Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2008 o 17:06, Paladynka napisał:

> > Tak, zawiera w sobie poprzednie i więcej.
> >
> > Wg mnie każdy patch do Wiedźmina powinien mieć w sobie poprzedniczkę.
> Nie zawiera, porównaj sobie ile waży patch 1,1a a ile patch 1,2. 1,1a waży około
coś
> 120 mb a 1,2 2,26 mb. I teraz wszystko jasne.

Patch 1.2 ma 113 MB - przed chwilą sprawdziłam. Tak więc zawiera swojego poprzednika.



1.1a i 1.2 mają po tyle samo (113 MB)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 21:31, Marcin08 napisał:

Poza tym jest to pierwsze RPG ktore ukonczyłem. Zadna gra nie oddziaływała na
moje emocje tak jak ta...Fabuła grafika (u mnie srednio z racji kompa) muzyka... Miodzio...
Przez wiedzmina opusciłem wiele zajec na uczelni, bo ciagle było pragnienie odkrycia
co dalej, jak to wszytsko sie potoczy.

Proszę, i oto powód dlaczego warto grać bez poradnika. Wiedząc co dalej się stanie, albo co i jak trzeba zrobić, gra nie robi na nas takiego wrażenia. Odkrywanie wszystkiego samemu daje satysfakcję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem Wiedźmina drugi raz. Po prostu ta gra jest świetna i ja trzeba przejść więcej niż 1 raz :) Teraz grałem bez poradnika bo chciałem sobie sprawdzić jak sie gra kombinując samemu :) Czekam już na dodatek do tej gry albo druga część. Ciekawe jak sie potoczą losy Geralta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja po maturce biore sie ostro za wiedzmina po raz drugi :) ah.. juz nie moge sie doczekac az przemierze Wyzime wzdłuż i wszerz po raz drugi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 12:02, dzawora napisał:

Przeszedłem Wiedźmina drugi raz. Po prostu ta gra jest świetna i ja trzeba przejść więcej
niż 1 raz :) Teraz grałem bez poradnika bo chciałem sobie sprawdzić jak sie gra kombinując
samemu :) Czekam już na dodatek do tej gry albo druga część. Ciekawe jak sie potoczą
losy Geralta.

To gratulacje .. Ja jej nie mogę nawet 1 raz skończyć bo mój kombajn nie ciągnie akcji w starej wyzimie w V akcie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz grałem bez poradnika bo chciałem sobie sprawdzić jak sie gra kombinując

Dnia 09.03.2008 o 12:02, dzawora napisał:

samemu :)


Przy drugim podejściu trudno mówić o graniu z kombinowaniem.Większość faktów , chcąc nie chcąc i tak się pamięta.Można tylko od czasu do czasu natrafić na coś , co zostało przegapione przedtem , ale to już nie to samo.Pierwsze granie i wrażenie zupełnej niewiedzy o otaczającym świecie , to przeżycie jednorazowe.Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemów graficznych ciąg dalszy. Zresztą spójrzcie na to sami... Po około pół godzinie gry takie babolki to już właściwie nie znikają z ekranu. Dziwne

20080309172901

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radziłbym Ci na początek sprawdzić, czy masz najnowsze sterowniki do karty graficznej i jeżeli nie to ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czegoś takiego nie miałem, faktycznie może lepiej będzie pobrać nowe sterowniki do karty grafiki i przeinstalować biblioteki DirectX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat w wiedźminie też nie, ale w 2 innych grach i za każdym razem ściągnięcie nowych sterowników pomogło (na 2 różnych kartach graficznych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 17:29, Liqid napisał:

Problemów graficznych ciąg dalszy. Zresztą spójrzcie na to sami... Po około pół godzinie
gry takie babolki to już właściwie nie znikają z ekranu. Dziwne



Ja tez coś takiego miałem jak grałem pierwszy raz na wersji gry 1,1 a. Gdy teraz grałem drugi raz i ściągnąłem wersje gry 1,2 to już czegoś takiego nie miałem. jeśli nie masz tej wersji gry to może ją ściągnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 12:02, dzawora napisał:

Przeszedłem Wiedźmina drugi raz. Po prostu ta gra jest świetna i ja trzeba przejść więcej
niż 1 raz :) Teraz grałem bez poradnika bo chciałem sobie sprawdzić jak sie gra kombinując
samemu :) Czekam już na dodatek do tej gry albo druga część. Ciekawe jak sie potoczą
losy Geralta.


przydalby sie bardzo jakis dodatek bo bez multiplayer gra moze zostac zapomniana...
ja wiedzmina przeszedlem i spoczal w pudelku zas w takie giery jak Dawn of War czy Quake Wars gram ciagle ;-PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 17:29, Liqid napisał:

Problemów graficznych ciąg dalszy. Zresztą spójrzcie na to sami... Po około pół godzinie
gry takie babolki to już właściwie nie znikają z ekranu. Dziwne


Ja takie coś miałem w Oblivionie i BOFME, ale jak zmniejszyłem trochę grafikę to się poprawiło...
szczeże nie widziałem na moim kompie "artefaktów" od przeszło roku(?chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Już się tak tym ET:QW tak ciągle nie chwal :P A kilka dodatkowych misji przygotowanych przez CDPR(??) wyjdzie w maju-czerwcu a jak ludziska zaczną modzić w edytorze przygód to się dopiero zacznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 20:33, Joannita napisał:

>
Już się tak tym ET:QW tak ciągle nie chwal :P A kilka dodatkowych misji przygotowanych
przez CDPR(??) wyjdzie w maju-czerwcu a jak ludziska zaczną modzić w edytorze przygód
to się dopiero zacznie :D


heh Dawn of War Quake Wars i Wiedzmin to swietne gry - warte polecenia ;-))))
mysle, ze jakis dodatek w maju-czerwcu wszystkich ucieszy bo bardzo wiele osob kupilo witchera ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 20:38, Teokrata napisał:

heh Dawn of War Quake Wars i Wiedzmin to swietne gry - warte polecenia ;-))))
mysle, ze jakis dodatek w maju-czerwcu wszystkich ucieszy bo bardzo wiele osob kupilo
witchera ;-P

Z tego wszystkiego nie mam tylko ET ale za to w demo grałem i było fajnie, i tak teraz przez twoje wpisy sie zastanawiam czy by tego nie kupić. Ale kurcze no ostatnio w ogóle czasu nawet na Wieśka nie mam a mowa na to by być w top 100 w WiCu :P Ale na te kilka dodatkowych przygód nadal czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2008 o 19:43, Teokrata napisał:


przydalby sie bardzo jakis dodatek bo bez multiplayer gra moze zostac zapomniana...
ja wiedzmina przeszedlem i spoczal w pudelku zas w takie giery jak Dawn of War czy Quake
Wars gram ciagle ;-PPP



Multiplayer byłby dobry, rzeczywiście. Jednak nie wydaje mi sie, zeby gra zosytała tak po prostu "zapomniana" bez niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 19:43, Teokrata napisał:

przydalby sie bardzo jakis dodatek bo bez multiplayer gra moze zostac zapomniana...
ja wiedzmina przeszedlem i spoczal w pudelku


To nie tylko brak trybu multi powoduje taką sytuację.Wiedźmin pomimo wielu zalet i tego , że jest grą naprawdę udaną , ma również swoje wady.Lokacje , w porównaniu z innymi tytułami nie są duże , ekwipunkiem równiez nie za wiele się pobawimy , brakuje ciekawostek i dziwnych miejsc do odkrycia.Ja z przyjemnością zagrałem i podobnie jak w Twoim przypadku , gra powędrowała do pudełka.Za mało różnic oferuje kolejna rozgrywka , aby od razu ponownie siadać do Wiedźmina.Multiplayer albo możliwość myszkowania po świecie gry , mogłyby to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować