TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Gratuluję Miłościwie Nam Patronującej I Dobrze Wiszącej awansu a i napojów skosztuje, mm ten miód wygląda nieźle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 17:20, TYHE napisał:

Zapraszam szanownych lożowiczów na małą bibkę. Powód do samodzielnego odgadnięcia.

To nie ten temat! Ban ban ban! :D

BTW Gratulacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 08:17, Full Wypas napisał:

> Wpisać Ci jakiś ciekawy kod choroby? :>
>
To nawet są jakieś kody? :o


Na forum o grach się pytasz? Przecież to oczywiste, że tylko do nielicznych gier nie ma kodów, a superprodukcja "The Real Life" do tego grona nie należy. Wpisujesz GiveMeMoney XXXX i z nieba spada gotówka w ilości wpisanej w miejsce iksów. Klepiesz IWannaBe XXXX i zostajesz strażakiem, policjantem albo ministrem edukacji. Inna sprawa, że tylko nieliczni wiedzą, gdzie jest linia poleceń...

Ale od czego okolicznościowe "eventy". Z okazji awansu wiadomo-kogo loteria fantowa! Cena 2 zł, każdy los wygrywa, świetna zabawa dla całej rodziny! Dzisiejsze nagrody, wedlug propozycji TYHE, z kategorii rozśmiesz znajomych i pracodawcę. Nagroda główna "Zamierzone samouszkodzenie przez wskoczenie lub położenie się przed ruchomy przedmiot (miejsce nieokreślone)" (a mówiłem, że on celowo wskoczył na to mydło). Do tego nagrody za dalsze miejsca: "Interwencja prawna" (przyszedł wasz prawnik i skopał wam siedzenie), "Wpływ alkoholu, nie określony gdzie indziej" (to ty nie latasz po piwku?!) plus pięć nagród "Obecność alkoholu we krwi, poziom nieokreślony" (no cóż, skala się kończyła). Reszta nie mniej spektakularna! Baw się razem z nami! (Ale za swoje pieniądze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 19:30, Matteos napisał:

> >/.../> Przecież to oczywiste, że tylko do nielicznych gier nie ma kodów,/.../

Nie ma gier bez kodów, są tylko takie, do których kodów jeszcze nie odkryto... ale i tak przechytrzyć grę można...;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 20:09, MasterHeroes napisał:

A co ten znaczek daje?


Nie wiesz co to niebieski podpis pod awatarem? Toż to jak ty poznajesz kto jest pracownikiem CDP? (do autora podjechał podnośnik widłowy, który ma za zadanie podnieść szczękę. Niestety bidulka spadła z 3 piętra... :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 17:20, TYHE napisał:

Zapraszam szanownych lożowiczów na małą bibkę. Powód do samodzielnego odgadnięcia.


Włąsnie wstałem po powrocie z takiego wesele, więc dopiero teraz gratuluję i przepraszam, że tak późno;)
Aha. Pił nie będę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 13:08, dawidos170 napisał:

Dux dobrze masz - ja na piątą w pracy byłem i wróciłem 20 minut temu :/


Nie przejmuj się. Ja od jutra do piątku mam podobnie (jak zwykle zresztą). 5:21 pierwszy budzik, bu na siódmą być w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa ''''złapać dwie sroki za ogon'''' najpierw samemu a raczej samej wręczać ( i tutaj w znajomej kolejności) ostrzeżenia, degrady, bany a potem jeszcze być WT ;) Cóż moje gratulację, bo jak by nie było w końcu pierwsza Dama dosięgła ''''gwiazd'''' co nie zmienia faktu, że nawet na forum to panowie są górą i szybciej wzbijają się w górę ;) Tak więc jeszcze raz gratuluję zdobycia najwyższego z możliwych stopni dla ''''śmiertelnych'''' userów, teraz masz prawo wypowiedzieć się na podstawie własnego doświadczenia co tak naprawdę jest lepsze, bycie Moderatorem/ką czy WT ;) Czekamy na uzasadnienia ;P
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2007 o 13:58, Obi-wan Kenobii napisał:

Mów za siebie. Mi to lata i powiewa ;]

Przepraszam, nie dopisałem ,że ''''to nie tyczy Obiego'''' ;] Swoją drogą też Cię opisałem, przeczytaj bo warto... ;)
A to, że Ciebie to nie interesuje to nie znaczy, że inne osoby nie chcą wiedzieć ;P Nie przejawiaj tutaj postawy egocentrycznej ;)
Pozdrawiam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 13:44, Dux napisał:

> Dux dobrze masz - ja na piątą w pracy byłem i wróciłem 20 minut temu :/

Nie przejmuj się. Ja od jutra do piątku mam podobnie (jak zwykle zresztą). 5:21 pierwszy budzik,
bu na siódmą być w pracy:)


Ja 6:30 by na 8 być w szkole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 14:20, boduczek napisał:

/.../przeczytaj bo warto... ;) /.../

Przeczytałem... Kolego, jesteś porąbany ;-P Miałem nadzieję że ktoś mnie dobrze opisze a tu znów zawód ;]
Hm. Odpowiem Ci jak znajdę czas.. Tzn teraz mam ale jakoś nie czuje się na siłach a raczej brak chęci mną kieruje ;] Wiem. Teraz odrobię lekcje z matematyki bo nie chce 3 kosy dostać ;] Znając Ciebie pewnie już z trzy ''bardzo dobre'' zdobyłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2007 o 14:30, Obi-wan Kenobii napisał:

Przeczytałem... Kolego, jesteś porąbany ;-P Miałem nadzieję że ktoś mnie dobrze opisze a tu
znów zawód ;]

To dobrze, że przeczytałeś ;) O nie kolego, to Ty taki jesteś :P Jak można dobrze opisać? ;) Ja to zrobiłem ''''profesjonalnie'''' ;D Znów? To zastanów się co ja poczułem widząc jak Obi mnie opisał... ;]

Dnia 16.09.2007 o 14:30, Obi-wan Kenobii napisał:

Hm. Odpowiem Ci jak znajdę czas.. Tzn teraz mam ale jakoś nie czuje się na siłach a raczej
brak chęci mną kieruje ;] Wiem. Teraz odrobię lekcje z matematyki bo nie chce 3 kosy dostać
;] Znając Ciebie pewnie już z trzy ''bardzo dobre'' zdobyłeś :)

Nie musisz wcale tego robić :) Jednak pamiętaj, ''''kiedyś Cię znajdę...'''' xD To już dwie dostałeś? ;| Oj Obi, Ty się za naukę a nie NM bierz! Znając mnie to...hmm.. pisałem na razie tylko 3 kartkówki (chemia, geografia, angielski) z dwóch pierwszych liczę (aale mogę się przeliczyć ;) ) na bdb a z ostatniego na db ;( Poza tym chciałem pokazać zadanie i iść do odp z matematyki ale szanowna pani nie wyraiła zgody, i tak coś co umię prawię, że perfekcyjnie na naszym poziomie to mnie nie zabierze a jak będzie potem durna geometria ( napisze chyba do Ministra Edukacji aby ją wycofali z programu ) to wtedy będzie pytanie ach... ;/ A tak to w następnym tygodniu dwa sprawdziany i może jakieś ''''karkówki'''' ;) A u Ciebie? :-)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 14:21, dawidos170 napisał:

Ja 6:30 by na 8 być w szkole ;)

Ja identycznie.. Niestety przez to ostatnio wypadłem ze społeczości Nocych Marków :) Ale zawsze mogło być gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się