SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Ciężko chory człowiek zwraca się do swojego prawnika:
- Mam jedno życzenie, chcę zostać prawnikiem.

- Ależ! Zostało panu już bardzo niewiele życia, nie zdąży pan załatwić wszystkiego!
- Użyj moich pieniędzy! Kup, co trzeba, zapłać komu trzeba. Chcę być prawnikiem!
Kilka dni później adwokat przynosi wszystkie papiery:
- Załatwiłem co trzeba, wystarczy to podpisać i tu...
Widząc zbliżający się koniec chorego, adwokat nachyla się nad nim i pyta:
- Niech mi tylko pan jeszcze powie, po co to wszystko? Dlaczego chciał pan zostać prawnikiem przed śmiercią?!
Umierający, ostatnim wysiłkiem szepce:
- Jednego... prawnika... mniej...
**************************************************
Z życia wzięte :

Zostali w więzieniu, bo polubili tamtejsze obiady

Więźniowie zakładu karnego w indyjskim mieście Bangalore nie chcą opuszczać swoich cel po odbyciu kary, ponieważ przyzwyczaili się do więziennej stołówki.
Wielu skazanych nie próbuje nawet korzystać z możliwości wyjścia za kaucją lub wcześniejszego zwolnienia, zaś młodociani przestępcy celowo zawyżają swój wiek, aby móc odbywać karę w zakładzie, gdzie serwuje się zdrową żywność przygotowywaną przez ruch Hare Krishna.

- Po co mielibyśmy wychodzić i popełniać przestępstwa, skoro tutaj możemy liczyć na smaczne i pożywne posiłki serwowane trzy razy dziennie? - mówi więzień Raja Reddy, który w ciągu ostatnich 30 lat aż dwudziestokrotnie trafiał za kratki.

****************************************************************

Listy do bravo girls, czyli głupota nastolatek

http://rotfl.pl/tekst-562a.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2007 o 10:40, RRohen napisał:

Z życia wzięte :

Zostali w więzieniu, bo polubili tamtejsze obiady

Więźniowie zakładu karnego w indyjskim mieście Bangalore nie chcą opuszczać swoich cel po odbyciu
kary, ponieważ przyzwyczaili się do więziennej stołówki.
Wielu skazanych nie próbuje nawet korzystać z możliwości wyjścia za kaucją lub wcześniejszego
zwolnienia, zaś młodociani przestępcy celowo zawyżają swój wiek, aby móc odbywać karę w zakładzie,
gdzie serwuje się zdrową żywność przygotowywaną przez ruch Hare Krishna.

- Po co mielibyśmy wychodzić i popełniać przestępstwa, skoro tutaj możemy liczyć na smaczne
i pożywne posiłki serwowane trzy razy dziennie? - mówi więzień Raja Reddy, który w ciągu ostatnich
30 lat aż dwudziestokrotnie trafiał za kratki.


To jest dobre, ale prawdziwe. Ludzie nie mają co jeść, sąniedni to do więzienia idąbo mają miejsce do spania i ciepłe posiłki.

Dnia 02.07.2007 o 10:40, RRohen napisał:

****************************************************************

Listy do bravo girls, czyli głupota nastolatek

http://rotfl.pl/tekst-562a.html


OmG, jaki żal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 13:32, Azrathel napisał:

trochę makabryczne ;]


No nieco makabryczne i nienaturalne, ale wiesz... psina wygląda na zadowoloną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 13:26, Budo napisał:


Holy ****! Normalnie zadziwiające, jak pies potrafił się dostosować do życia na dwóch łapach. A mówi sie, że to cżłowiek do wszystkiego przywyknie. Niby wydaje się smutne, ale ciekawe jak to odczuwa pies. Dla niego pewnie to takie dziwne nie jest. Kiedyś oglądałem program w którym było o zwierzętach kalekach i padło stwierdzenie, że takie psy nie czują się wcale jakies dziwne. Dla nich to normalne.
Ale niesamowite jak pies się nauczyl szybko chodzić (co ja gadam, zapier****ć) na tych dwóch nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 10:40, RRohen napisał:

Listy do bravo girls, czyli głupota nastolatek

http://rotfl.pl/tekst-562a.html


Yyyyy... Chcesz powiedzieć że to są autentyki O_o ?? Przez ciebie straciłem wiarę w ludzką inteligencję, wstydź się :-P
Btw. najbardziej mnie rozbawił ten 12-letniej Agi o tym że nie może przegrać z Pokemonami XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się