Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2008 o 09:43, Matix123 napisał:

Odpisze mi ktoś...

Nie oczekuj, że ktoś Ci tak szybko odpisze. To forum a nie czat. O tej godzinie wiele osób śpi. A w pudełku z grą był poradnik - zajrzyj tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trzeba iść do każdego z wymienionych przez Wielebnego ludzi. pijaka, który zabił brata, strażnika bramy, do gościa mieszkającego nad wybrzeżem itp. Stary to rpg zakręć się troche tu i tam, zresztą masz poradnik prawda?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 09:43, Matix123 napisał:

Odpisze mi ktoś...


Spokojnie, tak jak mówi kolega wyżej, może minąć trochę czasu, zanim ktoś odpowie. No, ale że już nie śpię, to postaram się pomóc.

SPOILER
Na początku rozdziału pierwszego musisz uporać się z watahą Barghestów. Następnie będziesz mógł porozmawiać z Shani, ale możesz zostawić to sobie na później. Skieruj swe kroki do karczmy. Tam możesz pogawędzić z kilkoma ciekawymi osobami i właśnie z Shani. W tej chwili masz rozpoczęte dwa questy: Ludzie i potwory oraz Ogon Salamandry

Tajemniczy ogród rozpoczniesz w drugiej fazie questu Ogon Salamandry. Gdy zapytasz grubaska Odo, w czym możesz mu pomóc, ten poprosi Cię o zlikwidowanie dziwnych roślin w jego ogrodzie.

Pogrzebane wspomnienia aktywujesz w podobny sposób, co poprzedni quest. Tym razem idź do Mikula i po okazaniu sygnetu Wiecznego Ognia zapytaj go, w czym możesz pomóc. Poprosi Cię o zabicie Ghuli w krypcie.

Quest Nocni goście zleci Ci Haren. Poprosi Cię o usunięcie grupy utopców czatujących na wschód od jego chaty (ważne: to zadanie wykonasz tylko nocą)

SPOILER

No, miłej gry życzę. Z fartem Wiedźminie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz problemy i jesteś początkujący w Wiedźmina to nic nie stoi na przeszkodzie żebyś mógł sobie zajrzeć do poradnika i zobaczyć kto jakie zadanie ci zleca.

Naprawdę to żaden wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 10:24, Meykan napisał:

Skoro masz problemy i jesteś początkujący w Wiedźmina to nic nie stoi na przeszkodzie
żebyś mógł sobie zajrzeć do poradnika i zobaczyć kto jakie zadanie ci zleca.

Naprawdę to żaden wstyd.


No chyba, że ktoś ma grę z torrentów:) A tak na serio, ja lubię czasem zajrzeć do jakiegoś poradnika, jakiegoś poradnika, jak chcę coś na szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 12:58, Joannita napisał:

Gdzie znajdę fledery poza magazynem przy banku i kryptą na cmentarzu ??


Czasem się "respi" koło "Misia Kudłacza". Jednak czy jeszcze gdzieś w III akcie jest to nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 10:09, Paluch 222 napisał:

> Odpisze mi ktoś...

Spokojnie, tak jak mówi kolega wyżej, może minąć trochę czasu, zanim ktoś odpowie. No,
ale że już nie śpię, to postaram się pomóc.

SPOILER
Na początku rozdziału pierwszego musisz uporać się z watahą Barghestów. Następnie będziesz
mógł porozmawiać z Shani, ale możesz zostawić to sobie na później. Skieruj swe kroki
do karczmy. Tam możesz pogawędzić z kilkoma ciekawymi osobami i właśnie z Shani. W tej
chwili masz rozpoczęte dwa questy: Ludzie i potwory oraz Ogon Salamandry

Tajemniczy ogród rozpoczniesz w drugiej fazie questu Ogon Salamandry. Gdy
zapytasz grubaska Odo, w czym możesz mu pomóc, ten poprosi Cię o zlikwidowanie
dziwnych roślin w jego ogrodzie.

Pogrzebane wspomnienia aktywujesz w podobny sposób, co poprzedni quest. Tym razem
idź do Mikula i po okazaniu sygnetu Wiecznego Ognia zapytaj go, w czym możesz
pomóc. Poprosi Cię o zabicie Ghuli w krypcie.

Quest Nocni goście zleci Ci Haren. Poprosi Cię o usunięcie grupy utopców
czatujących na wschód od jego chaty (ważne: to zadanie wykonasz tylko nocą)

SPOILER

No, miłej gry życzę. Z fartem Wiedźminie ;P

Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 10:33, Joannita napisał:

>

Już wiele razy opisywałem jak się tego plebsu(małych kikimor pozbyć) ale opisze jeszcze
raz.



W takim razie dziękuję :) Czyli mam rozumiec, że królowa stanie po jakimś czasie w miejscu, a ja bede mogla isc na "plebs" ;]
Nie ma innej opcji, by je jakoś ominąc i szybciutko zawalić sufit bez zabijania? Troche nie chce mi się przedzierać przez takie ilości potworów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

można i tak i tak :) jak grałem na medium to sie przebijałem przez potworki, jak grałem na hardzie to zwyczajnie je ominąłem... Geratl z wyciągniętym mieczem biega bardzo szybko więc dał radę :)

głupie pytanie, przy poprzednich przechodzeniach gry nie zapamiętałem tego xP
SPOILER na Javeda srebro czy stal? PO SPOILERZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER

Raczej stalowy, przecież Azar Javed jest tylko człowiekiem, więc srebro będzie mało efektywne. No i Znaki ofensywne oczywiście się przydadzą. Berengar jest już znacznie mniej przydatny w walce z Azarem. ;)

SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2008 o 14:00, szypek26 napisał:

głupie pytanie, przy poprzednich przechodzeniach gry nie zapamiętałem tego xP
SPOILER na Javeda srebro czy stal? PO SPOILERZE


Chyba stal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 13:46, Sinisiew napisał:


Jak grałem na medium to ich sie tyle na szło że nie było z której strony ich ominąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 14:28, bartek002 napisał:

jak sie nazywa ata muzyka w menu i podczas loadingo ta z tym ''''HO''''



Wloz plyte do napedu z muzyka,ktora miales w pudelku z gra to sie dowiesz. Albo po prostu piratowales na torrentach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 14:28, bartek002 napisał:

jak sie nazywa ata muzyka w menu i podczas loadingo ta z tym ''''HO''''


Przesłuchaj utwory które są na płycie ze ścieżką dźwiękowa z gry, która została dołączona do edycji gry Wiedźmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować