Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2009 o 11:56, Indrid_Cold napisał:

I co najważniejsze likwiduje 2 stare dodatkowe przygody. Czy CDP Red nie potrafi tworzyc
patchy bez bledow??


Naprawdę nie ma 2 wcześniejszych przygód,kurde po nie zdążyłem zagrać,a mam nowy patch.Mam pytanie fajne były te przygody czy nowsze są lepsze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 08:13, BigHunter napisał:

A w Platynowej kolekcji będzie 5 dodatkowych przygód:D


Chyba sobie kupię, bo grałem w suchą podstawę i było fajnie. Zainstalowałem z dodatkiem to w ogóle nie chciała się włączyć... Może teraz da rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 08:19, BigHunter napisał:

Ja kupiłem sobie Edycję Rozszerzoną no i teraz drugi raz nie kupię drugi raz tej samej
gry.


A ja właśnie jak zainstalowałem update to wywalało do systemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to skoro wygaduje takie bzdury to powiedzcie mi gdzie sa stare dodatkowe przygody? Bo gdy ja po zainstalowaniu patcha 1.5 na 1.4 zagladam do dodatkowych misji to mam tak 5 przygod z patcha 1.5? Gdzie sa te dwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 10:03, Indrid_Cold napisał:

No to skoro wygaduje takie bzdury to powiedzcie mi gdzie sa stare dodatkowe przygody?
Bo gdy ja po zainstalowaniu patcha 1.5 na 1.4 zagladam do dodatkowych misji to mam tak
5 przygod z patcha 1.5? Gdzie sa te dwie?


Może ich nie zainstalowałeś? Spróbuj doinstalować je osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie rób ze mnie idioty. Miałem wiedzmina zainstalowanego w wersji 1.4 od tygodnia po tym jak pojawil sie patch 1.4 , uruchamialem te przygody. Teraz po zainstalowaniu patcha 1.5 ich nie moge znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś może problem z instalacją patcha? Mi instalacja staje na 1/4 paska i wyskakuje "katastrofalny błąd". Mam Wiedźmina w wersji 1.4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam głupie pytanie: jak zapalić pochodnię. Oto chodzi żeby mieć dobyty miecz i jednocześnie pochodnię. Albo żeby można było mieć pochodnię zapaloną ale nie w ramach broni tylko źródła światła. Naciskam "U" i mi geralt dobywa pochodni jako broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 12:06, dulak napisał:

Mam głupie pytanie: jak zapalić pochodnię. Oto chodzi żeby mieć dobyty miecz i jednocześnie
pochodnię. Albo żeby można było mieć pochodnię zapaloną ale nie w ramach broni tylko
źródła światła. Naciskam "U" i mi geralt dobywa pochodni jako broni.


Niestety, można trzymać, tylko miecz, lub tylko pochodnię. Nie można trzymać dwóch rzeczy na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a mi patch 1.5 wszedł gładziutko nie usuwając niczego ;D a bez płyty mogłem grać wcześniej, bo jak robisz update do 1.4 z płytki to nie musisz potem wkładac płyty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jakieś patche po 1.1a poprawiają coś naprawdę znaczącego? Bo nie za bardzo mi się chce ściągać, a nowe przygody mnie nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 18:16, Gumisiek2 napisał:

Czy jakieś patche po 1.1a poprawiają coś naprawdę znaczącego? Bo nie za bardzo mi się
chce ściągać, a nowe przygody mnie nie interesują.

Cóż... 1.4 bardzo, bardzo skraca czasy ładowania i zapisywania, dorzuca bardzo dużo drobnych zmian związanych z inwentarzem, animacjami i teksturami postaci, a 1.5 znosi obowiązek posiadania płyty w napędzie. 1.4 ściągałbym obowiązkowo, 1.5 - do zastanowienia się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wydawała się naprawdę fajna (i taka jest), kupiłem ją w Platynowej Kolekcji... I w zasadzie się od niej odbiłem przez nieprzemyślany pomysł twórców :/

Spoiler

Zabiłem przypadkiem strażnika - w nocy przypałętał się do mojej walki i oberwał ze stylu grupowego jak walczyłem z Barghestami. Jakieś pół godziny później wychodzę z domu Abigail i niespodzianka - Łowca Głów, który daje mi do wyboru - walka albo 1000 orenów. Jako, że grałem na łatwym poziomie trudności zdecydowałem się na walkę - zonk, dwa ciosy i leżę. Myślę sobie "Ok, widocznie ma być taki silny. Może uda mi się go ogłuszyć Aardem albo chociaż zabić nim zdąży mnie ciachnąć mieczem". Ale niestety - ani nie da się go ogłuszyć, ani nie da się nawet zranić. No przepraszam bardzo, jak to ma być ten sławetny system konsekwencji to ja dziękuję za grę. Jeszcze długo będę się zbierał do ponownego podejścia - kto wie jak wiele jest tam takich nieprzemyślanych elementów. Rozumiem, że graczowi trzeba pokazać, że podjął złą decyzję, ale nie w ten sposób - wrzucając do gry NP-czitera.

Ech, a zapowiadało się tak fajnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze co może być- odbić się od świetnej gry już na starcie :/
Radzę Ci- spróbuj jeszcze raz. Przemóż się, ale spróbuj. Gra jest warta świeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, też zabiłem w taki sposób kilku strażników, zupełnie przypadkowo i żadnego Łowcy Głów w grze nie spotkałem, hm...
Z drugiej strony grałem zaraz po premierze przed edycją rozszerzoną, wiec może się coś zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować