Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poznajmy razem przyszłość World of Warcraft. Relacja z BlizzCon 2013 - start o 21:30!

62 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2013 o 23:28, Lelio napisał:

a jednym z istotnych elementów tych gier jest właśnie rozbudowany lore.

Gwiezdne Wojny to był film, teraz jest "all-in-one" bo jest rozbudowany lore, a same filmy to tylko briefing do encyklopedii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2013 o 22:45, QST07 napisał:

Czyli jak mnnie gucio co obchodzi jakies mmo to omija mnie masa historii? Warcraft to
byl i bedzie strategia, a nie jakies bzdurne mmo...

Jak na ironię gdyby nie było WoWa, tylko Warcraft 4, to byś w tym samym miejscu narzekał, że seria stała się odświeżanym kotletem i w ogóle jakiś powiew świeżości by się przydał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak będą tracić graczy. Komu się chce płacić co miesiąc 50 zł, jak można kupić grę konkurenta i grać bez abonamentu? A za zaoszczędzone pieniądze kupować jeszcze jedną grę co 2 m-ce, jak sie komuś nudzi (tak to mniej-więcej wychodzi finansowo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interesujace, ze jestem jedyna osoba ktora wkur**&^% taka forma "prezentacji" dodatku przez gram.pl ... naprawde trudno bylo poczekac 10-15-20 min i napisac spojnie wszystko niz pisac 3 slowa co linijke? No kurna. Tragedia, zal i masakra w jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2013 o 00:03, NemoTheEight napisał:

I tak będą tracić graczy. Komu się chce płacić co miesiąc 50 zł, jak można kupić grę
konkurenta i grać bez abonamentu?


Mi, zawsze troche gimbazy mniej dzieki abonamentowi. Zreszta nie placimy 50 pln, tylko troszeczke mniej :p

Mercuror

Jak na ironię gdyby nie było WoWa, tylko Warcraft 4, to byś w tym samym miejscu narzekał, że seria stała się odświeżanym kotletem i w ogóle jakiś powiew świeżości by się przydał ;)

Nie ma szans zeby wszystkim dogodzic. W diablo 3 mamy zmiany - zle, w starcrafcie brak zmian - zle. CoD to odgrzewany kotlet - zle, GTA to odgrzewany kotlet (tak prosze panstwa, nie oszukujmy sie, to jest odgrzewany kotlet) - dobrze. Najlepiej olac narzekaczy, dla ludzi ktorzy zaraz poleca szukac moich postow w ktorych narzekam, odrazu napisze ze tak, i mi sie to zdarza, ot chyba taka juz nasza natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego zakladasz, cos czego nie mozesz byc pewnym. Fajnie ze Blizz wydaje WoWy, moze szybciej sie ludziom przejje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I tak będą tracić graczy. Komu się chce płacić co miesiąc 50 zł, jak można kupić grę
> konkurenta i grać bez abonamentu? A za zaoszczędzone pieniądze kupować jeszcze jedną
> grę co 2 m-ce, jak sie komuś nudzi (tak to mniej-więcej wychodzi finansowo).
Gram od 2004 roku z przerwą na Cata (olałem ten dodatek zupełnie) i inne MMO. Te inne przykuły mnie na 3-4 miesiące każda i wracałem do najlepszego z podkulonym ogonem. U mnie w gildii wczoraj na pokazie hype osiągnął na Mumblu niebotyczny poziom. Panda była dobra, ale to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdym klopsem podpisanym "by Blizzard" tak się jaracie?
Kretyństwa Metzena w tym rozszerzeniu osiągają ostateczne wyżyny, ta historia już z żadnej strony nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2013 o 12:35, Kopiec napisał:

Każdym klopsem podpisanym "by Blizzard" tak się jaracie?
Kretyństwa Metzena w tym rozszerzeniu osiągają ostateczne wyżyny, ta historia już z żadnej
strony nie ma sensu.


A tobie widze dalej sie nudzi ze w kazdym temacie blizza hejtujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Każdym klopsem podpisanym "by Blizzard" tak się jaracie?
> Kretyństwa Metzena w tym rozszerzeniu osiągają ostateczne wyżyny, ta historia już z żadnej
> strony nie ma sensu.

Skoro ta historia niema sensu to wedlug ciebie jaka gra lub seria ma swietna fabule?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod względem lore Blizzard poszedł full retard, ale pod względem gameplay''u ten dodatek będzie prawdopodobnie bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiernym fanom się podoba to fajnie. Ale nie sądzę by ten "dodatek" był rozwiązaniem finansowmy blizza. Odgrzewanie tego samego dania w końcu zaowocuje biegunką.
Jak wymyślą coś ciekawego to kasą sypnę, na chwilę obecną wieje nudą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2013 o 22:56, Arcling napisał:

Osoba pisząca relację chyba nie ma pojęcia o lore, z klanami trochę się pomieszało, a
głównym antagonistą będzie znowu Garrosh (z przyszłości), który zbiera dawną Hordę w
Iron Horde, czemu Alliance i Horda muszą się przeciwstawić. Wygląda to trochę na filler,
bo nie posuną historii z obecnej linii do przodu.

Nie Garosh <lol z przyszłości w przeszłości??> a Grom, sam przywódca Klanu Wojennej Pieśni<Kiedy to miało miejsce Garosh nie był chyba jeszcze w planach>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2013 o 14:49, marcin-malysza napisał:

Nie Garosh <lol z przyszłości w przeszłości??> a Grom, sam przywódca Klanu Wojennej
Pieśni<Kiedy to miało miejsce Garosh nie był chyba jeszcze w planach>.

No nie było go, za to będzie Garrosh z przyszłości (i Zaela), który będzie stał za sformowaniem Iron Horde dostarczając im technologię z przyszłości i zapobiegając wypiciu krwi Mannorotha przez większość orków. Grom stanie na czele tych orków, ale to od Garrosha wszystko się zaczyna i w dodatku pewnie się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z garnizonem wydaje się z jednej strony ciekawy ale strach pomyśleć jak masa graczy zabuduje cały Draenor swoimi budynkami. Mam nadzieję, że będą istnieć jakieś ograniczenia i warunki dystansu między garnizonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2013 o 09:44, Wulfin napisał:

Pomysł z garnizonem wydaje się z jednej strony ciekawy ale strach pomyśleć jak masa graczy
zabuduje cały Draenor swoimi budynkami. Mam nadzieję, że będą istnieć jakieś ograniczenia
i warunki dystansu między garnizonami.

Będziesz widzieć tylko swój garnizon (i ewentualnie osoby zaproszone do party). To będzie fazowane na tej samej zasadzie, co farma w MoP - każdy będzie widział swoją wersję, osobny progress.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować