Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2008 o 20:45, THE WITCHER1990 napisał:

W V akcie nie ma strażników:/

Pardon, nie zauważyłem.

Spoiler

Jeśli jesteś neutralny, to pod koniec walk się pojawią.

Jeśli nie - raczej dupa zimna ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 21:30, szypek26 napisał:

> W V akcie nie ma strażników:/
Pardon, nie zauważyłem.

Spoiler

Jeśli jesteś neutralny, to pod koniec walk się pojawią.


Jeśli nie - raczej dupa zimna ;|

Jestem neutralny i w sumie jest już koniec walk bo widzę wszędzie żołnierzy temerskich, zakonników i wiewiórki tylko, że są na zielono i nie mogę ich zranić. Widzę też kilku kapitanów straży w miejscu gdzie wysiadłem z łodzi po tym jak mnie przewieźli z zamku. Tylko, że oni też są na zielono:/ Kurde może to trzeba zrobić w IIIakcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 21:53, THE WITCHER1990 napisał:

o tym łowcy głów:)

W piątym akcie można walczyć z nim dopiero

Spoiler

po wyjściu z sojusznikiem(w przypadku neutralności jest to Shani) na bagna i powrocie do Starej Wyzimy.

Jean Pierre stoi prawie na wprost wyrwy w murze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 22:07, Lfdracon napisał:

> o tym łowcy głów:)
W piątym akcie można walczyć z nim dopiero

Spoiler

po wyjściu z sojusznikiem(w przypadku neutralności
jest to Shani) na bagna i powrocie do Starej Wyzimy.

Jean Pierre stoi prawie na wprost
wyrwy w murze.

No tak stoi tam ale nie da się go zaatakować bo jest przyjacielem (w sensie, że jest podpisany na zielono:/) Jak mam go sprowokować? Zadanie dla księżnej wykonałem i dałem mu pokwitowanie może to dlatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 22:37, THE WITCHER1990 napisał:

No tak stoi tam ale nie da się go zaatakować bo jest przyjacielem (w sensie, że jest
podpisany na zielono:/) Jak mam go sprowokować? Zadanie dla księżnej wykonałem i dałem
mu pokwitowanie może to dlatego?

Tak ;x do walki można go zmusić, gdy da się mu jedno lub dwa pokwitowania i odmówi się zwrotu pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahhh nie ma to jak ponownie wyruszyć na wiedźmiński szlak. Pomimo, że grę już przeszedłem dawno temu, czuję, że mógłbym to zrobić jeszcze dobre kilka razy bez marudzenia. Właśnie rozpoczynam drugi akt i jestem z siebie zadowolony : D. Ta gra to coś pięknego. Dobry lek na senność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 23:05, Lfdracon napisał:

> No tak stoi tam ale nie da się go zaatakować bo jest przyjacielem (w sensie, że
jest
> podpisany na zielono:/) Jak mam go sprowokować? Zadanie dla księżnej wykonałem i
dałem
> mu pokwitowanie może to dlatego?
Tak ;x do walki można go zmusić, gdy da się mu jedno lub dwa pokwitowania i odmówi się
zwrotu pieniędzy.

To chyba się pofatyguję i wczytam jakiegoś wcześniejszego sava i spróbuję go pokonać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 20.12.2008 o 23:05, Lfdracon napisał:

Tak ;x do walki można go zmusić, gdy da się mu jedno lub dwa pokwitowania i odmówi się
zwrotu pieniędzy.

>
Faktycznie można go sprowokować w taki sposób:) Powiedziałem, że znalazłem jednego kuzyna i nie oddałem mu kasy no i się zezłościł i zaatakował:) Zwabiłem go pod wieże kata, bo tam mi się nie tnie (gram na minimalnych ale i tak się czasem ścina- te laptopy;|) wcześniej pijąc różne eliksiry- Puszczyk albedo, jaskółka nigredo, las mariborski rubedo, pełnię (chyba albedo) i wierzbę. Najpierw przywaliłem Igni (prawie na maksa rozwiniętym) ale jak zauważyłem, że się facet zapalił i odebrało mu 25%życia to postanowiłem go wykończyć mieczem. Miecz od dentysty zaostrzyłem najmocniejszym kamieniem (tym który daje 100% do ataku) i zacząłem zabawę szybkim:) Kapitan padł bardzo szybko;] Myślałem, że będzie trudniej a tu proszę padł po kilku ciosach. Teraz mam postać na 37poziomie, a gdy biłem się z nim miałem na 35. Obrazek po walce też załączam:)

