Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

czaisz tam pisze pakowane i gotowe do wyslyki ale ktos strzelil literowke bo powinno byc spakowane a nie wysylaja bo nie wszyscy jeszcze maja spakowanego ziąąąąąąą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 21:54, destro177 napisał:

Może nam wyjaśnić ktoś z ekipy gram.pl czy faktycznie już są wysyłane paczki? Bo my osiwiejemy
jak Geralt, we wczesnym wieku:D


Nie no wysyłane już to raczej nie. Pewnie najwczesniej to tak jak napisala LK''a 22 :P ale ciekawe czy to prawda:P
Chociaż z drugiej strony skoro dostalaś już nr przesyłki to czemu nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest już od 2-3 dni pakowane. Ciekawe czemu tak długo? :P Już sobie wyobrażam dzielnych wojów przedzierających się przez barykady utworzone z walających się wszędzie edycji kolekcjonerskich i podstawowych Wiedźmina oraz martwych, poległych na polu chwały "pakerach". Rycerze są hardzi, nieugięci - padają po kolejnym trafieniu już pudełkiem z napisem "The Witcher", a zaraz po tym powstają jak feniks z popiołów. Ich szarża oszalała - pełna brawury i męstwa - nie kończy się, bowiem cel jest szczytny, a nagroda wysoka - usatysfakcjonowany klient i 92 złotych w kieszeni. Zatem anonimowi bohaterowie, niczym jeden mąż, jedna strzała, targani niewidzialną siłą gnają naprzód i gnać będą dopóki nie spakują mojego Wiedźmina i nie wyślą go na skrzydłach gołębia do pewnej niewielkiej wsi, której nazwa wywodzi się od praprzodka psa.

Yeah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 22:04, davidi napisał:

JaK MyŚlIcIe ?!? jak mam Pecka: Athlon 3000+, 1536MB RAM, GeForce 6600 256MB, XP-SP2 to na
jakich detalach i rozdzielczosci wiedźmin poszedł by mi bez ścinki ??


a pomyśl skąd to możemy wiedzieć niby? przed premierą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 22:04, davidi napisał:

JaK MyŚlIcIe ?!? jak mam Pecka: Athlon 3000+, 1536MB RAM, GeForce 6600 256MB, XP-SP2 to na
jakich detalach i rozdzielczosci wiedźmin poszedł by mi bez ścinki ??


Dorośnie i wreszcie zacznie myśleć samodzielnie? Jak nie to i tak dostanie wskazówkę, żeby czytał posta na samej górze strony. Nie boli, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uuuuuuuuu :))))) pełna podziwu jestem - Nathais, masz talent pisarski, to naprawdę miało rytm i sens:))))

Mistic : nikt nie robi złudnych nadzieiii - ja grę zamawiałam w pierwszy lub drugi dzień, gdy tylko wystawili Pre-odery... I może po kolejności zamówień lecą - dlatego mam jak wół napisane, że wysłano mi 22 października, a oczekiwany odbiór przesyłki - 23 października:)))) Mam numer przesyłki i link do strony Masterlinka żebym sobie mogła ją zlokalizować - ale jeszcze nie mogę bo nie ma jej w bazie Masterlinka:) Wnioskując indukcyjnie - sa już po etapie tłoczenia, pudełkowania, pakowania itp. - teraz założyli tasmociąg z nadawaniem numerków:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 21:59, Nathais napisał:

U mnie jest już od 2-3 dni pakowane. Ciekawe czemu tak długo? :P Już sobie wyobrażam dzielnych
wojów przedzierających się przez barykady utworzone z walających się wszędzie edycji kolekcjonerskich
i podstawowych Wiedźmina oraz martwych, poległych na polu chwały "pakerach". Rycerze są hardzi,
nieugięci - padają po kolejnym trafieniu już pudełkiem z napisem "The Witcher", a zaraz po
tym powstają jak feniks z popiołów. Ich szarża oszalała - pełna brawury i męstwa - nie kończy
się, bowiem cel jest szczytny, a nagroda wysoka - usatysfakcjonowany klient i 92 złotych w
kieszeni. Zatem anonimowi bohaterowie, niczym jeden mąż, jedna strzała, targani niewidzialną
siłą gnają naprzód i gnać będą dopóki nie spakują mojego Wiedźmina i nie wyślą go na skrzydłach
gołębia do pewnej niewielkiej wsi, której nazwa wywodzi się od praprzodka psa.

Yeah.


Taak "i na nic męstwo ów hardych rycerzy, kiedy paczka w Masterlinku dwa tygodnie leży" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 22:20, qn.ik napisał:

Taak "i na nic męstwo ów hardych rycerzy, kiedy paczka w Masterlinku dwa tygodnie leży" :D


Właśnie brakowało mi kwitującej wszystko puenty. Dziękuję, Qniku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już prawie kupiłem Wiedźmina na gram.pl, ale... dlaczego w wymaganiach jest tylko XP/Vista?
Czy gra działa na Win2k?

Jak na razie znalazło się kilka gier nie działających na tym systemie (ale działających na XP), więc czy to takie trudne umieścić DWA dodatkowe znaki na pudełku... Bo teraz to nie wiem czy kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 22:46, lukow100 napisał:

Już prawie kupiłem Wiedźmina na gram.pl, ale... dlaczego w wymaganiach jest tylko XP/Vista?
Czy gra działa na Win2k?

No chyba jasno u góry pisze... więc chyba nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 22:51, Bartek 93 napisał:

> Czy gra działa na Win2k?
No chyba jasno u góry pisze... więc chyba nie :)


Dlatego na razie nie zamierzam jej kupować.
Z drugiej strony część robiących pudełka do gier zapomina o istnieniu takiego np. win 2000, chociaż gra na nim działa.

I teraz zgadnij czy nie zadziała, czy po prostu nie wymienili tego systemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zadziała, u mnie Skype działa na Me, chociaż piszę, że tylko 2000/XP. Po prostu Me był poligonem doświadczalnym pod 2000 i dlatego S. u mnie działa. Może i Wiesiek pójdzie na 2000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 22:54, lukow100 napisał:

Dlatego na razie nie zamierzam jej kupować.
Z drugiej strony część robiących pudełka do gier zapomina o istnieniu takiego np. win 2000,
chociaż gra na nim działa.

I teraz zgadnij czy nie zadziała, czy po prostu nie wymienili tego systemu...


słusznie mówisz, dlatego napisz do CDP, oni Ci wtedy powiedzą, czy ich gra chodzi na win2k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 22:54, lukow100 napisał:

> > Czy gra działa na Win2k?
> No chyba jasno u góry pisze... więc chyba nie :)

Dlatego na razie nie zamierzam jej kupować.
Z drugiej strony część robiących pudełka do gier zapomina o istnieniu takiego np. win 2000,
chociaż gra na nim działa.

I teraz zgadnij czy nie zadziała, czy po prostu nie wymienili tego systemu...


Nie zadziała. Nie wspieramy tego systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok Ja se myślę tak :) Skoro 22 wysyłają wszystkie paczki to będzie ok 300 Ek plus następne 300 zwykłych wszystko masterlinkiem plus jeszcze z jakieś 200 sztuk pocztą polską ? No to jak to w jeden dzień ma być ? W sumie współczuje warszawskiemu masterlink :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować