TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2006 o 21:07, buras napisał:

Hmmm. Straszycie mnie co ? Masz u mnie pifo, tak w rekompensacie, za straty moralne i materialne.
Coz te serduszka nad postaciami wygladaly dziwnie, ale ... ale zeby az tak wstrzasnac tyloma
osobami ?

Ha... "odczujesz tą swobodę interakcji" z postaciami. Oj odczujesz.. to nie strachy.. to męki.:x :]
I "no save"... toż to makabra. tylko "jedyne i słuszne momenty " zapisuje Ci samo.:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewna myśl mi teraz zaświtała i na samą tę myśl ...
*Nagła chęć podrapania się po głowie i ruch ręki zruca pół litra czystej na parkiet rozbijając ją na drobny mak i topiąc cząstki w energetycznej posoce od której zapalają się ściany ...*

- A nie chcesz ty mieć backupu??
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Pablo_bel -> no nie, nie moze byc tak zle ... rozumiem ze Peter robi gry odstajace nieco od sredniej ... ale ...
Z reszta ostanio Jedna gierka przyzwyczaila mnie do save kiedy ona chce i to jeszcze placic w ciezkiej kasie za to trzeba ... okropienstwo ... Fable zniose. Bede dzielny... Nawet te interakcje... glownie dlatego ze panie wygladaly na sympatyczne ... :)

@GeoT -> heh ... widze ze same straty przezemnie ... Obiecuje ze jak jakis zjazd forumowiczow ktos wykombinuje, to bede i odkupie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 23:58, lurynowicz napisał:

Cholera, kogo to nie zatrudnią, byleby tylko wymyśleć wyrafinowane tortury. ;)

A ja znam niezłą książkę o torturach. Ale nie powiem jaka, bo jak podpadnę, to lepiej, żeby nie znali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wciąż nie rozumiem co to ta loża szyderczyń - totalny offtop ?

A można tu pocieszenie uzyskać ? Straszna nostalgia mnie ogarnęła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2006 o 02:33, WorldWar3PL napisał:

Ja wciąż nie rozumiem co to ta loża szyderczyń - totalny offtop ?


Coś Ty powiedział? Na twoim miejscu już bym uciekał. Jak tylko wpadnie tu Tyhe i zaciągnie Cię do swojego koncika tortur inaczej zaśpiewasz ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2006 o 02:33, WorldWar3PL napisał:

Ja wciąż nie rozumiem co to ta loża szyderczyń - totalny offtop ?


Technicznie niewykonalne jest zrobienie tu offtopa, bo tu wszystko jest ontop - pod pewnymi warunkami oczywiście :)

Dnia 30.04.2006 o 02:33, WorldWar3PL napisał:

A można tu pocieszenie uzyskać ? Straszna nostalgia mnie ogarnęła :(


A można, można. Pocieszenie leży składowane w piwniczce w dębowych beczkach. Pocieszaj się do woli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja w sobotę zrobiłem na działce otwarcie Sesonu Grillowego 2006. I powiem wam, że Skierbieszowski Park Krajobrazowy piękny się robi ... jak na zdjęciach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze kilka ...eee nie kilka tylko jedno. A czemu tak jest, że ja we właściwościach widzę że zdjęcie ma 350 kB a jak tu chcę zapodać to nagle się robi 1,5 MB??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 00:05, Keroth napisał:

Wysłucha, jak wysłucha - ale o przytulaniu nie było mowy :).

OK, OK... Wszak jeśli ktoś chciałby się poprzytulać, niech zgłosi się do TYHE. Ona na pewno znajdzie jakąś żelazną dziewicę (stay heavy!) która zechce się poprzytulać. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo ... to takowy staroswiecki sprzet, tez jest w kaciku czulosci TYHE? A ja myslalem ze glownie sa tam stanowiska z FABLE, ktore btw coraz bardziej mi sie podoba. Mam nadzieje ze KrzysztofMarek szybko wyzdrowieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 19:49, buras napisał:

Ooo ... to takowy staroswiecki sprzet, tez jest w kaciku czulosci TYHE? A ja myslalem ze glownie
sa tam stanowiska z FABLE, ktore btw coraz bardziej mi sie podoba. Mam nadzieje ze KrzysztofMarek
szybko wyzdrowieje :D


Krzysztof jest chory?? Trzeba mu pomóc! Pójdę poszukać lekarstwa do piwniczki :D
Dawno mnie tu nie było, co się działo ciekawego ??

PS. Buras gratulacje z awansu na delegata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 19:51, Yamamoto napisał:

> Ooo ... to takowy staroswiecki sprzet, tez jest w kaciku czulosci TYHE? A ja myslalem
ze glownie
> sa tam stanowiska z FABLE, ktore btw coraz bardziej mi sie podoba. Mam nadzieje ze KrzysztofMarek

> szybko wyzdrowieje :D

Krzysztof jest chory??


Napewno znajdzie sobie dużo lekarstw w pracy ;) Dobrym lekarstwem jest btw sesyjka w Morrowinda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 21:25, upiordliwy napisał:

Napewno znajdzie sobie dużo lekarstw w pracy ;) Dobrym lekarstwem jest btw sesyjka w Morrowinda:)


Zrobi kilka zadań i mu przejdzie :D Tylko nie wiem czy mu jeszcze jakieś zostały na mapie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc. .spokojnej nock iwszystkim Demonom. ;) Ciepłych snów - bo u mnie leje i zimno. :x :D:D
-----> buras grasz w Fabla i masz dobry humor? :o Toż to... niebywałe.:x ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 23:14, Pablo_bel napisał:

-----> buras grasz w Fabla i masz dobry humor? :o Toż to... niebywałe.:x ;-)


Istnieje wszak coś takiego jak śmiech przez łzy.
=]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :D Hmm ... co sie dzialo? A byla mala imprezka, poza tym w zasadzie wszystko w normie... no moze poza mna ...
Tez obawiam sie ze, nie zostalo wiele do zrobienia w morku KrzysztofowiMarkowi. Matko, to normalnie gra typu neverending story ... ale przy takim stazu, zna te gre chyba juz na pamiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się