Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2008 o 14:24, Joannita napisał:

>
Jak grałem na medium to ich sie tyle na szło że nie było z której strony ich ominąć.

no wlasnie ja na medium. I nie wiem, czemu na średnim jest ich wiecej niz na hard. Boje sie oggóle zabierać zato teraz, bo wątpię, że to przejde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 21:35, Sinisiew napisał:


No właśnie dziś zauważyłem że na hardzie to było banalne, ale i tak serce biło mi jak oszalałe. Nie bój się tego przechodzić. Za którymś razem na pewno ci się uda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 22:37, Joannita napisał:

>
No właśnie dziś zauważyłem że na hardzie to było banalne, ale i tak serce biło mi jak
oszalałe. Nie bój się tego przechodzić. Za którymś razem na pewno ci się uda :P


Tak, jak będę narzekac na wielkie nudy, to może się podejmę. Mój zapał wypalił się po tych ok. 20 początkowych próbach :D
W każdym bądź razie - jak ktoś to już zauważył - przydałby się znak do latania :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 22:07, Sareth14 napisał:

O czym będzie następna część wiedźmina lub dodatku????wiadomo mi tylko tyle że będzie
sie dział kiedy Gerald był jeszcze młodym wiedźminem :)


Póki co nie wiadomo nic ani o sequelu, ani o dodatku, takowe w ogóle nie zostały jeszcze zapowiedziane... To co wyczytałeś o tym, że Geralt był młodym wiedźminem, to fakt była o tym mowa, ale chodziło o moda "Cena Neutralności", który ma dziać się jeszcze przed rozpoczęciem gry jak i Sagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 08:30, Joannita napisał:

>
Ciekawe jak będzie się go uruchamiać, i czy nie skasuje sejwów z gry.


Z tego co czytałem to pod koniec marca ma wyjść ten mod, wraz z edytorem i patchem 1.3, który będzie umożliwiał uruchamianie modów poprzez główne menu, tak jak to było np. w NWN. Więc o sejwy możesz być spokojny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra zawsze może zaskoczyć. Epilog. Poszedłem ubić Zeugla, bestia padła szybko. Chcę wyjść z kanałów, a tu krata zamknięta. Zerkam do poradnika "Zabieramy klucz rannemu zakonnikowi" (na zewnątrz jeszcze). Wracam na górę, żadnego zakonnika nie ma. Co ja mam zrobić?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 09:03, Marcin321 napisał:

> >
> Ciekawe jak będzie się go uruchamiać, i czy nie skasuje sejwów z gry.

Z tego co czytałem to pod koniec marca ma wyjść ten mod, wraz z edytorem i patchem 1.3,
który będzie umożliwiał uruchamianie modów poprzez główne menu, tak jak to było np. w
NWN. Więc o sejwy możesz być spokojny :)


no to fajna sprawa - nie moge sie doczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba zabrać klucz rannemu zakonnikowi jeszcze przed walką z Zeuglem.

Teraz już za późno byś musiał wczytać save przed walką jeszcze na zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 14:34, Matix123 napisał:

Jak zdobyć te kwiaty dla Agibail tej wiedźmy i gdzie są te kwiaty ?

No ona chyba mówiła co i jak, nie?? Musisz nauczyć się zdolnościu zbierania ziół i poczytać o o nich, wtedy idziesz i zrywasz te które są ci potrzebne. Ablo idziesz do zajazdu i tam kupu ujesz je od zielarza z Wyzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 14:56, JanoP napisał:

> Jak zdobyć te kwiaty dla Agibail tej wiedźmy i gdzie są te kwiaty ?
No ona chyba mówiła co i jak, nie?? Musisz nauczyć się zdolnościu zbierania ziół i poczytać
o o nich, wtedy idziesz i zrywasz te które są ci potrzebne. Ablo idziesz do zajazdu i
tam kupu ujesz je od zielarza z Wyzimy

Jak ma na imię ten zielarz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
Nie ma imienia. Tzn. może i jakieś tam ma, ale pisze po prostu "Zielarz z Wyzimy" jako imię NPCa. Innym sposobem jest zbieranie tych kwiatków (wymagane wykupienie umiejętności Zielarstwo za 1 brązowy talent). Biały mirt jest bardzo pospolitym zielskiem na Podgrodziu, szybko uzbierasz wymaganą ilość.
SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 14:06, Meykan napisał:

No to trzeba zabrać klucz rannemu zakonnikowi jeszcze przed walką z Zeuglem. /.../

Problem polega na tym, że go nie ma :) Chyba, że poradnik wprowadza mnie w błąd i klucz powinienem dostać wcześniej. Tam jest napisane, że po spotkaniu z Yaevinem mam zabrać klucz "rannemu zakonnikowi". A ja go jakoś nie widzę nigdzie. Wychodzę z kryjówki, spotykam Yaevina, rozwalam bandę mutantów i mogę iść prosto do kanałów, ale po pokonaniu potwora nie mogę przejść dalej. Jeśli to jest jaki bug i przez to nie ukończę gry na tym etapie, to chyba coś rozpierniczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 17:27, Matix123 napisał:

Jak zabić tego potwora który przywołuje te zielone psy,po tym jak ci ludzie chcieli zapić
tą wiedźmę ?


Styl silny, użyj aarda lub igni, najlepiej wypij jaskółkę i zamieć.
Przed tym jak zaczniesz do niego walić, to zabij najpierw barghesty (czy jak to się pisze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 17:29, Kraju92 napisał:

> Jak zabić tego potwora który przywołuje te zielone psy,po tym jak ci ludzie chcieli
zapić
> tą wiedźmę ?

Styl silny, użyj aarda lub igni, najlepiej wypij jaskółkę i zamieć.
Przed tym jak zaczniesz do niego walić, to zabij najpierw barghesty (czy jak to się pisze)


I bij go mieczem srebrnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować