Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 24.09.2008 o 11:34, Spector 109948 napisał:

Właśnie też mi coś się nie zgadza... To w którym momencie należny go rejestrować? Bo
ściągać to ściąga się normalnie.


Jeśli nie rejestrowałeś gry wcześniej (przez autostart gry, a nie na gram.pl), to będziesz musiał to zrobić przed instalacją patcha 1.4, czyli jak już wszystkie pliki ściągniesz. Instalator sprawdza przed rozpoczęciem procesu, czy gra jest zarejestrowana, jeśli nie jest, to nie wystartuje.

Mnie się wydaje, że ja grę zarejestrowałem dawno temu, a mimo to instalator twierdził, że tego nie zrobił (chyba że to moja pamięć szwankuje), ale przed samą instalacją powtórzyłem cały proces i dalej poszło już normalnie bez zakłóceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 11:43, wdowiakm napisał:

Wie już ktoś czy te update można dostać już w sklepach? Bo jakoś ściągać mi się nie chce
bo za dużo czasu a poza tym wole mieć na płytce. Wczoraj byłem w empiku i nie było a
może już dzisiaj jest. Jest taka możliwość?


tez się o to pytałem kilkanaście postów wczesniej.
w najblizszy piątek 26 wrzesnia, o ile sie nic nie wydarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 14:44, jaceloth napisał:

tez się o to pytałem kilkanaście postów wczesniej.
w najblizszy piątek 26 wrzesnia, o ile sie nic nie wydarzy...

Nie zwróciłem uwagi, że pytałeś ;/
Będę musiał jechać specjalnie do miasta, albo w poniedziałek...
Oby tylko nic się nie wydarzyło...
Dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zachęcam do ściągania. w tej chwili nie ma tłoku. na początku szło mi koszmarnie, ale w końcu ściągałem tylko 2h przy łączu 2mb. a jak nie chce się czekać, to włączasz na noc i na śniadanko masz wszystko ściągnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 15:10, jaceloth napisał:

zachęcam do ściągania. w tej chwili nie ma tłoku. na początku szło mi koszmarnie, ale
w końcu ściągałem tylko 2h przy łączu 2mb. a jak nie chce się czekać, to włączasz na
noc i na śniadanko masz wszystko ściągnięte.


Chce to mieć na płytkach w swojej kolekcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, ja mam łącze 512 kb/s, więc twój wynik musiałbym pomnożyć 4x. Podziękuję. Jak dla mnie wygodniej jest kupić płytkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 18:25, Badyl13 napisał:

> Albo po prostu przeinstaluj grę. Grało się na piratach co?

Zastanów się co piszesz, a dopiero wtedy klikaj "dodaj post"... Jak jest problem z grą
to zawsze najprostszym rozwiązaniem jest oskarżanie o piractwo. Z resztą cóż, rocznik
94 mówi sam za siebie...

W każdym razie problem rozwiązany. Musiałem wymusić filtrowanie anizotropowe w panelu
sterowania Nvidii, ponieważ ustawienia te z poziomu gry nie działają prawidłowo. Może
to przydać się komuś z podobnym problemem. który sam miałem.


Ja nikogo o piractwo nie oskarżam. Napisałem tylko "Grało się na piratach?" Czyli czy grałeś może w jakąś fajną grę piracką np. Piraci z Karaibów, szkoda tylko że nie była fajna. Nie oskarżaj nikogo o oskarżanie piracenia piractwa, bo piraci spiracą ci komputer.

P.S Serio spróbujcie cracka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 15:29, szerszeń45 napisał:

No ładnie, ja mam łącze 512 kb/s, więc twój wynik musiałbym pomnożyć 4x. Podziękuję.
Jak dla mnie wygodniej jest kupić płytkę.


ja tez oczywiście kupię, ale szkoda czekać, skoro mozna już pograć. przynajmniej już wiem, ze gra będzie nadal u mnie działać na procku, którego oficjalnie nie obsługuje (athlon xp 2600+)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Kupiłem Wiedźmina Edycje Rozszerzoną i tam wszystko się instaluje po kolei ale mój znajomy ma zwykłą, pierwszą edycję i czy da jakoś rade z którejś płyty z wydania ER zainstalować u niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawskim z natury człowiekiem, więc ściągając łatkę, pobrałem również pliki z dubbingiem angielskim, czeskim, węgierskim, rosyjskim i polskim. Po prostu chciałem sobie sprawdzić jak gra brzmi w tych językach. Jednak mimo wybrania ich wszystkich podczas instalacji łatki, po uruchomieniu gry program pozwalał mi wybrać jedynie między polskim, rosyjskim i czeskim.

Czy ktoś był tak samo ciekawy jak ja? Da się jakoś zainstalować dubbing angielski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 16:08, KamcioBoy napisał:

Mam pytanie. Kupiłem Wiedźmina Edycje Rozszerzoną i tam wszystko się instaluje po kolei
ale mój znajomy ma zwykłą, pierwszą edycję i czy da jakoś rade z którejś płyty z wydania
ER zainstalować u niego?


Nie sądzisz, że takie wyciąganie z gry plików i instalowanie ich na innej kopi gry jest łamaniem praw autorskich? Przynajmniej tak mi się wydaje. A nie lepiej mu ściągnąć te uaktualnienie z internetu jeśli grę ma zarejestrowaną? Albo poczekać do piątku i kupić ten zestaw za 19,99 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 16:22, wdowiakm napisał:

> Mam pytanie. Kupiłem Wiedźmina Edycje Rozszerzoną i tam wszystko się instaluje po
kolei
> ale mój znajomy ma zwykłą, pierwszą edycję i czy da jakoś rade z którejś płyty z
wydania
> ER zainstalować u niego?

Nie sądzisz, że takie wyciąganie z gry plików i instalowanie ich na innej kopi gry jest
łamaniem praw autorskich? Przynajmniej tak mi się wydaje. A nie lepiej mu ściągnąć te
uaktualnienie z internetu jeśli grę ma zarejestrowaną? Albo poczekać do piątku i kupić
ten zestaw za 19,99 zł?


Po prostu myślałem że te pliki uaktualniające są jakoś oddzielnie na płycie. Ale chyba jednak są one już zaimplementowane w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 16:34, KamcioBoy napisał:

Po prostu myślałem że te pliki uaktualniające są jakoś oddzielnie na płycie. Ale chyba
jednak są one już zaimplementowane w grę.


Nie wiem bo nie mam tej edycji czekam na uaktualnienie jak będzie dostępne w sklepie. Ale myślę że te uaktualnienie w edycji rozszerzonej jest zaimplementowane w grę i wyciąganie tych plików i instalacja pod inną kopią gry to już złamanie warunków licencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 16:42, Thalanthas napisał:

To już w piątek można będzie kupić Wiedźmin Uptade??


Ponoć tak jeśli nic się nie wydarzy co spowoduje znów opóźnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam problem, ściągnąłem Edycję Rozszerzoną, ale nie mogę jej zainstalować, ponieważ nie mam zarejestrowanej gry. I teraz pytanie, gdzie trzeba zarejestrować Wiedźmina, żeby móc bawić się ER?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 17:23, Gall historyk napisał:

Na stronce www.thewitcher.com jak się nie mylę


Jak wchodzę na tę stronę to wyświetla mi się takie coś:
Dlaczego?

20080924172721

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować