Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2007 o 16:28, Gall historyk napisał:

no ja mam w zamowieniu kuriera z Masterlinku ale i o tej firmie słyszałem różne rzeczy:)

ee... to niezla firma:) do mnie zawsze "donoszą" na czas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tiaa ale mam też 2 kolegów którzy mówią inaczej wiec trochę zaczynam sie obawiać ^^ A tak przy okazji co to za jakieś konkursy w tym Radiu Zet bo jakos słucham i nic nie było :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 16:28, Gall historyk napisał:

no ja mam w zamowieniu kuriera z Masterlinku ale i o tej firmie słyszałem różne rzeczy:)

Ja też słyszałem różne rzeczy...
Ale tylko raz zamawiałem z Gram.pl kurierem Guild Wars,
to na drugi dzień od wysłania, paczka była w moich rękach. A dokładnie - paczka weszła do sortowni w poniedziałek koło godziny 19, a we wtorek tuż przed 12 kurier pukał do moich drzwi. Dodam jeszcze że mieszkam na podkarpaciu, prawie przy samej granicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Wiedźminem najśmieszniejsze jest to, że na gram.pl, czyli stronie wydawcy, o wersji językowej nadal jest "brak danych", a i tak wszyscy wiedzą, że będzie pełna polska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 16:37, Kodi127 napisał:

Z Wiedźminem najśmieszniejsze jest to, że na gram.pl, czyli stronie wydawcy, o wersji językowej
nadal jest "brak danych", a i tak wszyscy wiedzą, że będzie pełna polska:)


Trochę dziwne, może po prostu chłopaki z Cdprojektu zapomnieli dodać, że będzie pełna polska wersja językowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nikt tego jeszcze nie ogłosił, a mamy nareszcie oficjalne potwierdzenie końca prac nad grą :D Prosto ze strony www.thewitcher.com cytat: "Dzisiaj, po raz pierwszy od wielu miesięcy, w biurze RED’a jest raczej pusto... Co się stało? Po prostu wczoraj odbyła się huczna impreza z okazji… ukończenia prac nad grą! Redzi bawili się przednio w towarzystwie swoich drugich połówek." Teraz premiery można oczekiwać ze spokojem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 18:58, Raylin napisał:

Widzę, że nikt tego jeszcze nie ogłosił, a mamy nareszcie oficjalne potwierdzenie końca prac
nad grą :D Prosto ze strony www.thewitcher.com cytat: "Dzisiaj, po raz pierwszy od wielu miesięcy,
w biurze RED’a jest raczej pusto... Co się stało? Po prostu wczoraj odbyła się huczna
impreza z okazji… ukończenia prac nad grą! Redzi bawili się przednio w towarzystwie
swoich drugich połówek." Teraz premiery można oczekiwać ze spokojem :)


Faktycznie nikt tego nie ogłosił ale sporo osób(np. ja) już to przeczytało. Jak byśmy musieli każdy news z oficjalnej strony o-pisywać to by nam miejsca zabrakło. ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 19:03, AR999 napisał:

Faktycznie nikt tego nie ogłosił ale sporo osób(np. ja) już to przeczytało. Jak byśmy musieli
każdy news z oficjalnej strony o-pisywać to by nam miejsca zabrakło. ;) ;)


Teraz tylko licznik uruchomić i odliczać do 26 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.10.2007 o 17:15, fish13 napisał:

Trochę dziwne, może po prostu chłopaki z Cdprojektu zapomnieli dodać, że będzie pełna polska
wersja językowa.


Hmm... myślę, że uznali, że i tak wszyscy zainteresowani wiedzą... Tak samo dopiero kilka dni temu podali w planie wydawniczym datę premiery:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 19:14, heyboy napisał:

> Czy ktoś wie czy ta gra będzie obsługiwała shadery 2?
A czytałeś przypiętego posta?


Teraz przeczytałem. Czyli tak. Moja ciekawość zaspokojona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 19:18, nazgul47 napisał:

Ze spokojem.... Jakim spokojem!? Jeszcze 20 dni! Jak ja wytrzymam to czekanie?

Poczytaj sobie wybraną książkę Sagi jeszcze raz, albo lepiej któryś z cykli opowiadań. Ja się natomiast bardzo cieszę, iż premierę z września przełożyli, bo będę mógł spokojnie doczytać do końca Sagę. Wcześniej czytałem tylko Wieżę Jaskółki i Miecz Przeznaczenia, teraz we wrześniu zacząłem Ostatnie Życzenie i później cała Saga, akurat W połówce Pani Jeziora jestem ;) Jeszcze czas na ponowne przeczytanie Miecza będzie :D
I spokój przychodzi sam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 19:18, nazgul47 napisał:

Ze spokojem.... Jakim spokojem!? Jescze 20 dni! Jak ja wytrzymam to czekanie?

to graj w taka super gre XXI wieku jaka jest tibia lub simsy a tak na serio to tez nie moge sie doczekac ale jakos to bedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Ciekawe kiedy dadzą wizualizację EK bez digipacka... I nową tapetę mogliby dać, bo na oficjalnej już od kilku miesięcy pisze "nowa tapeta już wkrótce!" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 19:34, heyboy napisał:

Hmm. Ciekawe kiedy dadzą wizualizację EK bez digipacka... I nową tapetę mogliby dać, bo na
oficjalnej już od kilku miesięcy pisze "nowa tapeta już wkrótce!" ;)


Co do tapet to polecam tą wykonaną przez fana:)

20071006203541

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować