Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2008 o 17:25, Joannita napisał:

>
Dobrze żeście mnie uprzedzili, to zachowam sobie save z 4 aktu i jakby co zagram po stronie
zakonu.


Ja grałem po stronie zakonu i wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem jako neutralny Wiedźmin i tak grę skończyłem bez najmniejszego problemu, choć teraz niestety nie pamiętam czy był tam ten rycerz zakonu czy też nie. Próbowałeś od kogoś zaimportować save z tego momentu gry, żeby sprawdzić co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 18:04, szerszeń45 napisał:

Ja grałem jako neutralny Wiedźmin i tak grę skończyłem bez najmniejszego problemu, choć
teraz niestety nie pamiętam czy był tam ten rycerz zakonu czy też nie. Próbowałeś od
kogoś zaimportować save z tego momentu gry, żeby sprawdzić co jest grane?


Musiał być ten zakonnik, inaczej nie przeszedł byś gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie sprawdziłbym to w drugą stronę :) Tzn. podesłał komuś save i sprawdził, czy pojawia się filmik. Jeśli by się pojawił, to wystarczy, żeby mi ktoś odesłał mój save podrasowany wejściem do kanałów :) Jesteś chętny?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 16:44, gaax napisał:

Ja właśnie znalazłem na kilku forach identyczny problem, właśnie w przypadku neutralnych
wiedźminów :/ Jednemu cudakowi udało się go ominąć milion razy przeinstalowując grę,
bawiąc się patchami itd. Powinna mi się pojawić jakaś animacja z wspomnianym wcześniej
rycerzem, a ja nic takiego nie mam. Życie mnie nie rozpieszcza :) Kupuję grę, katuję
w nią nie wiadomo ile godzin i nagle na finiszu się okazuję, że jest jakiś durny babol,
który mi uniemożliwi przejście gry. Argh.

Gdzieś czytałem, że bez któregośtam patcha (chyba tego najnowszego) jest wszystko w porządku i zakonnik się pojawia. Lecz chwila... to musi być tak! Przecież już na tym forum przed aktualizacją było kilku neutralnych którzy przeszli... Czyli jedyna rada to odinstalować najnowszego patcha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 18:11, gaax napisał:

/.../ Jesteś chętny?:P


Nie ma sprawy, spakuj i wyślij na:
leszekk21(at)gmail.com

Postaram się dać odpowiedź w miarę szybko, choć nie mogę zapewnić, że dziś dam radę, bo szykuję się na konkurs z niemieckiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę się spytać, bo dręczy mnie to już od jakiegoś czasu. Czy jak na mieczu napisane jest "Obrażenia -20%" to znaczy, że ja otrzymuję mniejsze obrażenia, czy miecz zadaje mniejsze obrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 09:36, rick90 napisał:

Muszę się spytać, bo dręczy mnie to już od jakiegoś czasu. Czy jak na mieczu napisane
jest "Obrażenia -20%" to znaczy, że ja otrzymuję mniejsze obrażenia, czy miecz zadaje
mniejsze obrażenia?


Miecz jest zryty i nawet jakby Geralt się starał, to i tak zadaje o 20% mniejsze obrażenia przeciwnikom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.03.2008 o 09:53, KannX napisał:

Miecz jest zryty i nawet jakby Geralt się starał, to i tak zadaje o 20% mniejsze obrażenia
przeciwnikom :)


Ooo, dzięki wielkie. Juz myślałem, że to moja wina, że nie mogę pokonać głupich bandytów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie nie było;).
Zapytam zatem jeno tych co są tu na bieżąco - wynaleziono w końcu przepis na eliksir z oparów Dzikiego Gonu?
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zkond morzna sciongnac widzmina?
(kiepski joke)

Ktos wie kiedy w koncu bedzie to rozszerzenie do Wiedzmina? Nie moge sie doczekac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 17:31, Abomek42 napisał:

Ktos wie kiedy w koncu bedzie to rozszerzenie do Wiedzmina? Nie moge sie doczekac. :)


26 marca wychodzi edytor, mod "Cena neutralności" i poprawka umożliwiająca granie na modach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Kolega chce mi sprzedać oryginalnego Wiedźmina. Nówka nie otwierana za 30zł. Mówię świetny interes bo jak bym chciał zamówić z gram.pl to wyszło by około 100zl. Ale tu nasuwa sie moje pytanie. Wiem że wychodzi teraz ta rozszerzona wersja z edytorem. Nie wiem czy opłaca mi sie kupować bo nie wiem czy będzie można potem go ściągnąć. Chyba mię zrozumieliście xD ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiono o ostatnim tygodniu, z tego co pamiętam.

KamcioBoy: Ja bym poczekał, bo patch rozszerzający będzie pewnie gigantyczny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 19:51, KamcioBoy napisał:

Mam pytanie. Kolega chce mi sprzedać oryginalnego Wiedźmina. Nówka nie otwierana za 30zł.
Mówię świetny interes bo jak bym chciał zamówić z gram.pl to wyszło by około 100zl. Ale
tu nasuwa sie moje pytanie. Wiem że wychodzi teraz ta rozszerzona wersja z edytorem.
Nie wiem czy opłaca mi sie kupować bo nie wiem czy będzie można potem go ściągnąć. Chyba
mię zrozumieliście xD ?


Aaaa... chodzi ci o to. Nie trzeba. Tam co prawda jest pare bonusów więcej i duża poprawa gry, ale będzie dostępny patch (duży podobno) dla tych co już kupili. Jeżeli chodzi ci tylko o pogranie to nie mosisz tylko czekaj do patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 19:51, KamcioBoy napisał:

Mam pytanie. Kolega chce mi sprzedać oryginalnego Wiedźmina. Nówka nie otwierana za 30zł.
Mówię świetny interes bo jak bym chciał zamówić z gram.pl to wyszło by około 100zl. Ale
tu nasuwa sie moje pytanie. Wiem że wychodzi teraz ta rozszerzona wersja z edytorem.
Nie wiem czy opłaca mi sie kupować bo nie wiem czy będzie można potem go ściągnąć. Chyba
mię zrozumieliście xD ?


Ja bym kupił. Ten patch będzie pewnie zajmował dużo, lecz za 30 zł się bardzo opłaca.Patch 1.3 wraz z edytorem ma wyjść 26 marca. A ten super patch ma wyjść 16 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować