Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 17.11.2007 o 12:45, KAcper14 napisał:

***SPOILER****
MAm pytanie
Z tego co wiem to w IV akcie pod koniec mialem miec rozprawe z berengarem
Chcialem go ocalic a tu zonk nawet sie nie pojawil:/ Mial mi dac recepture na eliksir z Dagona
i ksiege gromu ale go nie ma. Gdzie on powinien byc??
***KONIEC SPOIELRA****


on jest na wyspie rybitw tam gdzie jest pani jeziora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 12:38, hagen321 napisał:

mam pytanie jakie najlepsze są mikstury by pokonać zeugla????


Moją taktyką jest zawsze: Las Mariborski, Puszczyk, Jaskółka - mam na maxa wypchany znak Igni, w kółko go używam. Proponuję też wziąć coś przeciwkwasowego, przeciwzatruciowego (nie pamiętam nazwy). Ew. trzaśnij zamieć i siecz jak mistrz :)

Olej ew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 12:45, KAcper14 napisał:

***SPOILER****
MAm pytanie
Z tego co wiem to w IV akcie pod koniec mialem miec rozprawe z berengarem
Chcialem go ocalic a tu zonk nawet sie nie pojawil:/ Mial mi dac recepture na eliksir z Dagona
i ksiege gromu ale go nie ma. Gdzie on powinien byc??
***KONIEC SPOIELRA****


SPOJLER
jest na mapie tam gdzie pani jeziora - jeśli go nie ma wyjdź z tej lokacji (popłyń łódką) i wróć, a wiedźmin będzie czekać na Ciebie przy ognisku
SPOJLER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 12:38, hagen321 napisał:

mam pytanie jakie najlepsze są mikstury by pokonać zeugla????

Mikstury same z siebie walki nie wygrają :)
Mogą Cię jedynie wspomóc. Wiele zależy też od tego jak rozwinąłeś postać. Jednak pewnie przyda się Jaskółka. Jeśli rozwijałeś Znaki, to Puszczyk (regeneracja Energii) i Las Mariborski (zwiększa maksymalną ilość Energii). W kanałach jest ciemno, więc Kot też się przyda. Jest jeszcze Eliksir zwiększający maksymalną ilość Zdrowia, ale zapomniałem jak się nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż jeszcze nie doszedłem do tej walki, spróbuję Ci doradzić.
Wypij Jaskółkę, która będzie regenerować Ci życie oraz Zamieć, która zwiększy Twój refleks i szybkość ataków. Wydaje mi się, że na Magistra najlepszy będzie styl szybki, a na Azara silny. Spróbuj najpierw wykończyć Azara.

Mam pytanie do Ciebie: przekułeś sobie miecz u kowala? Jeśli nie - zrób to jak najszybciej (chociażby u kowala Zakonu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 12:52, edeń napisał:

Chociaż jeszcze nie doszedłem do tej walki, spróbuję Ci doradzić.
Wypij Jaskółkę, która będzie regenerować Ci życie oraz Zamieć, która zwiększy Twój refleks
i szybkość ataków. Wydaje mi się, że na Magistra najlepszy będzie styl szybki, a na Azara silny.
Spróbuj najpierw wykończyć Azara.

Mam pytanie do Ciebie: przekułeś sobie miecz u kowala? Jeśli nie - zrób to jak najszybciej
(chociażby u kowala Zakonu)



Dzieki za rade kazda się przyda ale nie posiadam jaskółki ani zamieci bo użyłem wczesniej na strażnika (golema) mam stalowy miecz i srebrny berengara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 12:55, Pioti napisał:

Dzieki za rade kazda się przyda ale nie posiadam jaskółki ani zamieci bo użyłem wczesniej na
strażnika (golema) mam stalowy miecz i srebrny berengara


Jeśli posiadasz kawałki meteorytów i pieniądze, to - jeśli możesz - idź do kowala, bo srebrny miecz przeznaczony jest na potwory, a zwykły stalowy miecz zada o wiele mniejsze obrażenia, niż np. z efektem +20% do obrażeń i +10% do bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 12:55, Pioti napisał:

Dzieki za rade kazda się przyda ale nie posiadam jaskółki ani zamieci bo użyłem wczesniej na
strażnika (golema) mam stalowy miecz i srebrny berengara


********SPOJLER**********

Bij Magistra. Jest sporo słabszy od Azara. Po paru skutecznych sekwencjach walka sie zakonczy:)

********END OF SPOJLER**********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie. Czy to bug że mi u kowala w Klasztornej w II Akcie, a kumplowi w I Akcie po przekuciu wiedźmińskiego stalowego na jego miejsce wchodził nowy, natomiast substrat padał na ziemię jak wyrzucony...?
Przy przekuciu srebrnego w III Akcie nie miałem czegoś takiego..


I czy bugiem jest niepozbawianie głowy potworów gdy te są ogłuszone i robię finishera który jest tym pozbawiającym głowy(zamach z półobrotu)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 13:11, Radovan napisał:

> Dzieki za rade kazda się przyda ale nie posiadam jaskółki ani zamieci bo użyłem wczesniej
na
> strażnika (golema) mam stalowy miecz i srebrny berengara

********SPOJLER**********

Bij Magistra. Jest sporo słabszy od Azara. Po paru skutecznych sekwencjach walka sie zakonczy:)

********END OF SPOJLER**********



Czyli jak troche pomęcze magistra to obaj uciekną tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 13:45, Pioti napisał:

> > Dzieki za rade kazda się przyda ale nie posiadam jaskółki ani zamieci bo użyłem
wczesniej
> na
> > strażnika (golema) mam stalowy miecz i srebrny berengara
>
> ********SPOJLER**********
>
> Bij Magistra. Jest sporo słabszy od Azara. Po paru skutecznych sekwencjach walka sie zakonczy:)

>
> ********END OF SPOJLER**********


Czyli jak troche pomęcze magistra to obaj uciekną tak ?
***Spoiler***

tak zakonczy sie walka wal w azara aardem a magistra stylem szybkim i uciekna
***Koniec Spoilera***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja musze zaszpanowac :) zostala mi juz tylko jedna misja do ukonczenia Wiedzmina :) SPOJLER a ta zbroja Kruka to jest po prostu super...potwory na bagnach zadnych obrazen mi nie zadawaly,ciekawe jak sie sprawdzi w walce z Azarem...ale to za jakis czas dopiero SPOJLER :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 14:20, dzawora napisał:

A ja musze zaszpanowac :) zostala mi juz tylko jedna misja do ukonczenia Wiedzmina :) SPOJLER
a ta zbroja Kruka to jest po prostu super...potwory na bagnach zadnych obrazen mi nie zadawaly,ciekawe
jak sie sprawdzi w walce z Azarem...ale to za jakis czas dopiero SPOJLER :)

***Spoiler*** muwisz walka z azarem to koniec gry nic bardziej mylnego to dobiero koniec 5 aktu
koniec spoilera***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w V akcie.
<<MOŻLIWY SPOILER>>

Po jatce w Starej Wyzimie wchodzę do szpitala. W ramach przerywnika włączają mi się rozmowy z trzema postaciami - Białą Raylą, Zygfrydem i Shani. Po tym, ekran robi się czarny, widać tylko białą kropkę celownika i nic więcej. Nie mogę się ruszyć, włączyć menu, ekwipunku, zapisać ani wczytać. Mogę się jedynie obracać (kropka zmienia kształt pokazując np. NPC albo drzwi). Co na to poradzić? Patcha mam dawno zainstalowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 14:28, Sztywny-pl napisał:

Mam problem w V akcie.
<<MOŻLIWY SPOILER>>

Po jatce w Starej Wyzimie wchodzę do szpitala. W ramach przerywnika włączają mi się rozmowy
z trzema postaciami - Białą Raylą, Zygfrydem i Shani. Po tym, ekran robi się czarny, widać
tylko białą kropkę celownika i nic więcej. Nie mogę się ruszyć, włączyć menu, ekwipunku, zapisać
ani wczytać. Mogę się jedynie obracać (kropka zmienia kształt pokazując np. NPC albo drzwi).
Co na to poradzić? Patcha mam dawno zainstalowanego.

moze spróbuj wczytać poprzedni stan gry, jeżeli to nie pomorze to skopiuj save i przeinstaluj gre ze wszystkimi dostępnymi patchami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 16:05, kajojek napisał:

Który mieliście lvl jak skończyliście Wiedźmina??? Co jest jak się ma 40??

nie jestem pewien mało osób ma taki lvl ale napewno dostaje sie z 3 złote talenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem i nie umię sobie z nim poradzic !
Otóż w akcie 2 mam zdobyc 10 sefir dla kalkensteina ,zdobyłem już kilka ,ale zatrzymałem się przy tej z posągiem Melitele ,nie wiem co mam tam zrobichodzę w kółko kręcę siękoło tych posągów i nic sefiry nie widac co mam tam zrobic żeby dostac tą sefirę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować