Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Jak napisałem starczyło mi bez problemu na wszystko co uznałem za niezbędne, potem na wszystko co uznałem za ważne, potem na wszystko co uznałem za ciekawe a na końcu szukałem po drzewku rozwoju postaci takich "brązowych" cech które wydawały mi się najmniej beznadziejne. Zapewniam Cię że pod koniec gry wykupisz za brązowe talenty wszystko na czym będzie Ci zależało nawet jeśli zainwestujesz w 1 czy 2 cechy które później uznasz za nieprzydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 20:13, Irc100 napisał:

1) A czy w grze chodzi przeraza? Jako zwykłe zwierze jak utopiec? Bo jest eliksir z oka przerazy
i daje jeden brązowy talent...


Nie. Przerazę spotykasz tylko w Prologu.

Dnia 13.11.2007 o 20:13, Irc100 napisał:

2) I kiedy sie dostaje srebrne talenty? Bo ciągle tylko brązowe dostaje...


Pierwszy srebrny talent zdobędziesz poprzez przyrządzenie i wypicie Eliksiru Upiornego Psa w I Akcie, następne zaczniesz zdobywać dopiero po osiągnięciu 15 poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 20:15, turbol napisał:

2) Po 15 levelu


A gdzie jest level napisany? Czy to aby nie ten opis w stylu "początkujący wiedźmin"?

A ten eliksir z upiornego psa można przyrządzić w II akcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o talenty, to mogę poradzić, by władować je w Siłę i Zręczność, a także styl Stalowy Grupowy. Na Mocnym Stalowym można spokojnie mordować na poziomie miecza Srebrnego z ze słabym rozwinięciem na srebrne talenty. Ah, i radze korzystać z mutagenów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 20:17, Irc100 napisał:

> 2) Po 15 levelu

A gdzie jest level napisany? Czy to aby nie ten opis w stylu "początkujący wiedźmin"?


Tak, najeżdżasz na to myszką, to pokazuje Ci aktualną liczbę doświadczenia, liczbę doświadczenia wymaganą na następny lvl i numer levela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość po ukończeniu zadania "Kręgi na Wodzie" spotkać gdzieś Pani Jeziora, mam jeszcze u niej nie dokończone sprawy a bardzo mi zależy aby je ukuńczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 20:49, lancuch napisał:

mi sie wydaje ze powinna byc w swiatyni dagona


Po ukończeniu zadania "Kręgi na Wodzie" daje ona w świątyni Dagona nowy miecz srebrny, po czym znika. Czy mam się przespać i pójść ponownie do świątyni Dagona i wtedy ona będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 20:54, lancuch napisał:

wiesz co nie wiem bo nie mialem do niej interesow ale mi sie wydaje ze cos tam powinna robic
:P


Dzięki, spróbuję ją znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze o karcianke moge sie tu zapytać. Jestem szczęśliwym posiadaczem EK ale ta karcianka w nim jets jakaś taka okrojona a instrukcja nie jeasna. Może mi ktoś wyjasnić jak w to sie gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.SPOJLER Czy w V akcie da się przechowywać rzeczy u kogoś innego niż Jaskier? Czy muszę przebijać się przez Starą Wyzimę na Groblę? SPOJLER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam zlecenie jeszcze na sok z aecheniposa (czy jakoś tak , w każdym razie jest to ta większa wersja tej roślinki strzelającej) i właśnie nie wiem gdzie ją znaleśc na bagnach chodzę i chodzę u żadna nie chce wyjsc , ma ktoś jakis pomysł gdzie je znlaeśc , tak samo potrzebuje kikimory robotnice do zlecenia i też większośc wytłukłem i teraz mi 4 brakuje i nie wiem gdzie je znalesc , pomoże ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować