TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2007 o 21:32, Full Wypas napisał:


> Kolega ma takiego jest po prostu fanem pająków wcześniej miał takiego węża z mody wyszły
już
> pieski i kotki :) . Full Wypas kupię Ci takiego pająka na urodziny :) i nazwę Peter Parker

>
Szczerze? Byłoby super!! :D Chociaż wolę włochate ;)


O taki ?? No problemo doczepi się do tego którego kupiłem troche mocheru i już będzie :)Tylko uważaj żeby Cię nie ugryzł bo wtedy zaczniesz pajęczyną strzelać itd. no co tak było na filmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2007 o 21:45, Ubq napisał:

O taki ?? No problemo doczepi się do tego którego kupiłem troche mocheru i już będzie :)Tylko
uważaj żeby Cię nie ugryzł bo wtedy zaczniesz pajęczyną strzelać itd. no co tak było na filmie
:)

Ale tamten był genetycznie zmutowany. Tutaj by mi prędzej na głowie czapeki moherowe wyrastały. A BTW gratuluję awansu!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 21:47, Full Wypas napisał:


> O taki ?? No problemo doczepi się do tego którego kupiłem troche mocheru i już będzie
:)Tylko
> uważaj żeby Cię nie ugryzł bo wtedy zaczniesz pajęczyną strzelać itd. no co tak było
na filmie
> :)
>
Ale tamten był genetycznie zmutowany. Tutaj by mi prędzej na głowie czapeki moherowe wyrastały.
A BTW gratuluję awansu!!! :)

Też da się zrobić ale poczekaj do wyborów zmieni się władza przyjdzie abw w wersji opozycji i skonfiskuje
A propos awansu to dziękuje i stawiam wszystkim oranżadę.

20070912215335

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 21:53, Ubq napisał:

A BTW gratuluję awansu!!! :)
Też da się zrobić ale poczekaj do wyborów zmieni się władza przyjdzie abw w wersji opozycji
i skonfiskuje



Graty. Nie muszę mówić chyba co czuję pisząc te słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 21:56, dawidos170 napisał:

> A BTW gratuluję awansu!!! :)
> Też da się zrobić ale poczekaj do wyborów zmieni się władza przyjdzie abw w wersji opozycji

> i skonfiskuje


Graty. Nie muszę mówić chyba co czuję pisząc te słowa...

A no tak, życzę Ci aby ta sprawa się rozwiązała na twoją korzyść i żebyś powrócił do rangi robotnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 21:58, Ubq napisał:

A no tak, życzę Ci aby ta sprawa się rozwiązała na twoją korzyść i żebyś powrócił do rangi
robotnika.

Dzięki.
Już pies pogrzebał robotnika - to są 2 dni. Ale nie wiem ile z wywrotowca do obywatela a przede wszystkim jak wygląda wywrotowiec w nicku :/

No cóż. Czas się żegnać ja już pozostawiam komputer bez mojego nadzoru ;) Dobranoc więc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 21:58, Ubq napisał:

> A no tak, życzę Ci aby ta sprawa się rozwiązała na twoją korzyść i żebyś powrócił do rangi
robotnika.


Jupii mam robotnika ! Olamagato przywrócił mi status.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 06:36, dawidos170 napisał:

Jupii mam robotnika ! Olamagato przywrócił mi status.


No i widzisz co czyni Loża. Twoje słowo jako bywalca tej instytucji ma wielką siłę przekonywania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 07:21, Dux napisał:

> Jupii mam robotnika ! Olamagato przywrócił mi status.

No i widzisz co czyni Loża. Twoje słowo jako bywalca tej instytucji ma wielką siłę przekonywania:)


Heh no loża ma wielką moc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 06:36, dawidos170 napisał:

> >/.../> Jupii mam robotnika ! Olamagato przywrócił mi status.

Tak, bardzo dobrze, ale w przyszłości uważaj na słowa. Jak mówi przysłowie, wyleci wróblem, a wróci wołem. Olamagato to chyba najlepszy moderator (piszę "chyba", bo nie prowadzę rankingów ani badań), miałeś szczęście, że na niego trafiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 07:36, Piterus_Von_Drackus napisał:

> Heh no loża ma wielką moc :D

A to wszystko dzięki TYHE. To ona nadała taką moc loży :) Choć już dawno jej nie widziałem
na forum...

Kręciła się gdzieś po 562 czasoprzestrzeni, w czwartej galaktyce, wiesz, za rogiem supernowej. A tak na serio to była parę dni temu na chwilkę ;)

dawidos- widzisz, wszystko skończyło się dobrze, jednak sprawiedliwość na tym forum jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 07:29, dawidos170 napisał:

> > Jupii mam robotnika ! Olamagato przywrócił mi status.
>
> No i widzisz co czyni Loża. Twoje słowo jako bywalca tej instytucji ma wielką siłę przekonywania:)


Heh no loża ma wielką moc :D

No to fajnie że cię przywrócili teraz możemy odkorokować moją oranżadę iwznieść jakiś toast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 15:36, Ubq napisał:

> > > Jupii mam robotnika ! Olamagato przywrócił mi status.
> >
> > No i widzisz co czyni Loża. Twoje słowo jako bywalca tej instytucji ma wielką siłę
przekonywania:)
>
>
> Heh no loża ma wielką moc :D
No to fajnie że cię przywrócili teraz możemy odkorokować moją oranżadę iwznieść jakiś toast


Nom to mam wreszcie awatar - jak wam się podoba mój klimatyczny elfik ;) Ale to nie ja go rysowałem jakby co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 20:08, dawidos170 napisał:

Nom to mam wreszcie awatar - jak wam się podoba mój klimatyczny elfik ;) Ale to nie ja go rysowałem
jakby co

Na pewno lepiej to wygląda niż brak avatara ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 20:28, spider88 napisał:

> Nom to mam wreszcie awatar - jak wam się podoba mój klimatyczny elfik ;) Ale to nie ja
go rysowałem
> jakby co
Na pewno lepiej to wygląda niż brak avatara ;p


Hehe a czemu :P przyzwyczaiłem się już do mojego cienia :P Dobra spider Ty masz na pewno klucze to weźmy beczułkę przytargajmy i wypijmy za zdrowie Olamagato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 20:30, dawidos170 napisał:

Hehe a czemu :P przyzwyczaiłem się już do mojego cienia :P Dobra spider Ty masz na pewno klucze
to weźmy beczułkę przytargajmy i wypijmy za zdrowie Olamagato :)

Nie ma mowy .Dziś trunki należy uzupełniać , po meczach niewiele pozostało . Tylko rezerwa bojowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 20:32, spider88 napisał:

> Hehe a czemu :P przyzwyczaiłem się już do mojego cienia :P Dobra spider Ty masz na pewno
klucze
> to weźmy beczułkę przytargajmy i wypijmy za zdrowie Olamagato :)
Nie ma mowy .Dziś trunki należy uzupełniać , po meczach niewiele pozostało . Tylko rezerwa
bojowa .


Za zdrowie moda nie wypijesz ? No wiesz Ty co.

A skoro o zapasach mowa - mam gdzieś 2 beczułki gronia białego do przerobienia na wino - nadadzą się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się