^ napisał:

Nie, nie powinno być. Ale gra do działania wymaga płyty w napędzie [ przynajmniej do uruchomienia
] - więc nie wiem czy wam się uda ;)


Mieszkamy na jednej stancji ;] Czyli raz gra on, a innym razem ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 19:40, Sob-styl napisał:


> Przed walką wypij jaskółkę,

Ekhm... gdzie mogę to właśnie kupić? Wszyscy się pochowali do domów, a przy sobie nic nie mam
:/

No to masz problem :) Generalnie nie przypominam sobie,żeby ktoś sprzedawał w I akcie eliksiry,więc chyba musisz sobie sam go przygotować, o ile masz wszystkie składniki. Mocny alkohol,który jest bazą do eliksirów możesz kupić od kelnerki w zajeździe,tyle,że przed samą walką to może być problem,bo jak wiesz wtedy już SPOILER w zajeździe jest tylko Shani SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2007 o 19:45, mati285 napisał:

No to masz problem :)


Mam, mam :/

Dnia 02.11.2007 o 19:45, mati285 napisał:

że przed samą walką to może
być problem,bo jak wiesz wtedy już SPOILER w zajeździe jest tylko Shani SPOILER


Trzeba będzie wczytać starszego save''ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób sobie smarowidło na miecz jak masz składniki, bodajże nazywa się "smarowidło na upiory", Bestia po tym leży i kwiczy w 10sekund. Oczywiście Jaskółka do tego obowiązkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien ale chyba za słaby alkohol. Zrób z niego Białą Mewę i wtedy stwórz Jaskółkę.

Aha. Chcesz użyć pióra kuroliszka. Nie pamiętam ale to chyba trofeum. Jeżeli tak to możesz je dać dla kogoś przy bramie do Wyzimy Handlowej (nie pamiętam imienia). Zapłaci Ci za nie chyba 200 orenów. Składników nigdy nie brakuje więc lepiej dać mu pióro bo składnik do Jaskółki i tak znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam ja mam problem bo nie mogę znaleźć tych kwiatków białych co każe zbierać wiedźma może to błąd gry? gdzie je mogę zebrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh już nie mogę edytować. Sprawdziłem w poradniku i pióro kuroliszka to trofeum. Można je dać Vincentowi przy bramie do Wyzimy Handlowej i dostanie się 400 orenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 20:13, N.o.s. napisał:

witam ja mam problem bo nie mogę znaleźć tych kwiatków białych co każe zbierać wiedźma może
to błąd gry? gdzie je mogę zebrać?

masz je w drodze do karczmy, idż i patrz się na każdy krzak który tam rośnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płatki Białego Mitru?
Też tak miałem,nawet po przeczytaniu książki.Ale możesz to kupić u Kalksteina,albo gdzieś u Alchemika na PodGrodziu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 20:13, N.o.s. napisał:

witam ja mam problem bo nie mogę znaleźć tych kwiatków białych co każe zbierać wiedźma może
to błąd gry? gdzie je mogę zebrać?

Przed zajazdem gdzie zaczynales I akt jest chyba zielaz czy alchemik u niego to kupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 20:13, N.o.s. napisał:

witam ja mam problem bo nie mogę znaleźć tych kwiatków białych co każe zbierać wiedźma może
to błąd gry? gdzie je mogę zebrać?

a ściągałeś patcha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 20:23, bodzio152 napisał:

> witam ja mam problem bo nie mogę znaleźć tych kwiatków białych co każe zbierać wiedźma
może
> to błąd gry? gdzie je mogę zebrać?
a ściągałeś patcha?

To nie jest błąd w grze tylko żeby je zebrać trzeba albo kupic skiazke o ziolach czy jakos tak albo isc do kupca i je kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

****SPOJLER****
Pod koniec 1 aktu według poradnika w jaskini(tam gdzie znajdujesz Alvina) ma być księga z recepturami o różnych eliksirach wiedźmińskich. Nie moge jej znależć czy ktoś może mi pomóc?
****KONIEC SPOJLERA*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 20:26, bodzio152 napisał:

****SPOJLER****
Pod koniec 1 aktu według poradnika w jaskini(tam gdzie znajdujesz Alvina) ma być księga z recepturami
o różnych eliksirach wiedźmińskich. Nie moge jej znależć czy ktoś może mi pomóc?
****KONIEC SPOJLERA*****

One są chyba w ciałach zabójców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 19:30, Sob-styl napisał:

Macie może jakieś sposoby na Bestię? Trochę się z nią meczę, może ktoś z obecnych ma jakieś
porady :P Jeszcze jak by nie przezywała barghestów to pół biedy...

Walcz z nią grupowym a jak jest sama to szybkim i jak najczęściej urzywaj 1 znaku to Ci się uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 20:27, bodzio152 napisał:

> Macie może jakieś sposoby na Bestię? Trochę się z nią meczę, może ktoś z obecnych ma jakieś

> porady :P Jeszcze jak by nie przezywała barghestów to pół biedy...
Walcz z nią grupowym a jak jest sama to szybkim i jak najczęściej urzywaj 1 znaku to Ci się
uda :D

Żeby zabić bestie najlepiej mieć przy sobie wiedźme. Leczy cię i walczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować