TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2006 o 15:51, upiordliwy napisał:

Dziekuję Ci za tą jakże mądrą radę - gdyz stosuje siedo niej od lat. Ale mimo wszystko i
tak takie rzeczy pozostaja po pooglądaniu neta ;]

Powiem tak , należe to tej mniejszości która pochłania książki i z ortografią nigdy nie miałem problemów ale odkąt siedzę na forum sam potrafię siebie zaskoczyć "bykiem" jakiego nigdy bym nie zrobił. Jakieś wnioski się z tego wysuwają prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 16:08, spider88 napisał:

Powiem tak , należe to tej mniejszości która pochłania książki i z ortografią nigdy nie miałem
problemów ale odkąt siedzę na forum sam potrafię siebie zaskoczyć "bykiem" jakiego nigdy bym
nie zrobił. Jakieś wnioski się z tego wysuwają prawda ?


Słóhajće karzdemó morze sieł zdażyci mi czasem tesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 16:28, GeoT napisał:

Słóhajće karzdemó morze sieł zdażyci mi czasem tesz

Ale ja tak na poważnie troszeczke chciałem .A tobie tylko żarciki w głowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 16:30, spider88 napisał:

Ale ja tak na poważnie troszeczke chciałem .A tobie tylko żarciki w głowie ;)


Nie no ... przyszła mi teraz do głowy taka sytuacja. Biorę fakturę w jednej firmie, gość wydaje się wyuczony taki po 30-tce potrafi kompa obsłużyć wystawia fakturę a tam jest napisane: Pszetsiembiorstwo Wielobranżowe (drugie słowo dobrze napisał). Gdy poprosiłem żeby ją przepisał bo jest błąd to on był zdziwiony :) Ale potem głupio mu się zrobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 16:37, GeoT napisał:

Nie no ... przyszła mi teraz do głowy taka sytuacja. Biorę fakturę w jednej firmie, gość wydaje
się wyuczony taki po 30-tce potrafi kompa obsłużyć wystawia fakturę a tam jest napisane: Pszetsiembiorstwo
Wielobranżowe (drugie słowo dobrze napisał). Gdy poprosiłem żeby ją przepisał bo jest błąd
to on był zdziwiony :) Ale potem głupio mu się zrobiło...

Ciekawe ile not korygujących go czekało , też bym się załamał. Ciekawe jak na pieczątce było ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 16:39, spider88 napisał:

Ciekawe ile not korygujących go czekało , też bym się załamał. Ciekawe jak na pieczątce było
??


A nie, źle napisałem i dlatego ty źle zrozumiałeś. Pisał nazwę mojej firmy i tu walnął takiego byka. Choć teraz mnie zaciekawiłeś i chyba sprawdzę jak nazwę swojej firmy napisał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 16:52, GeoT napisał:

A nie, źle napisałem i dlatego ty źle zrozumiałeś. Pisał nazwę mojej firmy i tu walnął takiego
byka. Choć teraz mnie zaciekawiłeś i chyba sprawdzę jak nazwę swojej firmy napisał ;)

Teraz to ok. Myślałem że w swojej stopce miał taki błąd ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2006 o 16:28, GeoT napisał:

Słóhajće karzdemó morze sieł zdażyci mi czasem tesz



To jeszcze nic - wystarczy poprzebywać na wiekszych forach internetowych , do których dostęp ma niemal każdy , a za odpowiednią opłatą będzie siemiało dostęp do niemoderowanych zasobów forum - > Tam to dopiero bwya cieżko . NaPiSy TeGo TyPu To TyLkO JeDnO z MozLiWycH okrucieństw . Zresztą w necie krązy gdzieś translator zidiocenia , który przerabia normalny tekst na właśnie takie jezykowe wygibasy o jakich napisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 21:22, KrzysztofMarek napisał:

To daleko już jesteś bo ja nadal
Wieżę Durlaga zwiedzam, a sejwy robię często, bo, nie wiedziec czemu, pułapki pokazują się
czasem z opóźnieniem i mi drużyna wymięka... ;)

Nie jestem daleko. Poszłam tylko do Kniei Larsa (tak to się chyba zwie) trochę skalpów bandytów zdobyć i trafiłam na tych "miłych" panów. Tak się trochę włóczę w tę i we w tę, wybijam koboldy, xvarty, wilki i inne takie, kilka pobocznych zadań wykonałam... Ogólnie staram się wzmocnić drużynę przed wizytą w obozie bandytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ... czy ktos wie, gdzie mozna zdobyc demko, Oslawionego Mroczna Opinia i Wykorzystywanego Do Tortur FABLE?
Bo znalazlem jedynie trailery i gameplay-e. No i powiem ze swietne byly. Chyba ze w salce jest INNE FABLE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż to, czyżby stary dobry Peter Molyneux powrócił do Dungeon Keepera i zaczął wymyślać coraz wymyślniejsze narzędzia tortur dla owej Sali Tortur ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 02:20, buras napisał:

Hmm ... czy ktos wie, gdzie mozna zdobyc demko, /.../

U mmie jest całość do wzięcia darmo. Tylko bez talii kart.... a niech tam, karty też oddam. Tylko na wysyłkę, jeśli podasz adres, musiałbyś poczekać, na razie muszę oszczędzać nogę po drobnym zabiegu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj ... przecie to kupe kasy kosztuje ... Fable of course. Bez kasy nawet bym nie smial... Oferta godna przemyslenia, pod warunkiem godziwej zaplaty...
I nie ma pospiechu. Nogi ma sie dwie i trzeba o nie dbac. Wiem cos na ten temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 14:56, buras napisał:

Bez jaj ... przecie to kupe kasy kosztuje /.../

Kosztowało, ale zawiodło moje oczekiwania. Albo inaczej, nie trafiło w gust. Jak nie mam możliwości zasejwowania w dowolnym momencie, a mam tak, że muszę przerwać, to przechodzenie po raz piąty tego samego fragmentu jest ponad moje siły. Owszem, gra ma swoje plusy, ale skoro się zniechęciłem, to może Tobie przyniesie przyjemność. A jak ma leżeć w piwnicy (albo zostać wyniesiona na śmietnik) to przynajmniej niech ktoś ma z tego korzyść. Podaj coś kontaktowego (ja mam Skype: Krzysztoff43), maila i załatwimy sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

t.burek.at.matrixpc.pl lub buras.at.interia.pl to na boty gdyby ktores nasluchiwaly.... :)
lub gg 1695294 (skype nie lubie, nie wiem czemu ...)
Za moment musze spadac na awarie do klienta, ale na mail spokojnie odpowiem po powrocie.
Heh ... do czego to doszlo. Chyba bede jedynym ochotnikiem do Fablo Tortur ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 16:34, buras napisał:

Heh ... do czego to doszlo. Chyba bede jedynym ochotnikiem do Fablo Tortur ...


*Szklanka z piwem wypadła z ręki i potoczyła się po dywanie tocząc smugę pieniącego się napoju*
O_o
miej od razu na oku następnego kupca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Straszycie mnie co ? Masz u mnie pifo, tak w rekompensacie, za straty moralne i materialne. Coz te serduszka nad postaciami wygladaly dziwnie, ale ... ale zeby az tak wstrzasnac tyloma osobami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fear ukończone, klimat trzyma. :) Teraz trochę multi "zaliczę" i kiedyś znowu "zapykam" w niego. :)
---->buras Chwilowo jesteś ochotnikiem, to że nie ma dema - a podobno nie ma - to czysty marketing. Tym że dema brak. ;- ) Po tych pieniach na temat "przełomu w grach erpegie". :-/ Wiesz... geoT dobrze radzi.. szukaj następcy.:x KrzysztofMarek wie co czyni. Jam to pierwszy poczynił - w kręgu znajomych "bezpośrednich" ale.. wrócilo do mnie gorzej niż zły szeląg.:-/ Komu by tu.. napsocić i uraczyć znowu?:x :P
------> minimyszko Tnij koboldów, jak smią napastować:x myszki ? Też szwendam się luzacko po mapie, mam czas.. powoli wreszcie ukończę Baldurka tym razem, takie założenie przyjąłem.:) A.. byłbym zapomniał.. serka proszę masz odrobinkę z łyczkiem - napój do wyboru. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się