SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2007 o 12:17, Jarys napisał:

To jest dopiero amerykański system sądowy:
http://wiadomosci.onet.pl/1560297,69,1,0,120,686,item.html

jak by wygrał to mielibyśmy kwas stulecia ;) chociaż nie, czytałem w "focusie" że producent kosiarki musiał zapłacić gigantyczne odszkodowanie, mimo że zabezpieczenia o których brak chodziło nie zostały jeszcze wynalezione kiedy został wyprodukowany ten egzemplarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 12:22, Woko11 napisał:

Przez pisanie bezsensownych postów przez delegatów bez poczucia humoru też. xD


Nie wiem co jest gorsze - czy brak poczucia humoru (w sytuacji kiedy jest zupełnie nie do śmiechu), czy też takie poczucie humoru, które pozwala się śmiać z byle czego, zupełnie bez przyczyny.
Jak tak bardzo cię to śmieszy to poszukaj sobie tematów i kłódką - powinny cię rozbawić do łez. Miłej zabawy, tylko nie pęknij ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 12:48, karollo1a napisał:

To mi się wydaje śmieszne a zarazem dziwne O_o


Też to zauważyłem już dawno. Napisałem o tym i zostałem wyśmiany, że to się należy mu itd. Bo to jest facet od Wiedźmina.... I CDP w nagrodę dała mu WT.... :( Co mi się wydaje takie... ech... nie będę mówił znowu będę pośmiewiskiem, pana przewodniczącego nie powiem jakiego... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie śmieszy mnie polityka CDP - śmieszy mnie odpowiedź forumowicza, który zarzuca brak kultury morthiemu... Ale dobra - nieważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 14:05, Woko11 napisał:

Nie śmieszy mnie polityka CDP - śmieszy mnie odpowiedź forumowicza, który zarzuca brak kultury
morthiemu... Ale dobra - nieważne.


Moim zdaniem trochę ważne bo Budo powiedział, że to jest spam... a Budo jest moderatorem i on tu rządzi... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 14:10, legenda27 napisał:

Moim zdaniem trochę ważne bo Budo powiedział, że to jest spam... a Budo jest moderatorem i
on tu rządzi... :P


Moim zdanie Budo jak każdy inny moderator nie rządzi tylko jest zwykłym forumowiczem z możliwością lania po pysku za niesubordynację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oraz możliwością zamknięcia tego tematu za spamowanie, na cdprojekt.info właśnie tak zamknięto np temat z tapatemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 14:25, Jarys napisał:

Ci to mieli "szczęście" :)


Tylko pozazdrościć xD
A tak swoją drogą to ciekawe ile naszej policji zajeło gapnięcie się że ludzie po drugiej stronie telefonu planują ukraści samochód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 14:45, Graszczur napisał:

Eee... co w tym śmiesznego?


Hmm...No, to że to jest temat NM a ten post został napisan w "środku dnia" :)
Ja mam dziś dobry chumorek i takie rzeczy mnie śmieszą...Może ty masz odwrotnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się