20081221111217

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie , czy to ,ze wiedzmin wylacza mi sie sam co jakis czas to normalne jest? Bo gram sobie i co 1-2 godzin gra sie wylacza sama nagle. Da sie cos z tym zrobic? Bardzo to uciazliwe , bo nie zapisuje czesto gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 13:46, KonLee napisał:

Mam takie pytanie , czy to ,ze wiedzmin wylacza mi sie sam co jakis czas to normalne
jest? Bo gram sobie i co 1-2 godzin gra sie wylacza sama nagle. Da sie cos z tym zrobic?
Bardzo to uciazliwe , bo nie zapisuje czesto gry.


Może Ci to w pomoże:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=851&pid=26265

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 13:30, nazgul47 napisał:

>Teraz mam postać na 37 poziomie, a gdy biłem się z nim miałem na 35.

Ten koleś daje aż tyle doświadczenia? Dobrze wiedzieć...

Eee nieeee.... Trochę to zamotałem:) Jak pisałem wcześniej musiałem wczytać wcześniejszego sava gdzie miałem 35poziom postaci żeby móc walczyć z Łowcą bo normalnie bym nie mógł tą postacią z 37 bo już wykonałem zadanie Aksamit i błoto:) Sam Jann Pierre daje mało xpków, mi dał raptem 375... No ale satysfakcja, że nie ma lepszego w walce na miecze ode mnie jest duża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Sam Jann Pierre daje mało xpków, mi dał raptem 375... No ale satysfakcja, że nie ma lepszego w walce na >miecze ode mnie jest duża:)

Rzeczywiście mało... Ale nawet dla samej satysfakcji warto go zabić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 16:20, nazgul47 napisał:

>Sam Jann Pierre daje mało xpków, mi dał raptem 375... No ale satysfakcja, że nie
ma lepszego w walce na >miecze ode mnie jest duża:)

Rzeczywiście mało... Ale nawet dla samej satysfakcji warto go zabić ;)

no i jeszcze shill

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh za łatwa ta gra zwłaszcza z mocnym Igni:/ Miałem go na maksa ulepszonego i koszę wszystko. Na lodowych pustkowiach z lasem mariborskim i puszczykiem+ zbroja kruka od Kalkstaina i rzuciłem go 20razy z rzędu!!

Spoiler

[Wielki Mistrz

] padł po 1sekwencji z 4ciosów i drugiej z 2 stylem silnym [
Spoiler

Król Gonu

] podobnie zero problemów:) a miałem najlepsze miecze i najlepsze osełki do nich. Expić skończyłem na 39poziomie:) No na razie kończę przygodę z wiedźminem w końcu przeszedłem go już 4razy zaczynając od dnia premiery:) No chyba, że wezmę się za dodatkowe przygody, chociaż ta pierwsza nie była zbyt fajna, a poza tym pewnie inne mają pełno bugów:/ No i nie było w niej tego za co kocham podstawkę- w zwykłej wersji często długo się zastanawiałem jaką decyzję podjąć, a gdy mi się nie spodobała miałem ochotę wczytać zapis gry, no ale stety lub nie w wieśku się tak nie da:) Mam nadzieję, że jeśli wyjdzie druga część to nie popsują fabuły i będzie równie wciągająca jak ta. Chyba żadna gra tak mnie nie wciągnęła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 17:08, wiedx1 napisał:

no i jeszcze shill

Sihill można zdobyć w mniej brutalny sposób, tj. u dentysty...(quest Nie będzie bolało). Wtedy u Łowczego za 10 trofeów bierzemy Księżycowe ostrze i jesteśmy uber pro ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować