Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2008 o 23:26, Grizzly. napisał:

PS znalazłem taką miejscówkę w kanałach. Ale nie wiem jak się tam dostać ? Skąd wziąść
klucz ? Co tam jest ?


Nie wiem czy dobrze rozpoznaję to miejsce ale pamiętam że w kanałach była krata do której klucz dostawało się od faceta który stoi wczesnym ranem niedaleko wejścia do kanałów, zleca on questa z odzyskaniem sygnetu z rodzinnej krypty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to teraz w sumie powróciłem do wiedźmina bo nie grałem już ponad 3 miesiące. Pamiętam że kiedyś jakiś patch instalowałem ale nie pamiętam jaki. Wydaje mi się że wyszły nowe.
Czy patch 1.3.0.1198 zawiera w sobie wszystkie poprzednie patche ? Jestem w III akcie, nie będzie problemu jesli go zainstaluje ?
Czemu gra wywala mnie czasami do windowsa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w 3 akcie. Bylem na przyjęciu u lojdwardena. Zanim tam poszedłem zdobyłem lutnię dla Jaskra i 4 zlecenia od Veleranda. Ale kiedy poszedłem do karczmy okazało się, że Jaskra tam nie ma. Czekałem w karczmie, medytowałem do różnych pór dnia, ale jego nadal nie było. Więc poszedłem do strażnicy do Veleranda. A tu niemiła niespodzianka, Veleranda tez nie ma ;/ ;o. Może ktoś mi pomóc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 23:49, Grizzly. napisał:

Czy patch 1.3.0.1198 zawiera w sobie wszystkie poprzednie patche ?

tak ,

Dnia 02.08.2008 o 23:49, Grizzly. napisał:

nie będzie problemu jesli go zainstaluje ?

jak instalujesz patcha, zaczynaj nową grę, bo potem może się zdarzyć, że w V akcie wystąpi jakiś błąd i gry już nie skończysz na starym sejwie

Dnia 02.08.2008 o 23:49, Grizzly. napisał:

Czemu gra wywala mnie czasami do windowsa ?

patrz wyżej. poza tym W. lubi co jakiś czas się wywalić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętam dokładnie, ale możliwe, że SPOILER poszli obaj "kibicować" w napadzie na bank. zadanie się chyba nazywało "złoto dla zuchwałych", ale gdzie je dostawałeś, to nie pamiętam :P SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 16:26, szypek26 napisał:

nie pamiętam dokładnie, ale możliwe, że SPOILER poszli obaj "kibicować"
w napadzie na bank. zadanie się chyba nazywało "złoto dla zuchwałych", ale gdzie je dostawałeś,
to nie pamiętam :P SPOILER


Jeszcze tego zadanka z napadem na bank nie miałem. Ale może jak przejdę kawałek fabuły to bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 19:30, kedzior141 napisał:

Jestem w pierwszym rozdziale. Z kim muszę pogadać, żeby mieć wpis o Ghulach i utopcach
w bestiariuszu?

z nikim, przeczytaj ksiazke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 19:30, kedzior141 napisał:

Jestem w pierwszym rozdziale. Z kim muszę pogadać, żeby mieć wpis o Ghulach i utopcach
w bestiariuszu?


Spoiler

O niektórych potworkach, możesz dowiedzieć się od staruszek. Opowiedzą Ci o nich, gdy dasz im jakieś jedzenie.

Spoiler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 19:43, Metagross napisał:

Mam małe pytanie a mianowicie po pierwszym filmiku w grze idę do karczmy i wyłącza mi
się gra. Może ktoś wie o co chodzi, albo ma ten sam problem?

cóż, gra się lubi wyłączać. jeśli nie masz patcha, spatchuj. najnowszy patch to 1.3: http://www.thewitcher.com/registration/pl/www/patch.html
przejrzyj też opis błędów: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=895

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć co to (na zdjęciu) jest, do czego służy, czy da się to do czegoś wykorzystać i czy nie jest to kolejna intryga twórców?
Uwaga, zdjęcie zawiera SPOILER!

20080803213534

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 16:30, Berooman napisał:

Jeszcze tego zadanka z napadem na bank nie miałem. Ale może jak przejdę kawałek fabuły
to bedzie dobrze.


tak przejdż kawalek a doslownie samo zadanie do ciebie przyjdzie :P ale nie mam pewności czy oni poszli tam kibicowac raczej nie... ale reki NIE DAM UCIAC :P
SPOJLER?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba jest jeden ze składników mutagennych. Sprawdź w drzewku umiejętności postaci, czy jedna z nich nie wymaga czegoś takiego do aktywacji. Jeśli jednak nie, to może taki... easter egg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.08.2008 o 16:25, szypek26 napisał:

jak instalujesz patcha, zaczynaj nową grę, bo potem może się zdarzyć, że w V akcie wystąpi
jakiś błąd i gry już nie skończysz na starym sejwie


uuu. szkoda ale może czy wystąpi ? A ty co byś zrobił na moim miejscu ? Opłca się zaryzykować ? Mówię odrazu że nie mam narazie czasu i ochoty przechodzić wiedźmina od początku. Poza tym jestem już w III akcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 00:13, Grizzly. napisał:

uuu. szkoda ale może czy wystąpi ?

może. ale nie musi

Dnia 04.08.2008 o 00:13, Grizzly. napisał:

A ty co byś zrobił na moim miejscu ?

rozpoczął od nowa

Dnia 04.08.2008 o 00:13, Grizzly. napisał:

Opłca się zaryzykować

dla mnie - nie

Dnia 04.08.2008 o 00:13, Grizzly. napisał:

Mówię odrazu że nie mam narazie czasu i ochoty przechodzić wiedźmina od początku. Poza
tym jestem już w III akcie.

eee tam. wiedźmin fajna gra, możesz przecież grać godzinkę, dwie na tydzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.08.2008 o 00:27, szypek26 napisał:

eee tam. wiedźmin fajna gra, możesz przecież grać godzinkę, dwie na tydzień ;)


hehe.. tak się tylko wydaje. Jak grać to porządnie, a ja chce rzucić ten nałóg :P Teraz prawo jazdy, wakacje, w tym roku bedzie matura, a ja chciałbym jak najszybciej przejść już tego wiedźmina. Ale jak są patche to już z patchami. Poza tym jakoś mi się nie chce nawet od nowa grać, jest też tyle innych dobrych tytułów w które nie grałem.. wiedźmina pewnie bede chciał przejść jeszcze raz ale wole sobie to zostawić na za parę lat.. będzie bardziej ciągnęło.
A co do patcha to widzę że muszę poprostu zaryzykować, ściągnę i zainstaluje go, mam nadzieję że nie zepsuje mi to gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 22:05, gemGreg napisał:

> A gdzie tam. Na podobnym sprzęcie grałem jeszcze przed paczami. Ścinało przy ładowaniu

> Handlowej, no i w ostatnim akcie - pożary i biegające grupki. Ale nic strasznego.
Spróbowałbym:
> * zabaw z pamięcią wirtualną
> * defragi dysków
> * downgrade sterowników
> * wyłączenie antywira.
> Do tego przejrzenie msconfiga, czy w tle nie wisi coś żrącego zasoby.
> A jako, że wkrótce zamierzam podejść po raz kolejny do gry (tym razem 1920x1080)
na bardzo
> podobnym sprzecie poinformuję o wrażeniach i wydajności:)

Wiesz, wszystko się da załatwić kupując jeszcze lepszy sprzęt, ale myślę ze nie tędy
droga. Jeśli gra chodzi w większości miejsc płynnie a w kilku tylko się straszliwie przycina
to ja tu widzę błąd twórców a nie sprzętu.

Nigdzie powyżej nie piszęo zakupie lepszego sprzętu. Piszę o porządkowaniu tego co sie posiada oraz o tym, że na takim samym konfigu gra chodziła mi dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować