poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

ALe numer no takiego chamstwa nie widziałęm no tylko w mojej szkole Praga Południe to okropna dzielnica gdzie właśnie tak się pisze do normlnych ludzi :( dobrym przykładem jest na gronie szkoły gimnazjum nr 22 jak młodzież się okropnie zachowuję :( Strach mówić no trudno :)
Chwaliłem się już ,że jestem Robolem ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.02.2006 o 21:58, Kamil.i.Maciek napisał:

Chwaliłem się już ,że jestem Robolem ? :D


Nie, ale zawsze możesz to zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 21:58, Yamamoto napisał:

Ty chyba chcesz mi FM przypomnieć :D


Gdzie tam... ;) Mafia to fikcja i wszystko, co się tam dzieje biorę z pewnym przymrużeniem oka. A już na pewno nie będę robił żadnych żaluzji :). To, że mnie wtedy zaatakowałeś... Wszyscy nieraz doprowadzali do linczu niewinne osoby :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 22:08, Furrbacca napisał:

> Ty chyba chcesz mi FM przypomnieć :D

Gdzie tam... ;) Mafia to fikcja i wszystko, co się tam dzieje biorę z pewnym przymrużeniem
oka. A już na pewno nie będę robił żadnych żaluzji :). To, że mnie wtedy zaatakowałeś... Wszyscy
nieraz doprowadzali do linczu niewinne osoby :P.


Ale afera była fajna, nie? :D Szkoda, że potem mnie wykopali :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 08:43, Kamil.i.Maciek napisał:

Ciekawe czy taki wykopany koleś może kupować gry w promocji ? :D


A ja się zastanawiam, czy jak ktoś dostanie bana na forum, to czy też dostaje bana na cały sklep, nie tylko na promocje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 08:46, Abi Dalzim napisał:

A ja się zastanawiam, czy jak ktoś dostanie bana na forum, to czy też dostaje bana na cały
sklep, nie tylko na promocje?


E tam... sklep najważniejsze są promocje i WPLN-Y :D ja za bana to ZCi zabierają to współczuje gościowi x-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO HumanGhost ma rarcję. Czemu jeszcze CDP ma tracić na takim gościu. Wręcz przeciwnie niech kupuje jak najwięcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ban też działa tylko na forum. I to w sposób taki, że osoba po prostu nie może nic pisać ale czytać owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 08:46, Abi Dalzim napisał:

A ja się zastanawiam, czy jak ktoś dostanie bana na forum, to czy też dostaje bana na cały
sklep, nie tylko na promocje?

Dostając bana masz zablokowane dojście do forum, w sklepie możesz normalnie dokonywać zakupów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 10:08, Mr.M napisał:

mam problem, a mianowicie : W niektórych tematach mam status "Przodownik", a w niektórych
"Robotnik Dlaczego??? :/

Bo status nie jest zmieniany dynamicznie we wcześniej napisanych postach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 10:13, SwenG napisał:

> mam problem, a mianowicie : W niektórych tematach mam status "Przodownik", a w
niektórych
> "Robotnik Dlaczego??? :/
Bo status nie jest zmieniany dynamicznie we wcześniej napisanych postach.


ahaaa......... i wszystko jasne :D dzięki wielkie ;)

>:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 10:17, Harmegidon napisał:

Takich ludzi nazywam pajacami albo poprostu dzieciakami.


Nie ma co komentować- koleś ma bana sprawa załatwiona- po co jeszcze po nim jeździć?
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób jest przkonanych, że jedną z nagród w konkursie na slogan rekalmowy gram.pl ( http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=4948&u=70) będzie własny tytuł. Co o tym myślicie? Bo mnie ten pomysł sie nie podoba wcale. Nie sądzę z resztą, że CDP zdecydoało się na takie przyspieszone nadanie komukolwiek własnego tytułu, bo pewnie wywałołoby to niesamowitą falę spamu wrzucanego przez uzytkowników, którzy "też by chcieli".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 13:11, Abi Dalzim napisał:

Wiele osób jest przkonanych, że jedną z nagród w konkursie na slogan rekalmowy gram.pl ( http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=4948&u=70)
będzie własny tytuł. Co o tym myślicie? Bo mnie ten pomysł sie nie podoba wcale. Nie sądzę
z resztą, że CDP zdecydoało się na takie przyspieszone nadanie komukolwiek własnego tytułu,
bo pewnie wywałołoby to niesamowitą falę spamu wrzucanego przez uzytkowników, którzy "też by
chcieli".

A oto cytat "PS. Zapomniałam o nagrodzie? Nagroda jak najbardziej przewidziana. Rzeczowa." Co do tej rzeczy której nie można kupić to była propozycja aby była to kolacja z Soleilą :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się