Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

calkiem to prawdopodobne :)
a amulet mogl juz nie tlumic umiejetnosci bo jak sam jaskier stwierdzil byl wytarty ale przypominal ten ktory dalismy alvinowi
jesli to alvin to troche dziwne jak on sie pokazuje nam na kilka Sec. choc jesli to sie dzialo w umysle wielkiego mistrza ktory byl alvinem to mogl sobie przypomniec ze byl taki
wogole to zagmatwane :) moze wytlumacza to w addonie lub sequelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam już tak dokładnie Wiedźmina ale wydaje mi się że właściwość dwimerytu do tłumienia magii wynikała z samego materiału a nie od formy w którą był ukształtowany (kajdany z dwimerytu w które zakuto członków kapituły czy też obroża którą miała założoną Yennefer), naprawdę potężny czarodziej mógł jednak przełamać te właściwości (jak to udowodnił Vilgefortz). Jeśli jest tak jak przypuszczam to to że medalion był wytarty nie miało żadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I o to chodzi :) Sam musisz sobie dopowiedzieć resztę. Ale interesuje mnie jedno Spoiler skoro Alvin to Wielki Mistrz to kim był De Aldesberg,gdy Alvin był z nami. Czy źródło potrafi być w dwóch miejscach jednocześnie? Spoiler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałem wcześniej Źródło może się przemieszczać w czasie (choć zazwyczaj ma nad tym bardzo małą lub żadną kontrolę), czyli teoretycznie może być tak że w danym momencie istnieją obok siebie dwa (lub więcej) "wcielenia" tej samej osoby - jedno młodsze, drugie starsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 20:48, KrzychoCJ napisał:

*****SPOILER*****
> Zajrzyjcie na ostatnią stronę poradnika. To potwierdza tą tezę.
*****SPOILER*****


*****SPOILER*****
No znowu masz rację. Przecież Wielki Mistrz rozmawia z Geraltem w zależności od tego co się Alvinowi powiedziało.
*****SPOILER*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale mi nie chodzi o to
mi chodzi o to ze jezeli sie starlo czyli podleglo lekkiemu zniszczeniu moglo posiadac mniejsza moc czyli mniej tlumic magie
swoja sroga calkiem to mozliwe ze alvin to mistrzunio bo ktory z tych zakonnikow czarowal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 21:02, Magwisienka napisał:

Dla tych, którzy przegapili sihill na polach i żałują :P Sihill +100% obrażeń można dostać
od dentysty za pełne wykonanie zadania ''Nie będzie bolało'' :]

wlasnie a w ktorym akcie byl dentysta bo zapomnialem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sihil można też dostać od Wielkiego Łowczego jeśli w Aktach I-V zdobyło i oddało się 10 trofeów.
Trochę to moim zdaniem dziwne, twórcy ewidentnie starali się dać jak najwięcej możliwości zdobycia tego miecza, jednak według mnie jeśli już tak bardzo chcieli go wręczyć graczowi to zamiast wrzucać do gry trzy jego egzemplarze powinni umieścić jeden ale za to w takim miejscu gdzie na pewno w czasie rozwoju głównej fabuły się go znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 21:04, lancuch napisał:

wlasnie a w ktorym akcie byl dentysta bo zapomnialem :D

Questa sie dostaje bodaj w III rozdziale, w V rozdziale dentysta siedzi w wieży kata i można mu znosić zęby :)

Q: Do czego można wykorzystać tą jakąś receptę ze starożytnej krypty, do której się wchodzi z tej jaskini, co jest w niej Zdenek? Chodzi mi o tą ze skrzyni kogośtam, jest ona umieszczana w przedmiotach fabularnych :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta recepta jest potrzebna do wykonania jednej z 3 wersji zbroi Kruka. Za jednym przejściem gry możesz zdobyć tylko jedną wersję (zależną od tego czy popierasz Wiewiórki, Zakon czy też jesteś neutralny), przedmioty potrzebne do wykonania pozostałych 2 wersji są całkowicie zbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 21:12, Karharot napisał:

Ta recepta jest potrzebna do wykonania jednej z 3 wersji zbroi Kruka. Za jednym przejściem
gry możesz zdobyć tylko jedną wersję (zależną od tego czy popierasz Wiewiórki, Zakon czy też
jesteś neutralny), przedmioty potrzebne do wykonania pozostałych 2 wersji są całkowicie zbędne.

Aha, czyli niepotrzebnie się męczyłam w tej krypcie, bo krasnoludzki kowal nic o czymś takim nie mówił ;) No nic, jeszcze tylko pieśń elfa i zbroja będzie moja :]
Co do sihilla - to dobrze, że jest wiele okazji do zdobycia tej broni, bo jest ona naprawdę bardzo dobra :) Szkoda, że jej nie miałam podczas walk o Starą Wyzimę - na pewno byłoby o wiele łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 21:02, Magwisienka napisał:

Dla tych, którzy przegapili sihill na polach i żałują :P Sihill +100% obrażeń można dostać
od dentysty za pełne wykonanie zadania ''Nie będzie bolało'' :]


*****SPOILER*****
A gdzie dokładniej na polach można zdobyć Sihill?
*****SPOILER*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 22:07, mati285 napisał:

Wie ktoś czy na soundtracku znajduje się kawałek z napisów końcowych gry? (Bo jakoś nie mogę
znaleźć)

Ten utwór znajduje się na płycie z muzyką inspirowaną (albo w katalogu Wiedźmin\Data\music\Believe.ogg ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować