Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2008 o 21:57, White Eagle napisał:

Czy w wiedzminie można walczyć dwoma mieczami jednocześnie ? Jeżeli tak to w jaki sposób
? Z góry dzięki za pomoc.


Nie, nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś z was może kiedyś w Wiedźmin Krwawy Szlak ? Jest to gra na telefony komórkowe. Nie mogę przejść 3 misji w zamku. Przeciwnicy się tam odradzają, są nieśmiertelni. Dochodzę do jedenego momentu gdzie nie wiem co zrobić. Wydaje mi się że trzeba gdzieś wskoczyć ale nie mogę tam doskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 07:36, Grizzly. napisał:

Grał ktoś z was może kiedyś w Wiedźmin Krwawy Szlak ? Jest to gra na telefony komórkowe.
Nie mogę przejść 3 misji w zamku. Przeciwnicy się tam odradzają, są nieśmiertelni. Dochodzę
do jedenego momentu gdzie nie wiem co zrobić. Wydaje mi się że trzeba gdzieś wskoczyć
ale nie mogę tam doskoczyć.


Mam to samo dokładnie to samo. Jak w w momencie skoku zaczniesz machać mieczem to lecisz dalej, ale w prawym górnym rogu mapy nic nie ma. Bynajmniej ja nic nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 07:36, Grizzly. napisał:

Grał ktoś z was może kiedyś w Wiedźmin Krwawy Szlak ? Jest to gra na telefony komórkowe.
Nie mogę przejść 3 misji w zamku. Przeciwnicy się tam odradzają, są nieśmiertelni. Dochodzę
do jedenego momentu gdzie nie wiem co zrobić. Wydaje mi się że trzeba gdzieś wskoczyć
ale nie mogę tam doskoczyć.


Musisz ubić jednego kolesia, który ich przyzywa. Jest on oznaczony świecącymi gwiazdkami, jeśli dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

********* spoiler V akt *****************

mam przebić się na prawą flankę do Rayli... (gram po stronie zakonu) - tyle, ze do tej flanki w ogole nie ma dojscia.. probuje z kazdej strony, ale nie moge tam dotrzec wszystko zawalone... probowalem arda na blokady.. ale tez nie pomaga.. help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz spatchowaną wersję? Jeżeli nie to ściągnij najnowszego patcha,bo problem o którym mówisz to najprawdopodobniej ów bug uniemożliwiający przejście gry o którym mowa w przypiętym poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 20:03, moonman napisał:

********* spoiler V akt *****************

mam przebić się na prawą flankę do Rayli... (gram po stronie zakonu) - tyle, ze do tej
flanki w ogole nie ma dojscia.. probuje z kazdej strony, ale nie moge tam dotrzec wszystko
zawalone... probowalem arda na blokady.. ale tez nie pomaga.. help!


Musisz mieć patcha, przynajmniej 1.1a. Tam już został poprawiony ten błąd, niepozwalający rozbić ardem barykady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co dokładnie chodzi, ale słyszałem że bardzo dużo ludzi narzekało że długo się ładuje, u mnie nie więcej niż pół minuty, nie wywala do windy i wogóle wspaniale, o co wam chodzi z tymi błędami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@mati285
@Paladynka
@Karharot

działa :) wcześniej szukałem przejścia, strzelałem aardem - ale widać tę właściwą blokadę pominąłem (a byla tak bliskko) - teraz jak już widziałem na czym polega sprawa - to od razu udało mi się znaleźć właściwe przejście

dzięki i pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kompa mam dobrego (na GF 8800GTS , sterowniki aktualne) - szczegóły grafy na maksa, dźwięk z wyłączonym EAX.
Na razie jestem dopiero w Wyzimie Klasztornej. Bardzo często wywala mnie do windy podczas i tuż po filmikach będących przerywnikami, szczególnie podczas płynięcia z W.Klasztornej na bagna. Wielokrotnie zapominałem zapisać grę przed filmikami i traciłem sporo czasu gry.
Zastanawiam się czy zmniejszenie detali wpłynęłoby na komfort gry, chociaż żal jakości obrazu bo jest on super.

Staram się podczas filmików przerwać je klawiszem [ESC] i wtedy w miarę ładnie, choć nie zawsze przechodzi mi doalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 20:27, Arisovo 14 napisał:

Nie wiem o co dokładnie chodzi, ale słyszałem że bardzo dużo ludzi narzekało że długo
się ładuje, u mnie nie więcej niż pół minuty, nie wywala do windy i wogóle wspaniale,
o co wam chodzi z tymi błędami.


Lepsza optymalizacja, szybsze ładowania i oczywiście inne poprawki pojawiały wraz z kolejnymi patchami. Na początku czasy ładowania były naprawdę długie, teraz powiedzmy porównując 1.1 a 1.3 to niebo i ziemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

********* spoiler V akt *****************

jestem po zabiciu strzygi - czyli bagna... czy moge sie gdzies w okolicy dostac do ''składu'' - na grobli sklad byl u jaskra... a teraz? mam pełny bak, a na groble nie moge sie dostac - przynajmniej nie przez stara wyzime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 2 rodziale, i robie zadanie z tajemniczą wieżą. Mam 8 sefir, i wzkazuje mi żebym wziął od golema następną, ale nic nie moge zrobic. Wiem, że musze jeszcze jedną sefire zdobyc, np jedzac kurczaka czy cos cos takiego. I jak mam zdobyc ten cały pręt, do którego polecą pioruny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 08:42, lis899 napisał:

Jestem w 2 rodziale, i robie zadanie z tajemniczą wieżą. Mam 8 sefir, i wzkazuje mi żebym
wziął od golema następną, ale nic nie moge zrobic. Wiem, że musze jeszcze jedną sefire
zdobyc, np jedzac kurczaka czy cos cos takiego. I jak mam zdobyc ten cały pręt, do którego
polecą pioruny?


Pręt zdobywasz u kowala w Wyzimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*********** spoiler v akt ************

Dnia 30.07.2008 o 23:37, Karharot napisał:

Niestety nie:(
Następny raz będziesz miał do niego dostęp na początku Epilogu.



uuu.. to zacznę V akt od początku, bo zostawiłem u Jaskra wiekszosc eliksirow, smarów i petard... i zębów ;-)
no i się dowiedziałem, że strzygę można odczarować - a ja ją ubiłem - a geraltem gram w tej sesji, że jak nie musi to nie zabija - książkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować