Zaloguj się, aby obserwować  
T710PH

Windows problemy i rozwiązania...

2522 postów w tym temacie

ReWelot iro1979
A macie może ATi do tych laptopów? bo podobno catalyst się kłóci z polskimi literkami i trzeba tam jakąś opcję wyłączyć albo całą tą ikonkę - jutro się dowiem kuzyn nie miał ć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ReWelot>>><<< iro1979
Jak macie kartę ATi to ikonka Catalysta i opcje dostępu tam są podobno klawisze skrótowe które trzeba wyłączyć jak na przykład alt+c i dzięki temu nie było ć spróbujcie tam pogrzebać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie :/ nie mam ati. Tu jest jakiś intel zintegrowany. Ale dowiedz się bo przyczyna może być podobna. Powiedz jak to zlikwidował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 22:55, iro1979 napisał:

Nie :/ nie mam ati. Tu jest jakiś intel zintegrowany. Ale dowiedz się bo przyczyna może być
podobna. Powiedz jak to zlikwidował

no już napisałem że trzeba wejść do ustawień karty i tam poszukać w opcjach gdzieś tam powinny być opcje dostępu czy też klawisze dostępu i wyłączyć to.... ale jak to jest intel to niewiele wiem może tak samo ja w sumie nie miałem do czynienia nigdy z laptopem na Intelu czy GeFoce tylko ATi

tak samo może to być jakiś skrót klawiszowy z poziomu windowsa ale w to wątpię ja nie mogłem napisać ł przy włączonym winampie bo miałem włączone skróty klawiszowe z tego programu więc może to co ostatnio zainstalowałeś (od kiedy to masz i to się zaczęło) to powoduje jakiś program właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 22:55, iro1979 napisał:

Nie :/ nie mam ati. Tu jest jakiś intel zintegrowany. Ale dowiedz się bo przyczyna może być
podobna. Powiedz jak to zlikwidował

z intelami był identyczny problem, tyle że w tym przypadku pomagała łatka (przynajmniej jeśli chodzi o gpu do komputerów stacjonarnych, niewiem co z laptopami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 00:20, Marros napisał:

Wciskaj F8 podczas uruchamiania się kompa, a w pewnym momencie pokaże się menu startowe ;)

co? cosik chyba ja cię nie rozumiem albo ty mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 18:42, Marros napisał:

Bo ja jeszcze na poprzednie pytanie odpowiadałem (jak wejść do SafeMode) ;p

ja nie zadałem takiego pytanie musisz przeczytać jeszcze raz dokładnie ale mogę ci powiedzieć bo pewnie ci się nie będzie chciało chodziło mi zatrzymanie niebieskiego ekranu bo się od razu restartuje nie było nic o wejście do Safemode''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 15:16, wip_01 napisał:

> Chcę wyczyścić rejestr, bo ostatnio popsuło mi się AOE II: AoK ( dodałem niepotrzebny

> wpis związany z nim ). Jaki program polecacie ( nie znalazłem żadnego godnego pochwały
) i
> link do niego ( jeśli angielski to podajcie jakieś spolszczenie, jeśli nie ma,to nie podawajcie

> ;) )
>
> Ps. Mam nadzieję że połapiecie się z tymi nawiasami ;)

Polecam darmowy RegCleaner. Jest po polsku i nie zajmuje za dużo miejsca.
Ze spokojem mówię że powinien pomóc ;)
http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=1


Dzięki ci bardzo połowa programów nie działała skrzynka rozwalona, matka się wścieka bo zamówienia za 9000 zł przepadają ,chętnie bym ci w mordę dał i to kilka razy
A ty sig. mądrzejszy nie jesteś

ps. mody proszę mnie nie degradować ale proszę też zrozumieć moją wściekłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 14:55, Silveren napisał:

Dzięki ci bardzo połowa programów nie działała skrzynka rozwalona, matka się wścieka bo zamówienia
za 9000 zł przepadają ,chętnie bym ci w mordę dał i to kilka razy
A ty sig. mądrzejszy nie jesteś


O co Ci chodzi??!!
Ja używam tego programu od roku i wszystko działa dobrze a nawet lepiej.
Nie moja wina ze nei umiesz go obsługiwać. :D
RegCleaner jest jedny z najlepszych programów do czyszczenia rejestru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 15:07, wip_01 napisał:

> Dzięki ci bardzo połowa programów nie działała skrzynka rozwalona, matka się wścieka bo
zamówienia
> za 9000 zł przepadają ,chętnie bym ci w mordę dał i to kilka razy
> A ty sig. mądrzejszy nie jesteś

O co Ci chodzi??!!
Ja używam tego programu od roku i wszystko działa dobrze a nawet lepiej.
Nie moja wina ze nei umiesz go obsługiwać. :D
RegCleaner jest jedny z najlepszych programów do czyszczenia rejestru


Tak tylko że jak usunąłem wpisy w rejstrze (bardzo się bałem bo niektóre wpisy były dziwne) to mi połowę programów rozwaliło m.in. skrzynkę pocztową !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 21:33, Silveren napisał:

Tak tylko że jak usunąłem wpisy w rejstrze (bardzo się bałem bo niektóre wpisy były dziwne)
to mi połowę programów rozwaliło m.in. skrzynkę pocztową !!!


Bo aby wyczyścić rejest trzeba wejść w Narzędzia->Czyszczenie rejestru->I pierwsze dwie opcje
I to wystarczy a tam gdzie żeś kasował to były wpisy odpowiedzialne od działania programów.
Przykro mi ze Ci sie powaliło wszystko...nei miałem tego na myśli aby tak zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdź do folderu gdzie masz zainstalowany program. U mnie jest to C:\Program Files\RegCleaner 4.3 by Jouni Vuorio. Tam w folderze Backups masz kopie usuniętych wpisów z rejestru systemowego. Otwórz/uruchom ten plik i naciśnij na Tak. Potem ponownie uruchom komputer. I powinno być wszystko OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 21:41, LordYoghurt napisał:

Wejdź do folderu gdzie masz zainstalowany program. U mnie jest to C:\Program Files\RegCleaner
4.3 by Jouni Vuorio. Tam w folderze Backups masz kopie usuniętych wpisów z rejestru systemowego.
Otwórz/uruchom ten plik i naciśnij na Tak. Potem ponownie uruchom komputer. I powinno być wszystko
OK.


A nie lepiej uruchomić program RegCleaner, a potem w zakładce Kopie zaznaczyć wszystkie wpisy, a nastepnie na dole kliknąć Przywróć z kopii. Tak powinno być szybciej.
A pozatym stosują wskazówkę z mojego poprzedniego posta wyczyścić rejest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 21:47, wip_01 napisał:

> Wejdź do folderu gdzie masz zainstalowany program. U mnie jest to C:\Program Files\RegCleaner

> 4.3 by Jouni Vuorio. Tam w folderze Backups masz kopie usuniętych wpisów z rejestru systemowego.

> Otwórz/uruchom ten plik i naciśnij na Tak. Potem ponownie uruchom komputer. I powinno
być wszystko
> OK.

A nie lepiej uruchomić program RegCleaner, a potem w zakładce Kopie zaznaczyć wszystkie wpisy,
a nastepnie na dole kliknąć Przywróć z kopii. Tak powinno być szybciej.
A pozatym stosują wskazówkę z mojego poprzedniego posta wyczyścić rejest :P


Sorka że się na ciebie zdenerwowałem ,moja głupota :( łeeee ale wstyd . To jednak bardzo dobry program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie Corel 9 ? Mam problem, przy otwieraniu pojawia się takie coś: "Katalog e:\program files\corel 9\draw\script nie został odnaleziony. Domyślnie został wybrany pulpit." Nie mogę otwierać starych projektów i załącznków (też starych) w poczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować