Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2008 o 14:21, Pyton15 napisał:

Witam, mam pytanie :P Czy opłaci się w 3 akcie kupować Wyśmienitą skórzaną kurtkę ( chodzi
o zbroje :P) czy może jest juz na to za poźno? Chodzi mi o to że była ona dostępna już
w 2 akcie i jak ją teraz kupie to strace 5000 orenów a może pojawic sie jakaś lepsza.


Aż do aktu 5 żadnej lepszej zbroi nie dostaniesz, więc tą bierz spokojnie. A na tą w 5 akcie to i tak spokojnie kasy wystarczy, bo po kupnie tej nie ma już na co kasy wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 12:49, nazgul47 napisał:

> i jak ja mam go ściągnąć z radiówką 256kb/s?

I ty jeszcze narzekasz!? Ja, jak ściągam jakiś plik, wywalam gały ze zdziwienia, jak
transfer utrzymuje się na poziomie 15 Kb/s :P

Oke, mam lepszego neta ale też ten problem że mam ciągłe straty połączenia co skutecznie uniemożliwia pobieranie. Ps. Nie narzekam. :p Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 12:20, Bratek196 napisał:

> Mam pytanko odnośnie Wiedźmina edycji rozszerzonej. Mianowicie wcześniej kupiłem
zwykłą
> edycje gry i słyszałem, że ci co kupili wcześniej grę będą mogli ściągnąć specjalnego

> patcha. I tu moje pytania: Kiedy wychodzi edycja rozszerzona? Skąd można będzie
ściągnąć
> tego patcha? i jak ja mam go ściągnąć z radiówką 256kb/s?


Czytanie nie boli popatrz parę postów wyżej i się dowiesz, a pobrać będzie mógł z oficjalnej
strony gry o ile zarejestrowałeś tą grę na tej stronie...

PS Skończyłem grać Wiedźmina i przeczytałem już dwa tomy Sapkowskiego czy to normalne
???

Zapewniam Cie że to całkowicie normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 12:20, Bratek196 napisał:

PS Skończyłem grać Wiedźmina i przeczytałem już dwa tomy Sapkowskiego czy to normalne???


Absolutnie nie. Jak to dwa tomy, powinna być całość. Tylko dwa tomy to wynaturzenie, nadrób to jak najszybciej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 19:18, Mr. Cin napisał:

Czy może ma ktoś pełną listę zmian wprowadzanych przez mod "wiedźmińskie laboratorium"?

Hihihihi... Widać, że wiesz co dobre w Wiedźminie... :)

www.thewitcher.com/forum/index.php?board=91.0 - poszperaj tutaj. Ogólnie to będą modyfikacje tekstur, czy postaci, skinów Geralta, ewentualnie jeszcze większy poziom trudności gry. :P
Na nowe questy to na mod D''jinni trzeba czekać. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 21:31, Radek19 napisał:

wjtam


witaj na forum :)

jako że jesteś tu nowy [stażem bo widzę że siedzisz tu już prawie od roku] polecam przeczytanie regulaminu gram.pl:
http://www.gram.pl/regulamin.asp
Dobrym pomysłem byłoby też założenie gramsajta żęby inni gramowicze mogli cię lepiej poznać: http://www.gram.pl/regulamin.asp

Pozdrawiam i miłego forumowania ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, czy ta gra ma naprawdę tak dużo erotyki i przekleństw? tzn. czy mi rodzice będą się rzucać do tej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 00:39, Xlol1 napisał:

mam pytanie, czy ta gra ma naprawdę tak dużo erotyki i przekleństw? tzn. czy mi rodzice
będą się rzucać do tej gry?


Co do erotyki to są karty, na których widnieją nagie kobiety ( nie zawsze).
Przekleństw nie ma sporo, ale występują. Szczególnie w wypowiedziach Talara i Zoltana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 00:39, Xlol1 napisał:

mam pytanie, czy ta gra ma naprawdę tak dużo erotyki i przekleństw? tzn. czy mi rodzice
będą się rzucać do tej gry?


Erotyka jest tylko kiedy świadomie w nią brniesz, ale niestety przekleństw się nie uniknie. Każda rozmowa z krasnoludem to co rusz słyszysz słowo na "k" się zaczynające a i Geralt wulgaryzmów nie szczędzi, ale to taki urok świata stworzonego przez Sapkowskiego jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa... zupełnie inaczej w naszym pięknym realnym świecie, gdzie wszyscy mówią do siebie z życzliwością i z uśmiechem na twarzy. :)
Wiedźmin przy zaawansowaniu w bluzgach przeciętnego nastolatka, wygląda naprawdę jakby go zdrowo ocenzurowano. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 08:18, Maciek2194 napisał:

ta edycja rozszerzona wiedźmina będzie w maju, nie??

prawdopodobnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować