Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2007 o 00:15, 4YoU napisał:

A ciekawe jak zrobili Yennefer??


Z tego, co mi wiadomo to Yennefer w ogole nie bedzie w grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z pre-orderem wiedźmina. zapisałem się na listę rezerwową i dostałem egzemplaż EK, ustawiłem rozmiar koszulki, adres, ale jest problem. Koszt wynosi 215,80 PLN. Policzyło mi koszt przesyłki, mimo, że przesyłka jest za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesyłka nie jest darmowa automatycznie, tylko dopiero jeśli wykupisz sobie żeton za 10 wPLN, dlatego system nie nalicza tego automatycznie. Jeśli masz te wPLN, to najprościej będzie zadzwonić do DOK, powinni Ci to załatwić bez większych trudności. Tylko nie dzwoń dzisiaj, w końcu jest niedziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 11:27, Rhami napisał:

Mam mały problem z pre-orderem wiedźmina. zapisałem się na listę rezerwową i dostałem egzemplaż
EK, ustawiłem rozmiar koszulki, adres, ale jest problem. Koszt wynosi 215,80 PLN. Policzyło
mi koszt przesyłki, mimo, że przesyłka jest za darmo


Przesyłka nie jest za darmo, przy zamówieniu była możliwość zapłacenia wPLN za przesyłkę ale w twoim przypadku to nie wiem najlepiej skontaktuj się z CDP ;) Być może będzie możliwość odjęcia Tobie 10 wPLN''ów za przesyłkę wtedy będziesz miał ją bez ponoszenia kosztów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kontakt z Działem Obsługi Klienta:

e-mail: napisz do nas (dział Obsługi Klienta)

tel.: 022 519 69 69

fax: 022 519 69 51

jesteśmy do Twojej dyspozycji:poniedziałek-piątek w godz 9.00-17.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo, mam pytanie - czy może ktoś z Was (z tajemnych źródeł) wie czy będą wymagane PS 3.0 ? bo ja mam X700 i wydajność ma całkiem niezłą, ale ma niestety PS 2.0 :| (mam lapa, ale karte mozna wymienic, no ale 700zł potrzebuje na nową karte)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 12:02, Jack Bauer napisał:

Elo, mam pytanie - czy może ktoś z Was (z tajemnych źródeł) wie czy będą wymagane PS 3.0 ?
bo ja mam X700 i wydajność ma całkiem niezłą, ale ma niestety PS 2.0 :| (mam lapa, ale karte
mozna wymienic, no ale 700zł potrzebuje na nową karte)


Na pewno będą PS ale najprawdopodobniej będą się wahały od 1,4 do 3.0 przynajmniej tak mi sie wydaje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktos napisal ze w Wiedźminie nie bedzie Yennepher ale ona musi byc przecierz wnioskując z filmiku przedstawiajacego fabule gry wiedzmin...Michał Madej ją opowiada jak mnie mam to mówi ze jakas tam czynnosc moze miec 2 rozne skutni na dalszy los naszego bohatera albo taki ze zginie nasz przyjaciel Berengar albo ze nasza ukochana Yennefer wiec chyba ona musi byc w tej grze a co to za Wiedźmin w ktorym nie ma bohaterów z ksiazek m.in. Jaskier,Jennefer a nawet Milva(z Chrztu Ognia)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2007 o 12:10, wdowiakm napisał:

Na pewno będą PS ale najprawdopodobniej będą się wahały od 1,4 do 3.0 przynajmniej tak mi sie
wydaje;)


aleś mnie tym pocieszył :P tyle to ja też wiem, no tylko problem w tym KTÓRE z tych od 1,4 do 3.0 bo jest zasadnicza roznica, jesli 3.0 moge zapomniec, jesli 2.0 spokojnie pogram na srednich, także jak nie wiesz, to nie spamuj tu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 12:24, Jack Bauer napisał:

aleś mnie tym pocieszył :P tyle to ja też wiem, no tylko problem w tym KTÓRE z tych od 1,4
do 3.0 bo jest zasadnicza roznica, jesli 3.0 moge zapomniec, jesli 2.0 spokojnie pogram na
srednich, także jak nie wiesz, to nie spamuj tu :P


Ależ tego nikt nie wie:P
Jeśli PS będą w wersji 3.0 to na pewno będzie można zjechać tak jak w Gothic 3 np. na 1.4 bądź 2.0 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 12:02, Jack Bauer napisał:

Elo, mam pytanie - czy może ktoś z Was (z tajemnych źródeł) wie czy będą wymagane PS 3.0 ?
bo ja mam X700 i wydajność ma całkiem niezłą, ale ma niestety PS 2.0 :| (mam lapa, ale karte
mozna wymienic, no ale 700zł potrzebuje na nową karte)

Ja myślę, że już, niestety, trzeba będzie karty wyposażonej w PS 3.0. A wnioskuję, to z tego, że jak napisali: "Twórcy Wiedźmina podali również wstępne wymagania sprzętowe gry, pozwalające na uruchomienie rozgrywki na średnich detalach. Przedstawiają się one następująco:
Pentium 4 2,8 GHz lub odpowiednik AMD
1 GB RAM
nVidia GeForce 6600 128MB RAM lub jej odpowiednik ATI ", a karta GeForce 6600 128MB RAM posiada już PS 3.0 to znaczy, że aby pograć w Wiedźmina faktycznie będzie trzeba już mieć PS 3.0. Ja też na mojej obecnej karcie nie mam PS 3.0, nawet chyba 2.0, ale na szczeście na przełomie lipca/sierpnia kupuje nowego kompa i spokojnie będe mógł pograć w Witcher''a na full detalach :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 12:47, Arclight napisał:

Ale odpowiednikiem serii 6600 jest seria X700, która ma PS 2.0.

No nie koniecznie. Porównaj sobie te dwie karty(Geforce 6600 i Radeon X700) na http://www.gph.benchmark.pl/ . Geforce ma PS 3.0, a Radeon tylko 2.0b. Więc odpowiednikiem dla karty 6600 raczej nie może być gorszy X700. Ale ja tam wolę się nie wymądrząć, lepiej spytać tych z tematu: Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania) :) i wszystko będzie wiadome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że wyszedł w tym samym czasie co 6600, a więc jest odpowiednikiem -_-
Tak jak X800 jest odpowiednikiem 6800, nota bene jest od niej szybszy. A to, że jeden obsługuje 3.0 a drugi 2.0b to już inna sprawa.
A teraz pomyśl, czy CDPRed zmniejszałoby sprzedaż poprzez podnoszenie wymagań do minimum PS 3.0?
Na razie tylko dwie gry wymagają 3.0 do uruchomienia a nie słyszałem, żeby nadchodzące tytuły coś zmieniły.
Teraz minimum to 2.0, więc CDPRed mierzy w tą grupę, jako, że większa ilość osób będzie mogła spełnić te wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to masz rację :). A w ogóle co się będziemy sprzeczać. Jak podadzą ofcjalne info, to każdy sam się przekona czy jego komputer bądź laptop uruchomi pierwszą grę CDP RED, czyli Wiedźmina :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 13:03, 4YoU napisał:

W sumie to masz rację :). A w ogóle co się będziemy sprzeczać. Jak podadzą ofcjalne info, to
każdy sam się przekona czy jego komputer bądź laptop uruchomi pierwszą grę CDP RED, czyli Wiedźmina
:-D.


Z tym laptopem może być pewien problem ... Notebooki mają zazwyczaj kiepskie karty graficzne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano, karta w moim lapku nie obsluguje nawet DX9.0c z tego co kiedys wyczytalem X-\ Chociaz FEAR sie odpalil :P Ale granie w FEAR na najnizszych detalach w najnizszej rozdzialce to praktycznie pokaz slajdow, szczegolnie podczas walki. W miare normalnie jest w malych, pustych pomieszczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej nie myślicie że to troche bez sensu że już są zamówienia na EK Wiedźmina a nawet nie znamy wymagań sprzętowych?? Bo kupi sobie ktoś tą EK a potem okazuje się ża nie pójdzie mu nawet na niskich detalach. Przecież to absurt. A co wy o tym myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować