SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2008 o 18:14, bartek002 napisał:

to w czym


W pewnej mieścinie był piekarz, który piekł pieczywo nienadające się w ogóle do jedzenia.
W sekrecie przed nim zebrali się mieszkańcy i postanowili uradzić co z nim zrobić...
Radzą tak kilka godzin i nic nie mogą wymyśleć... w pewnym momencie wstaje kowal, chłop
wielki i barczysty jak wól i mówi :
- Może mu j***ę?!...
Na co ludzie mówią:
- Nie no... tak nie można... w końcu mamy tylko jednego piekarza, nie możemy zostać w
ogóle bez...
I dalej debatują... za jakis czas znowu wstaje kowal i mówi:
- To może j***ę stolarzowi... mamy dwóch...


Do kościoła przychodzi Maryśka, która nigdy wcześniej nie była na mszy. Wchodzi a tu
wszyscy wstają i śpiewają:
- "O Maryjo witam Cię".
Ta już całą mszę się nie mogła skupić i tylko myślała, jak ona im się wszystkim za to
odwdzięczy. Po mszy stanęła na środku kościoła i głośno mówi:
- Za to, żeśta mnie tak przywitali zapraszam was wszystkich na drinka. Ksiądz, który
siedział w konfesjonale aż się wychylił a Maryśka:
- A Ty jak się wys**sz to Ty wyjdź z tego wychodka i też przyjdź.



ech stare.

nie wiem jaki temat ma najwięcej postów ,ale najwięcej postów napisał wszechobecny budo :) ponad 17 000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 20:03, Prince07 napisał:

Wiem, że suche ale chciałem zaprezentować na jakim poziomie są teraz kawały dnia na jeja.pl

Niektóre są fajne, ale nie mówię, że wszystkie.

Alexei Kaumanavardze słyszałem, że teraz już można mówić pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2008 o 18:59, hellguardian napisał:

nie wiem jaki temat ma najwięcej postów ,ale najwięcej postów napisał wszechobecny budo
:) ponad 17 000


Budo nie istnieje. To tylko inteligentny spambot. (audiotele: za jaki czas i o ile stopni polecę w dół, kiedy Budo przeczyta tego posta :D??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 19:24, Luk Zombi napisał:

Budo nie istnieje. To tylko inteligentny spambot. (audiotele: za jaki czas i o ile stopni
polecę w dół, kiedy Budo przeczyta tego posta :D??)


E tam. W końcu post umieszczony w Kwasach... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 19:24, Luk Zombi napisał:


> nie wiem jaki temat ma najwięcej postów ,ale najwięcej postów napisał wszechobecny
budo
> :) ponad 17 000

Budo nie istnieje. To tylko inteligentny spambot. (audiotele: za jaki czas i o ile stopni
polecę w dół, kiedy Budo przeczyta tego posta :D??)


Taa, pewnie że tak, w końcu takimi samymi postami u górze strony nabił sobie ich już 1693 w tym temacie, a nie jest powiedziane że to koniec. Ja nie wiem jakie wyczucie musi mić chłopak że tak kazdą nową stronę otwiera, może z tytułu tego że jest moderatorem to widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 19:24, Luk Zombi napisał:

Budo nie istnieje. To tylko inteligentny spambot. (audiotele: za jaki czas i o ile stopni
polecę w dół, kiedy Budo przeczyta tego posta :D??)

Ojjjjjjj dużo. Lepiej żeby nie czytał.

Tylko Chuck Norris potrafi ugasić pożar ogniem.

Chuck Norris wygrał wszystkie edycje \\\'' You can dance\\\'' .

Tylko Chuck Norris umie narobić w stringi...

Tylko Chuck Norris potrafi kozłować piłką lekarską po pustyni

Tylko Chuck Norris wie jak wygląda p.Goździkowa

Chuck Norris potrafi ściąniąć skarpetki przez głowe.

Tylko Chuck Norris potrafi przekonać Rosję do zniesienia embarga na polskie mięso!

Tylko Chuck Norris potrafi utopic rybę

Chuck Norris kopnął z półobrotu w rowerowe dynamo i narobił w Nowym Jorku prądu na 5 lat.

Tylko Chuck Norris pokonał Małego Głoda bez serka Danone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 19:42, Wintesun napisał:

Taa, pewnie że tak, w końcu takimi samymi postami u górze strony nabił sobie ich już
1693 w tym temacie, a nie jest powiedziane że to koniec. Ja nie wiem jakie wyczucie musi
mić chłopak że tak kazdą nową stronę otwiera, może z tytułu tego że jest moderatorem
to widzi.


To jest automatyczne.
Za każdym razem gdy otwiera się nowa strona to wtedy ten post wskakuje.
Myślałeś że on sam ciągle to pisze???;-)
P.S. na tym temacie samymi TAKIMI postami to nabił narazie 677.

EDIT.1 o akurat nademną XD!!!
EDIT.2 a teraz to już 678

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 20:51, RRohen napisał:

Macie jeszcze jakieś ciekawe strony :
www.bylo.pl
www.kotlet.pl
www.nasza-cela.prv.pl
http://umrzyj.pl/
http://jihad .pl/
http://www.odpad-atomowy.pl/
http://nasza-klapa.pl/
www.spierdalaj.org ( sorry za wulgara, ale musiałem to dodac :)
www.fotka.pl
http://www.3bi2e.fora.pl/
www.belle.art.pl/sobol/index.html



2 pierwsze strony są fajne ,ale ostatnia to już przegięcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 autentycznych primaaprilisowych żartów z mediów :)

1. W 1957 r. telewizja BBC ogłosiła, że dzięki łagodnej zimie i innym
skomplikowanym czynnikom, szwajcarscy rolnicy zebrali pierwsze plony
spaghetti. Informacji towarzyszył materiał wideo, pokazujący uśmiechniętych farmerów zrywających makaron z drzew. W rezultacie do telewizji zadzwoniły tysiące Brytyjczyków z pytaniem, jak wyhodować spaghetii w przydomowych ogródkach.

2. W 1985 r. magazyn "Sports Illustrated" opublikował artykuł o młodym
graczu w baseball, który tak mocno rzuca piłkę, że osiąga ona prędkość 270 km/h. Niesamowite umiejętności chłopak miał zdobyć w tybetańskim klasztorze.
Magazyn twierdził, że gracz trafi do teamu New York Mets. Kibice
nowojorskiej drużyny byli wniebowzięci - dopóki nie okazało się, że to żart.

3. W 1962 r. Szwecja miała tylko jeden czarno-biały kanał telewizyjny.
W Prima Aprilis "ekspert" ogłosił na antenie, że dzięki najnowszej technologii widzowie mogą uzyskać obraz kolorowy. - Wystarczy tylko nałożyć nylonową pończochę na telewizor - powiedział.

4. W 1996 r. amerykański fastfood Taco Bell ogłosił, że kupił historyczny Dzwon Wolności z Filadelfii. - W związku z tym planujemy zmienić mu nazwę na Taco Liberty Bell - oświadczył przedstawiciel firmy. Mieszkańcy miasta się wściekli i zażądali oficjalnych wyjaśnień od rzecznika prasowego Białego Domu. Rzecznik odpowiedział, że Pomnik Lincolna w Waszyngtonie również został sprzedany i ma zostać przemianowany na Pomnik Forda Lincolna Mercury.

5. W 1977 r. brytyjski dziennik "Guardian" opublikował siedmiostronicowy suplement z okazji jubileuszu San Seriffe - małej wyspiarskiej republiki usytuowanej na Oceanie Spokojnym. W serii artykułów opisano geografię i kulturę tego fikcyjnego kraju.

6. W 1992 r. amerykańskie radio państwowe ogłosiło, że Richard Nixon znowu zamierza kandydować na prezydenta. Jego nowe hasło miało brzmieć "Nie zrobiłem nic złego i nie zrobię tego drugi raz". Radiowi technicy wyprodukowali nawet klipy, w których Nixon (którego głos perfekcyjnie naśladował wynajęty aktor) ogłaszał powrót do wielkiej polityki. Żart wywołał falę telefonów od zaskoczonych i zdenerwowanych słuchaczy.

7. W 1998 r. newsletter zatytułowany "New Mexicans for Science and Reason" ogłosił, że władze stanu Alabama zdecydowały się na zmianę wartości liczby Pi z 3.14159 na "biblijną wartość 3,0".

8. W 1998 r. Burger King opublikował reklamy, w których ogłosił wprowadzenie na rynek "Whoppera dla Leworęcznych". Kanapka miała mieć te same składniki, przesunięte o 180 stopni względem wersji dla praworęcznych. O nowego burgera prosiły tysiące klientów.

9. W 1995 r. magazyn "Discover" ogłosił, że znanemu biologowi Aprile Pazzo (po włosku "kwietniowy dureń") udało się odkryć nowy gatunek zwierząt na Antarktyce: gorącogłowe, nagie świdry lodowe. Na głowach stworzenia miały mieć kościane płytki, które po rozgrzaniu umożliwiały sprawne przedzieranie się przez lód. Technika ta miała być używana do polowania na pingwiny.

10. W 1976 r. znany brytyjski astronom Patrick Moore oznajmił w radiu, że dokładnie o 9:47 rano nastąpi jedyne w swoim rodzaju wydarzenie
astronomiczne. Wyjątkowy układ planet miał spowodować zmniejszenie siły przyciągania. Moore powiedział słuchaczom, że jeśli podskoczą dokładnie w tym momencie, to przez chwilę będą unosić w powietrzu. Do radia zadzwoniły setki osób, które potwierdziły, że udało im się unieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JAKIEJ MUZYKI SŁUCHASZ?

1. TECHNO
Co słychać:
- "bum klap bum klap" w tempie około 150 razy na minutę,
jakieś warkoty, brzęknięcia, zmechanizowany głos, pokręcony syntezator.
Jak wygląda fan:
- dziwadło w plastikowo-foliowych łachach, ze słuchawkami w uszach i miną zdziwionego wielbłąda.

2. METAL
Co słychać:
- gitarowy łomot i ryki jakiegoś wytatuowanego, długowłosego oszołoma ("Grblfgh...Grroagh...Brglgrrh...SATAN!").
Jak wygląda fan:
- ponure, długowłose indywiduum noszące żałobę (chyba po dobrym guście albo strunach głosowych któregoś z oszołomów), w skórzanej kurtce i glanach.
Informacje dodatkowe:
Metal dzieli się na kilka gatunków, w zależności od tego, jak łatwo można zrozumieć tekst:
a. Heavy metal - ciężko zrozumieć.
b. Speed metal - za szybkie, żeby coś rozumieć.
c. Thrash metal - zanim zrozumiesz, twoje bębenki będą rozwalone (thrashed).
d. Death metal - prędzej umrzesz, niż zrozumiesz cokolwiek.
e. Black metal - czarno widzę twoje szanse na zrozumienie tekstu...

3. PUNK-ROCK
Co słychać:
- gitarowy łomot, zrozumiałe wrzaski jakiegoś oszołoma z włosami
postawionymi na sztorc ("Fuck the government! YEEEAH!").
Jak wygląda fan:
- zakolczykowane "cóś" z kolorową, stojącą fryzurą, odziane we fleka i glanisze sznurowane kolorowymi kablami. Zwierz ten zwany jest punkiem.

4. HIP-HOP i RAP
Co słychać:
- "bum klap bum klap", przekleństwa skandowane przez gnojka w
czapeczce tył na przód ("Słuchaj ty, k*.* ty, k*.* k*.* twoja mać, posłuchaj ch*.* jeden, co mówi nasza brać!"), odgłosy szurania płytą do przodu i do tyłu.
Jak wygląda fan:
- żujący gumę pacjent w czapeczce (pełny cap, jak oni to nazywają, czytać z angielska), workowatych spodniach z krokiem w kolanach,
za długiej bluzie z kapturem i z deskorolką pod pachą (takiego cosia nazywa się fachowo skejtem).

5. POP
Co słychać:
- brzdąkanie na gitarze, melodyjki na klawiaturce CASIO za 300
złotych (klawiatura dynamiczna 61 klawiszy, 100 rytmów z wariacjami,
głośniki 3-watowe wbudowane w obudowę), jednostajne stukanie na perkusji, śpiew z playbacku ("Oh baby, baby..." albo "Let yourself go...Fuck me in the ass... Let yourself go.") opcjonalnie jeszcze parę innych instrumentów.
Jak wygląda fan:
- ubrany modnie - ciuchy z Jackson & Cottonfield, adidasy w
kolorze białym, szarym lub czarnym (ewentualnie trampki Diverse, Perverse lub Converse, w każdym bądź razie najdroższe). Dziewczyny bardzo umalowane, stylizujące się na gwiazdy. Ubranie droższe niż właściciel.

6. DANCE
Co słychać:
- trochę z techno, trochę z hip-hopu, trochę z popu.
Jak wygląda fan:
- trochę z fana techno, trochę ze skejta, trochę z fanatyka popu.

7. GRUNGE
Co słychać:
- melancholijne ballady w stylu "Jak ja siebie nienawidzę, zaraz
palnę sobie w łeb" (i jeden z grungowców tak już zrobił. Ale spoko - Frances Bean zemści się na Seattle!), plus jeszcze to, co w punk-rocku.
Jak wygląda fan:
- ponure, długowłose (niedomyte!) indywiduum w powyciąganym
swetrze, podartych dżinsach i glanach. Często jara szlugi lub coś
mocniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 19:47, Head Master napisał:

Tylko Chuck Norris potrafi kozłować piłką lekarską po pustyni


dobre :D

Dnia 08.04.2008 o 19:47, Head Master napisał:

Tylko Chuck Norris potrafi utopic rybę


nieprawda. sa ryby ktore mozna bez problemu utopic ;] nawet ja to potrafie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytajcie ten archiwalny cytat z basha, padłem:
<smeagor> zostalem dzisiaj olany :|
<smeagor> bylem w bibliotece i sie rozgladalem za ksiazka
<smeagor> podchodzi ta babka bibliotekarka i sie pyta czego szukam
<smeagor> a jak powiedzialem ze Nietzschego to sobie poszla i nie wrocila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Odpad atomowy" mnie zniewolił, doprawdy. Nie mogę przestać tego słuchać :D Muszę znaleźć więcej kawałków tej ekipy, bo oni są boscy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, pamiętam to bodaj z Tipsomaniaka CDA.
Pod spodem były jeszcze wymienione ulubione trunku każdej
z subkultur.
Najlepszy był chyba grunge - "Cokolwiek, byle sponiewierało" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 22:10, squeglee napisał:

Przeczytajcie ten archiwalny cytat z basha, padłem:

Hehehe :D To chyba jeden z lepszych "bashów" jakie dotychczas słyszałem! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się boje, że niektorzy nawet w to wierzą ^^
Ja słucham przedewszystkim Grunge`a i nie jestem tym jak "mnie" opisano :D

PS. Założe, że jakiś półgłówek nie zrozumiał żartu i wierdzy do dzisiaj, że każdy fan danej muzyki jest opisany tam bardzo dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 22:25, GungravePL napisał:

Heh, pamiętam to bodaj z Tipsomaniaka CDA.
Pod spodem były jeszcze wymienione ulubione trunku każdej
z subkultur.
Najlepszy był chyba grunge - "Cokolwiek, byle sponiewierało" xD


jest jeszcze pare tego typu porównań (np zakończenie histori o księżniczce, smoku i rycerzu wg. różnych muzyk), ale te już dawałem, wiec sobie odpuściłem:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wygranym (albo przegranym) meczu spragniony kibic Wisły wchodzi do pierwszej lepszej knajpy niedaleko warszawskiego stadionu. Zamawia przy barze piwo, wypija je „na ex“ i .... dopiero w tym momencie zdaje sobie sprawę, że knajpa pełna jest żądnych krwi kibiców Legii.
Na odwrót jest już za późno, kibole otaczają Krakusa a ten zaczyna w myślach odprawiać Zdrowaśki. Tym bardziej jest zdziwiony, gdy jeden z Warszawiaków wciska mu w dłoń kostkę do gry a drugi tłumaczy:
- Rzucaj koleś, Twój los w Twoich rękach...Wyrzucisz 1,2,3,4 albo 5 to masz wpie.dol...
- A jak wypadnie 6-ka? – pyta Krakus z nadzieją
- To możesz jeszcze raz rzucać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się