SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2009 o 15:41, Jarys napisał:

Jeden lepszy od drugiego :) Ale stroje kryzysowe RULEZ !!

2 już był niedawno, ale trzeci mnie rozwalił. Kiedyś czytałem gdzieś, że dla jednego kolesia napisał ktoś palcem na brudnym fordzie: "umyj forda", a jak gościu umył to mu wyryli gwoździem na masce: "dziękujemy w imieniu forda". Nie wiem czy to był autentyk ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka chwaląc się wypadem do teatru nieświadomie poruszyła dość drażliwy temat legendy RPG.
cóż... trochę się zezłościłem :P


Ania
Baal to nazwa spektaklu, na który jutro idę ;]

bitg
super

bitg
dla mnie Baal to postać w Baldurs Gate i nazwa dodatku do tejże gry pt. Tron Baala

bitg
i ch*j mni boli że jakiś frajer z innego osiedla na ławeczce pod blokiem wymyślił ze będzie mega kozakiem i se nazwie tak jakieś 4 minuty walenia gruchy przed publicznością na dworcu


Ogólnie tekst przyjęty został w bardzo ciepły i humorystyczny spsoób :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 00:47, Cyngiel MAster napisał:

Koleżanka chwaląc się wypadem do teatru nieświadomie poruszyła dość drażliwy temat legendy RPG.


Legenda RPG, dobre sobie...
Za wikipedią (nie chce mi się szukać lepszego źródła o tej porze):

"Baal - W mitologii ugaryckiej porywczy, pełen młodzieńczego zapału bóg burzy i życiodajnego deszczu, władca świata.
(...)
Kult Baala dotarł do Egiptu w czasach Ramzesa II (XIX dynastia), ogarniając niższe warstwy społeczeństwa. Żołnierze widzieli w nim strażnika granic. Świątynia Baala znajdowała się w dzielnicy obcokrajowców w Memfis.
(...)
Cesarz Heliogabal (204-222) sprowadził do Rzymu kult Baala z syryjskiego miasta Emesa. Przypisywał mu duże znaczenie, traktując go jako jedyne bóstwo, a przynajmniej próbując mu podporządkować inne bóstwa."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autntyk sprzed kilku dni -->

Siedzimy sobie na matmie,zamuła totalna(jak zawsze) i nagle rozwineła się nic-nie-znacząca konwersacja między [K]olegą a [D]ziewczyną z ławki obok :

[D] Umówisz się ze mną?
[K] Nie wiem<chwila namysłu>ile dajesz?
[D] A ile ty bierzesz?
[K] Wiesz, ja mam naliczanie sekundowe...

3...2...1... rotfl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 00:47, Cyngiel MAster napisał:

Koleżanka chwaląc się wypadem do teatru nieświadomie poruszyła dość drażliwy temat legendy
RPG.


Po prostu brak mi słów... Kolejny "nieświadomy" kwas, za to jakże debilny... Wybacz, ale straciłem wiarę w ludzi, a już w ogóle wiarę w graczy :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tu wczorajszy tekst mego ojca przy stole:

Temat rozmów zszedł na Trylogię Sienkiewicza. Polonistą tata nie jest, ale ostatnio lubi strasznie to czytać i pamięta z dość sporymi szczegółami. Którąś ze sytuacji udało się mu opowiedzieć w miarę szczegółowo, co matkę wprawiło w zdziwienie, a tata na to:

- Ja teraz nie powiedziałem ci nawet ćwiartki z tego, co tam było... Że też temu Sienkiewiczowi się to wszystko nie popie***liło! (i śmiech) :)

No fakt, ci pisarze co tworzą grube tomista jednej powieści to muszą mieć łeb xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 09:56, Problematik napisał:

/ciach/


o.O Nie wierzę... Koza... Dobrze, że mojego pikaczu nikt mi jeszcze nie zabrał :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 10:30, HumanGhost napisał:

Kwas dnia, jeśli nie tygodnia. I jak tu się dziwić, że Afryka jest przez wielu ludzi
uwazana za zacofaną w rozwoju? ;D

Ja z początku jak przeczytałem nagłówek to pomyślałem, że to jakaś ksywka, a tu wchodzę i czytam, ze chłop zamienił się w kozę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się