SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Moja rodzicielka wróciła dzisiaj z Rzymu i już nie czuje się jak student :(
Ale przywiozła mi pare prezentów, jeden z nich spodobał mi się najbardziej. Jak go zobaczyłem, to zaliczyłem ROFTLa. Breloczek z Bazyliki Św. Piotra z... otwieraczem do piwa (można się czepiać, że tak samo do różnych napojów typu oranżada czy coś, ale w Polsce raczej otwieracza się używa do piwa :p). Prezent bardzo miły, już go przypinam do kluczy, na pewno nie raz się przyda ^^

PS. Zdjęcia strasznie nie wyraźne, ale już mówię co znajduje się na breloku. jest to "Basilica di San Pietro" razem z jej mini płaskorzeźbą.

20081020155709

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 13:59, kordzio1 napisał:

rozbawiła mnie nowa okładka "Przeglądu"

Śmiac się można, ale ja od wczoraj wiem dlaczego były premier nie ma konta w banku. Włączam telewizję, na TVP Info leci jakiś żużel, chciałem zobaczyc kto jeździ, a to na pasku na dole strony "Złodzieje okradli konto prezydenta Sarkozyego" :D Pierwsza myśl: sprytny ten nasz Jarosław xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Humor
Przychodzi facet do apteki, pokazuje dłoń i mówi: – Pięć. – Co pięć? – pyta aptekarz – Pięć tabletek viagry. Zaprosiłem pięć fajnych lasek na wieczór.
Następnego dnia ten sam facet przychodzi znowu i pokazuje dwie dłonie. – Co? Dziesięć? – pyta aptekarz – Nie, krem do rąk - nie przyszły.
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^
Poranek. On przeciąga się i wstaje. Ona budzi się i odwraca w jego stronę. On nagi stoi przed lustrem i podziwia swoją męskość:
– Dwa centymetry wiecej i byłbym królem…
Ona uśmiecha się i odpowiada:
– Dwa centymetry mniej i byłbyś królową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to już :P A niby czemu mieliby nie uznac ? Bramkarz wypuscil pilke z rak wiec mial wszystkie prawa (;) by ja sobie kopnąc do bramki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adham to wstydzioch, wiec przekazuję od niego rysunek :))) Moim zdaniem to jest takie glupie że aż śmieszne, ale ja mam z reguły skopany gust :P

20081020222603

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja sprzed chwili:

Wchodzi taki tam dziadek do biura, szuka jakiś swoich papierów. Zostały znalezione, on na to mówi: "to mnie pani to sklonuje bo musze miec takie papiery w domu"... lmao xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się