Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Czy ty masz oryginalna wersje gry ?
Napisz jaki masz komputer bo nie uwierzę.
Do tego twój komentarz na temat liniowej fabuły jest chyba wyciągnięty z śmietnika, czy ty w ta grę naprawdę grałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.10.2008 o 17:43, Tyron napisał:

1.System rozwoju postaci,okropny),coś ala FFX (tam też coś podobnego było)

To już zależy od gustu mi się bardzo podobał chociaż mogł by być nieco bardziej rozwinięty. Tak to trzeba na wszystko patrzeć co dodaje.

Dnia 08.10.2008 o 17:43, Tyron napisał:

2.Zabugownay dziennik, niby skończyłem jakieś zadanie,a to nadal siedziało w dzienniku.Aż
tak że co raz dalej w gre tym większy bałagan miałem w dzienniku.

Zabugowany dzinnik? Lol widać nie ukończyłeś zadania dziennik po ukończeniu zadania od razu wyrzuca zadanie, poza tym zadania można ukańczać w 5 aktach więc tylko ci się wydawało pewnie że coś ukończyłeś, po drugie jest opcja jakie zadania chcesz mieć wyszukane i ci się wyświetlają czy poboczne czy główne etc.

Dnia 08.10.2008 o 17:43, Tyron napisał:

3.Wymagania .Na sprzęcie na którym Mass Effect chodzi mi na full ze wszytkimi bajerami
typu anti-saling.To Wiedźmin zacinał mi się na średnich detalach.A w Wizimie handlowej
to już wogle nie można było grać.

To już zależy od komputera niektórym ME tnie się na minimalnych a Wiedźmin chodzi normalnie, mi obydwie gy chodzą dobrze więc nic nie mówie.

Dnia 08.10.2008 o 17:43, Tyron napisał:

4.Zbyt liniowa i uproszczona.

Większość zadań jest do ukończenia w różny sposób więc nie gadaj takich rzeczy ;] Kończy się owszem, tak samo, jednak możesz wybrać po której stronie chcesz być i zawsze dzieje się co innego. Właściwie to ciesze się że jest jedno zakończenie, dzięki temu lepsza będzie kolejna część gry, oczywiście jeśli wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 17:05, LTM napisał:

Tjaa, Oblivion jest strasznie marnym RGPiem, wszystkie czasopisma komputerowe wynosił
go pod niebiosa,serwisy internetowe a Ty mówisz, że jest słaby, loool...

przypomina mi się powiedzenie: ludzie jedzcie g...miliony much nie mogą się mylić...a jak dobrze popatrzysz, to ujrzysz nawet na tym forum, ze nie tylko ja mam podobne zdanie o oblivion.

Dnia 08.10.2008 o 17:05, LTM napisał:

Skakanie stwarza nowe możliwości a nowe możliwości RGPom wychodzą na plus

mhmm...można np. skoczyć i zerwać sobie jabłko z drzewa. ot ciekawy quest.

Dnia 08.10.2008 o 17:05, LTM napisał:

np. Jade Empire, Oblivion, Morrowind,

no, wspaniała większość rpg to to nie jest...co w ogóle w tym towarzystwie robi jade empire?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 17:46, nazgul47 napisał:

Na grobli.

A no prawda... Ostatnio grałem po premierze więc zapomniałem ... Dzięki wielkie ;)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 19:21, Szaqall napisał:

Wie ktoś czy łatka 1.4 podnosi wymagania sprzętowe? Bo ponoć grafika jest upiększona.

Niet. Ponoć nawet lepiej działają niektóre poziomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś powiedzieć ile dokładnie waży Wieśmin? Ale BARDZO dokładnie, nie jakieś połówki i inne cosie... i prosiłbym o wszystko, łącznie z ,,edycją rozszerzoną" i patchami.
Cóż, leży na półce od dnia premiery i czeka na instalkę... oj czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 20:03, albinskia napisał:

?? W łatkach takich rzeczy nie ma. One są tylko w ER. Tutaj masz do pobrania ER ale z
tego co słyszałem musisz mieć zarejestrowaną grę ale teoretycznie się mylę ;) http://www.thewitcher.com/community/pl/www/installation_of_twee_in_four_easy_steps.h
tml


Tak wymaga rejestracji i właśnie z nią mam niezły problem:( Ale coś pokombinuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam poszło bez rejestracji nie wiem czemu.xD ;P Ale i tak wolałem sobie kupić update by mieć wszystko pod ręką itp. Ja polecam kupić w sklepie Update bo tak to nie trzeba sobie zawalać miejsca na kompie i ma się całkowicie idętyczną wersję jak domyślne ER :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 20:10, albinskia napisał:

sobie zawalać miejsca na kompie i ma się całkowicie idętyczną wersję jak domyślne ER
:)


Ja obskoczyłem wszystkie sklepy z grami w mieście i DO STU KRÓW!!!! Nidzie nie było wersji Updete!!!! Nic tylko klnąć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pytałeś sprzedawców w empikach ? Powinni mieć ,,w magazynie" bo oni jakoś nie wystawiają przynajmniej u mnie tak było... W ostatecznym razie zostaje sklep gram.pl :P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wszystkim tym nieszczęśnikom którzy jeszcze update''u nie mają polecam sklep gram.pl niestety...Swoją drogą tu jest link i jedno mnie ciekawi:

http://www.gram.pl/sk7_9wnfGu0_Wiedzmin_Update.html?utm_source=sklep_gra m&utm_medium=link&utm_content=Wiedmin_Update&utm_campaign=top10

Mianowicie pisze że w pudełko są 4 płyty w tym płyta z muzyką inspirowaną grą tak?Czy może to reklama wersji Rozszerzonej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Update to wszystkie element Edycji Rozszerzonej których nie ma w Podstawce. Przekładasz instrukcję, mapę, płytę z główną grą, sound track itp... Praktycznie nie do odróżnienia ejst Update od ER ;)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yhm czyli owa płyta z muzyką inspirowaną grą będzie w tym tak? Proszę wytłumacz łopatologicznie bo zmęczony jestem, mózg wolno pracuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 20:27, albinskia napisał:

Update to wszystkie element Edycji Rozszerzonej których nie ma w Podstawce. Przekładasz
instrukcję, mapę, płytę z główną grą, sound track itp... Praktycznie nie do odróżnienia
ejst Update od ER ;)

Pozdr.


Niema co trzeba to nabyć! A jeszcze jedno jaka jest Muza inspirowana Grą? Daje radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować