TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 25.04.2006 o 20:47, Podpułkownik napisał:

Lepiej weż Ibuprom Zatoki to działa .

To bez kitu działa! Kupiłem to sobie i mi ulżyło, ale w kkońcu pofatygowałem się do doca który mi powiedział(a) (szowinistka;)) że mam zapalenie zatok spowodowane kiedyśniejszym złamaniem przegrody nosowej. No cóż, mam nadzieję że obejdzie się bez szpitala i innych gabinetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 17:10, lurynowicz napisał:

To bez kitu działa! Kupiłem to sobie i mi ulżyło, ale w kkońcu pofatygowałem się do doca który
mi powiedział(a) (szowinistka;)) że mam zapalenie zatok spowodowane kiedyśniejszym złamaniem
przegrody nosowej. No cóż, mam nadzieję że obejdzie się bez szpitala i innych gabinetów.


No widzisz amerykański wytwórca więc działa:).Gdyby to był azjacki np.Chiński wytwórca to mogło by nie pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 17:15, Podpułkownik napisał:

No widzisz amerykański wytwórca więc działa:).

A propos amerykańskich firm farmaceutycznych: obiła Ci się o uszy nazwa Vioxx? M.in. dlatego unikam amerykańskich leków ;) Brazyliskie rula! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 17:09, Podpułkownik napisał:

Pewnie masz w tym roku matury prawda :)


No właśnie nie bo za rok :P Jednak sporo nauczycieli się ugadało i sprawdziany leciały :) Jeszcze jeden w piątek, ale przynajmniej wracam na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 18:21, Ninja Seba napisał:

No właśnie nie bo za rok :P Jednak sporo nauczycieli się ugadało i sprawdziany leciały :) Jeszcze
jeden w piątek, ale przynajmniej wracam na forum :)

A z czego masz w piątek? Bo ja z historii (a mam rozszerzoną). Jutro jedyny dzień w tygodniu bez sprawdzianu, to mogę sobie troszkę poleniuchować. Ale i tak pewnie z histy weźmie jutro nas pod magiel... :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 18:23, lurynowicz napisał:

A z czego masz w piątek? Bo ja z historii (a mam rozszerzoną).


Ja z historii zozszerzonej miałem dzisiaj jakieś 5 godzin temu. W poniedziałek z normalnej historii miałem. Jeszcze dzisiaj miałem z biologii, a w piątek z matmy. No, ale nie gadamy o szkole bo to nie ten wątek, jeszcze TYHE uruchomi swój kącik tortur to już wogóle będzie "ciekawie" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 18:25, Ninja Seba napisał:

jeszcze TYHE uruchomi swój kącik tortur to już wogóle będzie
"ciekawie" :P

A czy kiedykolwiek z TYHE nie było ciekawie? Nie przypominam sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 17:06, Epiphany napisał:

Nie ma mowy :)

Eh.. a myslałem że jakimś sposobem "personalnemu" życie ułatwię.:x ;-)

Dnia 26.04.2006 o 17:06, Epiphany napisał:

BTW ciekawe, kiedy w licencjach pojawi się zapis, ze gry moze używać tylko jedna osoba ;)
Myślę, ze dojdzie do tego wkrótce...

hm.. teżtak sądzę, że odrobinka czasu i już. :-/

Dnia 26.04.2006 o 17:06, Epiphany napisał:

Już w tej chwili jeśli masz dwa komputery i chcesz w jedną grę grać na obu, musisz kupic dwa
egzemplarze.

Wiem. :P

Dnia 26.04.2006 o 17:06, Epiphany napisał:

> A co z planami "na Świątynkę"? :)
Namówiłeś ;)
Jak tylko wpłynie wypłata za kwiecień, zamawiam ŚPZ - raz KotOR ;)

Mam nadzieję że nie rozczarujesz się, według mnie jest doskonała naprawdę, tylko malo lokacji. :) Ale walka.:]
A.. przepraszam.. a buciki?:x a szafka kolejna na nie?:x :x :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 18:25, Ninja Seba napisał:

> /.../ jeszcze TYHE uruchomi swój kącik tortur to już wogóle będzie
"ciekawie" :P

Uruchomi!? Człowieku, Kącik Tortur Tuhe działa cały czas! Niech tylko ktoś tam wpadnie, zaraz doznaje najokropniejszych tortur. Mnie kiedyś dała kaszę tfu, tfu, gryczaną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany ... i nie byla przynajmniej raz destylowana ? Barbarzynstwo ... Lacze sie w bolu, po tym wstrzasie i proponuje pomoc oraz kuracje przy pierwszorzednym destylacie.
My robaki marne musimy byc solidarni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TYHE, Patronko nasza, milosciwie moderujaca Twa loze i reszte tego przeswietnego Forum, w imie czego torturujesz tak okrotnie i bez cienia litosci swoich najwierniejszych poddanych ? Wybacz, iz ja marny, nowy bywalec tej przepieknej Lozy, pod Twym wezwaniem, smiem zadawac wprost pytania takie . Ale przecie KrzysztofMarek od szoku przemoznego, pomieszania zmyslow dostac mogl, przez co stracic moglibysmy, jednego z najwybitniejszych naszych obywateli, oraz przeswietnego doradce w podrozach po Vvandenfell.
I jesli narazilem sie Twym niezbadanym myslom ferujacym tak okrotne wyroki, do mak mych uzyj przynajmniej zacieru ... nie przezyje czegos innego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że pójdziesz na torturki :D

KrzysztofMarek --> uważaj, bo następnym razem może ta kasza być nie ugotowana!!!

Ninja Seba:

>>No, ale nie gadamy o szkole bo to nie ten wątek, jeszcze TYHE uruchomi swój kącik tortur to już wogóle >będzie "ciekawie" :P

Tak jak już KrzysztofMarek wspomniał, kącik tortur cały czas działa i TYHE ma tam wielki gar z kaszą dla niego :D

>>Chyba mi wybaczycie moją trochę dłuższą nieobecność :) Nawał wszystkiego się kończy i mam coraz więcej >czasu :)

Maturka?? Jak tak, to lekarstow się znajdzie na to! W piwniczce... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buras muszę ci to powiedzieć! Jeśli kiedyś Tyhe nie zamęczy mnie na śmierć w Sali Tortur, to ty mało tego nie zrobiłeś przed chwilą tym postem :DD
Myslałem że bryknę i nigdy spod biurka nie wylezę!!! :))

Ps. nici z wyjazdu na słowację nie będzie śliwowicy :(( To tak żeby przestać się śmiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 10:52, Pablo_bel napisał:

Widzę że znowu torturują Naszych. :x Ups... TYHE, proszę - nie każ mi już grać w Fabla...
nie zdzierżę tego dłużej.:x :P


Zgadnij z czyjej kopii korzysta (psst swoją oddałem, jako stałe wyposażenie ST w zamian za wyrok w zawiasach niniejszych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, super! Dołożyłeś tylko cierpień wszystkim "klientom" ST. Teraz wszyscy będą musieli napierniczać w tego Fabla to zemdlenia. ^_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 15:45, lurynowicz napisał:

No tak, super! Dołożyłeś tylko cierpień wszystkim "klientom" ST. Teraz wszyscy będą musieli
napierniczać w tego Fabla to zemdlenia. ^_-


No sorry ja tylko egoistycznie swój tyłek ratowałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 15:50, GeoT napisał:

No sorry ja tylko egoistycznie swój tyłek ratowałem :D

Hej, to w takim razie co ja mam przynieść do ST? Czy fioletowy flamaster może być? Ofkoz jeśli tam trafię (mam nadzieję że nie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się