Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2008 o 17:20, Lailonn napisał:

Gry RPG z założenia miały wprowadzać gracza w jakąś historię i opowiadać historię. Po przeniesieniu
gatunku na PC nie zmieniło się wiele.


Dzięki Ci. Wielkie dzięki, poważnie mówię - już myślałem że osamotniony (na tym forum) jestem w moim pojmowaniu sensu gier RPG.

Nota bene słyszałem ostatnio jak podobno tłumaczą ten skrót niektórzy gracze:
"RPG to gra w której można Roz...lić wszystko co się rusza, Pobiegać do woli i gdzie Grafika będzie wyrywać oczy z czaszki."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy muzyka inspirowana będzie możliwa ZA DARMO do ściągnięcia dla posiadaczy edycji premierowej? Bo jak zauważyłem, że wchodzi w skład edycji rozszerzonej to poczułem się zwyczajnie olany. I jeszcze dodatkowa płyty z Making of... Gdybym wiedział, że edycja popremierowa będzie bogatsza od premiery to wstrzymałbym się z kupnem. A tak to [nienawidzę używać tego słowa ;/] po prostu ŻAL się robi jak CDP traktuje ludzi, którzy im w ciemno zaufali i kupili premierę albo nawet pre-order. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od samej zapowiedzi tej edycji wiele razy było wałkowane, że cała jej zawartość będzie dostępna do darmowego ściągnięcia z internetu. Dla tych, którzy wolą mieć wszystko na półce, prawdopodobnie będzie można zamówić za ok. 20zł wszystkie materiały (dodatkowe płyty (OST, making of i patch) oraz nowe pudełko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 12:52, Lesz3yk napisał:

Od samej zapowiedzi tej edycji wiele razy było wałkowane, że cała jej zawartość będzie
dostępna do darmowego ściągnięcia z internetu. Dla tych, którzy wolą mieć wszystko na
półce, prawdopodobnie będzie można zamówić za ok. 20zł wszystkie materiały (dodatkowe
płyty (OST, making of i patch) oraz nowe pudełko).


z jakiego źródła czerpiesz te informacje ?? bo jeśli prawda to co napisałeś to super ze strony twórców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 12:37, JayL napisał:

Wie ktoś czy muzyka inspirowana będzie możliwa ZA DARMO do ściągnięcia dla posiadaczy
edycji premierowej?


Dwa miliardy 500 milionow razy przedstawiciele CDP i CDP RED informowali, ze wszystkie bonusy z Edycji Rozszerzonej beda dostepne do sciagniecia za darmo dla posiadaczy Edycji Zwyklej i Edycji Kolekcjonerskiej. Ile razy jeszcze trzeba te informacje powtorzyc, zebyscie przestali czuc sie oszukani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, choć i tak czy ci co poczekali z kupnem wychodzą na tym lepiej. Ja lubię mieć wszystko na półce, więc 20zł pójdzie praktycznie w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy ostatnio czytałem taką informację była jedynie mowa o patchu i nowych przygodach, więc przestałem się tym interesować. Tak czy inaczej, jako że jestem zwolennikiem wszelkich pudełek, płyty i innych fizycznych form takich dodatków mam nadzieję, że będzie je można w miarę tanio dokupić. Jeśli nie - pozostaję przy swoim. :P

EDIT:
heyboy
Dobry pomysł. ;) Nie każdy regularnie śledzi ten temat i newsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 13:27, heyboy napisał:

To może przypnij odpowiedniego posta :)


Po co przypinac? Modyfikacja aktualnie przypietego posta powinna wystarczec. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeśli zrobieni kilku zadań z fabuły nic nie da, to co ja mam wtedy zrobić? Grać i żyć ze świadomością, że mam 5 niewykonanych questów w dzienniku zadań? :D Może to jakiś błąd w grze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam znajomych, którym RPG kojarzy się jednoznacznie z wolnością i swobodą. Grają naturalnie w...MMO bo tylko tam świat jest gigantyczny i można coś zrobić. Jednak czy MMO można nazwać grą fabularną? Niespecjalnie...

Mogę z takimi tezami podyskutować(gaduła ze mnie :P) ale dla kogoś kto ocenia grę tylko o grafice szkoda mi czasu. Niestety taka rysuje się przyszłość dla tego gatunku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 22:41, Berooman napisał:

A jeśli zrobieni kilku zadań z fabuły nic nie da, to co ja mam wtedy zrobić? Grać i żyć
ze świadomością, że mam 5 niewykonanych questów w dzienniku zadań? :D Może to jakiś błąd
w grze??


no wedlug fabuly zadanie samo do ciebie przyjdzie.... chcesz wiedziec jak? bo zebys pozniej pretensji nie mial ze wiesz powiedzialem ci jak gra sie toczy ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Mi nie chodzi o zadanie, tylko o jaskra i valeranda. Pierwszy powinien być w barze, a drugi w strażnicy. Ale ani jednego ani drugiego nie ma tam gdzie być powinni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już sobie poradziłem ze znikającymi postaciami. Okazało się, że Jaskier był w szpitalu związany z zadaniem dot. Alvina. A Velerand faktycznie siesział przed tym bankiem. Więc wszystko jest w jak najlepszym porządku. Dziękuje wszystkim za pomoc. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dobra wiadomosc dla fanow Wiedzmina. W najnowszym CD Action jest reklama Edycji Rozszerzonej oraz informacja, ze w sklepach bedzie mozna nabyc update do tej gry za 19.99 PLN. W jego sklad wchodza wszystkie dodatki i updaty do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 11:03, Wojman napisał:

No i dobra wiadomosc dla fanow Wiedzmina. W najnowszym CD Action jest reklama Edycji
Rozszerzonej oraz informacja, ze w sklepach bedzie mozna nabyc update do tej gry za 19.99
PLN. W jego sklad wchodza wszystkie dodatki i updaty do gry.


No to całkiem niezła informacja, tylko trzeba czekać na potwierdzenie kiedy będzie premiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 11:03, Wojman napisał:

No i dobra wiadomosc dla fanow Wiedzmina. W najnowszym CD Action jest reklama Edycji
Rozszerzonej oraz informacja, ze w sklepach bedzie mozna nabyc update do tej gry za 19.99
PLN. W jego sklad wchodza wszystkie dodatki i updaty do gry.

dasz radę zrobić jakieś foto/skana? wszystkie obrazki, jakie do tej pory widziałem z ER są strasznie małe i nic nie widać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 11:07, szypek26 napisał:

dasz radę zrobić jakieś foto/skana? wszystkie obrazki, jakie do tej pory widziałem z
ER są strasznie małe i nic nie widać :P


Nie da rady. Raz, ze jestem teraz w pracy i nie mam skanera, dwa ze nawet jak za 4 i pol godziny bede w domu to i tak nie bede mogl zrobic, bo w domu nie mam skanera. Aparatu tez nie mam. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować