TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2006 o 15:24, GeoT napisał:

A te zielone latające?? O nich też pamiętajcie :)

Jednym słowem nie ma mowy o inwigilacji. Musimy tylko jeszcze jakoś skusić TYHE o dotrzymanie tajemnicy co się dzieje w okolicach piwniczki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 15:51, spider88 napisał:

Dobra zamykam swoją firmę i lecę do domu także do jutra wszystkim.


Fajnie ci. Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 15:22, spider88 napisał:

I ta drapieżna mysz !! ;)

Gdzie??
<rozgląda się trochę nerwowo>
Eee... Nie widzę żad... Oj. Chyba chodziło o mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 17:01, minimysz napisał:

Gdzie??
<rozgląda się trochę nerwowo>
Eee... Nie widzę żad... Oj. Chyba chodziło o mnie...

Tak, o Ciebie. Przejrzyj się w lusterku, to zobaczysz o kogo dokładnie chodziło. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech ... witam serdecznie wszystkich ... Nie było mnie jakiś czas, ale nie martwcie się, jest wszystko OK. Po prostu zagralem sie w Produkcie :D
I przy okazji, jak komuś przypadnie sesyjka w tę grę, w Kąciku Złorzeczeń i Tortur Wszelakich, zastąpię chętnie...
Prima, normalnie ekstrasna jest ... Aż mam wyrzuty sumienia że Morka zaniedbałem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 14:46, rolek85 napisał:

> ja wole żubra:P
A proszę bardzo... jest i żubr :)

Nini po takiej beczce ciężko by się uciekało :)

dzięki bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 14:20, minimysz napisał:

> Niw wiem dlaczego, ale ubzdurało mi się, że jesteś wegetarianką. Prawda to czy fałsz?

Oczywiście, że fałsz. Uwielbiam dobrze przyżądzone i dobrze przyprawione mięsko.

Jejciu, jejciu, co się narobiło. MIęsożerne myszki.... Ale na szczęście surowego mięsa nie jesz. Może jest jakiś ratunek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 19:32, buras napisał:

/.../
Prima, normalnie ekstrasna jest ... Aż mam wyrzuty sumienia że Morka zaniedbałem ...

Niemożliwe! Spodobało Ci się? Mnie już Dungeon Siege z lekka odrzucał, z powodu "jedynie słusznej" skali trudności, ale tam było sporo zalet i postać można było fortelem podpakować i zacząć podpakowaną od początku.
Ale żyjesz, to najważniejsze, bo już martwiliśmy się o Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech.. po 20 parę minut.. napisałem się i... błąd na stronie. *Wielki łomot czachą o blat biurka*.
----->KrzysztofMarek ja lubię 1 Dungeona... 2 mnie rozczarowała - niepotrzebnym "zapętleniem misjami", by pokończyć poboczne questy trzeba wracać aż do początku Dzunkgli w niektórych momentach.. inne w środku - cofanie się do miejsc dawno "opuszczonych" przez nas. Pamięć zawodzi gdzie te lokacje... Dwójka dużo gorsza dla mnie. Ażdziwne.. ciekawe kto to wydał? :x
------> buras No choć jednemu z Loży daje satysfakcję ten.... wyrób. :P A ile Twojego zdrowia wypilismy.. nam też się "opłaciło" byś pogrywał. ;-) I jeden który już TYHE się nie lęka... Sali Tortur. :P
Miłej nocki życzę Lożowiczom.:)
Spodeczek - co w nim - wiadomo. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio coś rzadko widuje tu Tyhe. Aż jestem zdziwiony tym. No nic - możemy trochę poszaleć :). Ale to może jutro.

Dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj powracający spośród umarłych!
No i zadałeś ćwieka TYHE bo teraz będzie musiała nową torturę wymyśleć skoro ta sprawia niektórym niejaką przyjemność :) <masochista>
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu "robię" za odźwiernego... ale mam też ten przywilej.. otwarcia tylu flasz ile mi się spodoba.:]
Czy TYHE nie urlopowała się przypadkiem? Jesli tak - bez zgody "kolektywu" lożowego... kara.:]
Miesiąc z Fablem w baszcie... a właściwie "anty - baszcie", "wkopanej w dół".:] I bez... serka.:x I napojów.. i kaszanki... i .. reszty .:x :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@-> KrzysztofMarek Wszystko jest możliwe :D Ale, fakt, seve bylo dla mnie nieco stresujace, dopóki nie wpadłem na pomysł jak go wymuśić na grze. Po prostu udawałem się do miejsca następnej misji, najlepiej teleportem bo szybciej, i gra robiła pełnego save ... a potem exit i po bólu. DS2 jest tez dla mnie lekką pomyłką fabularną, tak zakręconej gry dawno nie widziałem... Przez parę dni po premierze chorowałem na nią, ale przyglądając się koledze (szczęśliwemu posiadaczowi), minęło mi z czasem (a dokładniej zapału obserwacyjnego do Śnieżnej Opoki mi starczyło)
@ ->Pablo_bel Dziękuję za toasty, coż jedynka poskromiona, ale na choryzoncie udoskonalona część druga ... zobaczymy co nam czas przyniesie. Teaser przynajmniej jest całkiem ciekawy... Ale nie lękajcie się, do tego czasu będę znów gotowy :D
@-> GeoT Pomysłowość Wspaniałomyślnej I Zdecydowanie Światłej Patronki Loży, nie ma granic ... na pewno coś się znajdzie ... został jeszcze Flamaster i Papuć z Pomponem ... na te tortury pomysłu mi brakuje ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że... papciem po głowie to gorzej będzie niż z... wyrobem na kompie.;-)
No szczęśliwiec... choć jeden którego TYHE już nie będzie zmuszała groźbą do posłuszeństwa. ;-)
Może staniesz na czele rebelii celem odbicia Loży? ;-) Sztandary "załopoczą znowu dumnie na przyczółku".. .znaczy w Sali Produkcyjnej.:x
A tymczasem... serek.:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, papuć gorszy zdecydowanie ...
Na czele rebelii ... hmmm ... dziwne ... swojemu bohaterowi kupiłem tytuł Wyzwoliciela ... Stresiło mnie strasznie jak Żółtodziobem mnie nazywali :D
Czyżby coś to miało znaczyć ?? :P
Mknę do pracy ... trzeba jakoś zarabiać na gry ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O widzę z rana Loża juz pół-pełna, w odróżnieniu od szklanic, które są całkiem-pełne. I buras z nami :)
Jak było opowiadaj, bo my Salę Tortur tylko z opowieści znać wolimy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 09:37, GeoT napisał:

Jak było opowiadaj, bo my Salę Tortur tylko z opowieści znać wolimy ...

Wiesz... "zaaklimatyzował" się W Albionie.:x ;-)
Boj się papciem po głowie.... "interakcja" mu nie straszna - ta z wyrobu wiadomego. ;-)
Szklanice puste?:o A po co ze szklanic. .masz Waszeć antał zacny... pełny Czaru.:] A może i gosiąrek? też jest.:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 09:51, Pablo_bel napisał:

Szklanice puste?:o A po co ze szklanic. .masz Waszeć antał zacny... pełny Czaru.:] A może
i gosiąrek? też jest.:]


A to ja tu sobie pod stolikiem się rozłożę rurkę zaaplikuję łączącą z antałkiem i podoomam ... ma ktoś płytki do "trójki"?? ;)

Heh, teraz mi się przypomniały stare czasy, gdy jeszcze w technikum elektronicznym nauki pobierałem. Salę komputerową nazwaliśmy Świątynia Doomania ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 09:58, GeoT napisał:

A to ja tu sobie pod stolikiem się rozłożę rurkę zaaplikuję łączącą z antałkiem i podoomam
... ma ktoś płytki do "trójki"?? ;)

Masz tam jeszcze troszeczkę wolnego miejsca ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się