Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2008 o 11:03, Wojman napisał:

No i dobra wiadomosc dla fanow Wiedzmina. W najnowszym CD Action jest reklama Edycji
Rozszerzonej oraz informacja, ze w sklepach bedzie mozna nabyc update do tej gry za 19.99
PLN. W jego sklad wchodza wszystkie dodatki i updaty do gry.

kupowac nie bede bo mam EK ale pliki bede musial pograc. Te wszystkie zmiany w grze beda zawarte w jednym patchu ?

aha, druga sprawa, jak sprawdzic jaki patch mam zainstalowany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 11:47, kagema napisał:

NO SUPER TYLKO ŻE NIEMOGE DECHY MO ZAWALENIU MI BLOKUJĄ I NIEMOGE PRZEZ NIE PRZEJŚĆ ANI
RUSZYĆ ICH ARDEM!

1) używaj opcji "odpowiedz"
2) pisz małymi literami. netykieta wersaliki traktuje jako krzyk

SPOILER SPOILER SPOILER
nie cofaj się tam, skąd przylazła królowa, idź w drugą stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę, myślę że wielkość jest zadowalająca.

A ja mam nadzieję, że nikt nas w jajo nie robi i tę dodatkową zawartość faktycznie będzie można pobrać z sieci, a tylko Ci którym zależy na płycie będą musieli wydać dodatkową kasę.

20080805115439

20080805115457

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 11:54, szypek26 napisał:

> NO SUPER TYLKO ŻE NIEMOGE DECHY MO ZAWALENIU MI BLOKUJĄ I NIEMOGE PRZEZ NIE PRZEJŚĆ
ANI
> RUSZYĆ ICH ARDEM!
1) używaj opcji "odpowiedz"
2) pisz małymi literami. netykieta wersaliki traktuje jako krzyk

SPOILER SPOILER SPOILER
nie cofaj się tam, skąd przylazła królowa, idź w drugą stronę


sorry nie zauważyłem że mam caps lock''a.no właśnie ide tam gdzie to pszejście się otworzyło i nie moge tam wejść bo jak się zawalało byłem w środku jaskini nie w korytarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 11:55, GanD napisał:

Proszę, myślę że wielkość jest zadowalająca.

wielkie dzięki :)

Dnia 05.08.2008 o 11:55, GanD napisał:

A ja mam nadzieję, że nikt nas w jajo nie robi i tę dodatkową zawartość faktycznie będzie
można pobrać z sieci, a tylko Ci którym zależy na płycie będą musieli wydać dodatkową
kasę.

RED od początku zapewnia, że będzie można ściągnąć. Ja tam im wierzę :P

edit: @ kagema - pff... skoro cię coś blokuje i nie dajesz rady tego przepchnąć, to są dwa sposoby: wczytanie wcześniejszego save'a albo wyjęcie miecza i dwukrotne naciśnięcie "w". wtedy Geralt powinien wykonać skok, ale nie wiem, czy to starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 12:01, Kraju92 napisał:

Ja mam zamiar kupić za 20 zł ten pakiet, mam nadzieję że będzie tyle wart.


Ja nawet nie miałbym gdzie tego trzymać. Postawić jakieś małe pudełeczko dvd obok pudła z EK... Niezbyt to ładnie na półce by wyglądało ;) Może ściągnę, może kupię wersję płytową, sam nie wiem. W tej reklamie najbardziej cieszy mnie to, że ona po prostu jest, bo to oznacza, że edycja rozszerzona już blisko.

szypek26

Podziękować możesz redakcji CDA, że udało im się dołączyć do magazynu grę Loki. Inaczej bym tego numeru na pewno nie kupił, ale reklama sama w sobie cieszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 12:19, GanD napisał:

Podziękować możesz redakcji CDA, że udało im się dołączyć do magazynu grę Loki. Inaczej
bym tego numeru na pewno nie kupił, ale reklama sama w sobie cieszy ;)

wyślę kwiaty. smuggler się ucieszy i dotrę do LoL ^^ Mnie tam ten Loki nie jara :P podobnie jak CDA od paru numerów... cienizna w ostatnim czasie, cienizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co to LoL i nie mam żadnego porównania z wcześniejszymi numerami, bo CDA kupuję raz na rok lub dwa. Jednak cieszę się, że mogłem pomóc, z tym LoL ;)
Zasmuciła mnie trochę niska ocena Space Siege (bardzo lubię h''n''s) - tylko 6+, ale z drugiej strony pamiętam, że w CDA przyznano 10 Oblivionowi (dla mnie lol roku... skoro swego czasu BG2 miało tylko 9+), więc chyba sprawdzę sam lub poszukam innych recenzji, bo te ich oceny zupełnie do mnie nie trafiają. Dobra, już kończę off-topic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 12:01, Kraju92 napisał:

Ja mam zamiar kupić za 20 zł ten pakiet, mam nadzieję że będzie tyle wart.

lepiej ten pakiet ściągnąć z netu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 12:28, szypek26 napisał:

> Podziękować możesz redakcji CDA, że udało im się dołączyć do magazynu grę Loki.
Inaczej
> bym tego numeru na pewno nie kupił, ale reklama sama w sobie cieszy ;)
wyślę kwiaty. smuggler się ucieszy i dotrę do LoL ^^ Mnie tam ten Loki nie jara :P podobnie
jak CDA od paru numerów... cienizna w ostatnim czasie, cienizna


nie powiedział bym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 12:40, HaatreT napisał:

> Ja mam zamiar kupić za 20 zł ten pakiet, mam nadzieję że będzie tyle wart.
lepiej ten pakiet ściągnąć z netu

oczywiście chodzi mi o legalny patch wraz z wszystkimi dodatkami, bo te były i chyba nadal są dostępne za darmo ze strony wiedźmina. więcej niż to co ściągniesz za te 20zł nie będziesz miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 03:59, Berooman napisał:

Już sobie poradziłem ze znikającymi postaciami. Okazało się, że Jaskier był w szpitalu
związany z zadaniem dot. Alvina. A Velerand faktycznie siesział przed tym bankiem. Więc
wszystko jest w jak najlepszym porządku. Dziękuje wszystkim za pomoc. :D


a nie mowilem ze zadanie z bankiem samo do ciebie przyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdzie znajde łze dziewicy? bo szukam po całej wyzimie i coś mi nie idzie to:/ Mam też zlecenia na kuroliszki i wywerny, ale narazie nie spotkałem ani jednego z obydwu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 12:34, GanD napisał:

Nie wiem, co to LoL i nie mam żadnego porównania z wcześniejszymi numerami, bo CDA kupuję
raz na rok lub dwa. Jednak cieszę się, że mogłem pomóc, z tym LoL ;)

LoL - Ludzie i Ludziska - taka mała rubryczka w dziale listów od czytelników, gdzie Smugg wyśmiewa najbardziej idiotyczne listy, jakie przyszły. ach, to byłoby wyróżnienie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 12:49, lis899 napisał:

gdzie znajde łze dziewicy? bo szukam po całej wyzimie i coś mi nie idzie to:/ Mam też
zlecenia na kuroliszki i wywerny, ale narazie nie spotkałem ani jednego z obydwu

SPOILER SPOILER SPOILER
dziewica to jedna z pielęgniarek z Szpitalu Lebiody.
Kuroliszki są w jaskinii na bagnach [w dole mapy, po środku mniej więcej], wywerny są na Wyspie Wywern [też na bagnach] na górze mapy, pomiędzy rozwaloną wieżą a Gajem Druidów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować