SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2009 o 13:21, Arti_101 napisał:


Yyyy Grrrrrr ...... Hmmm...
To chyba była Odp. dla Bezi_113 ???

Dnia 24.06.2009 o 13:21, Arti_101 napisał:

No coz, inteligencja jak widac nie grzeszysz;p
Nom :D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowciupy:
Trze panie w średnim wieku umówiły się na piwko w piątkowy wieczór no i troszkę przesadziły. Wracały wstawione nocą koło cmentarza i wpadły na pomysł, coby się tam wysiusiać. Rozbiegają się po krzakach, ale nagle coś je wystraszyło, więc zerwały się z wrzaskiem i uciekły. Nazajutrz spotykają się ich mężowie i milczą ponuro. W końcu jeden mówi:
-Koledzy, moja żona mnie zdradza.
-Skąd wiesz?
-Bo wczoraj wróciła późno, pijana i podrapana.
Drugi na to:
-E tam, to mnie żona zdradza.
-Czemu?
-Bo wczoraj nie dość, że wróciła późno pijana, podrapana to jeszcze w dodatku bez majtek.
-Na to trzeci:
-Ja mam najgorzej, moja to mnie dopiero zdradza!
-Dlaczego?
-Bo wróciła nie dość że późno, pijana, podrapana i bez majtek, to jeszcze przepasana szarfą z napisem: "NIE ZAPOMNIMY CIĘ- CHŁOPAKI Z ŁOMŻY".
---
Przychodzi farmer do lekarza i skarży się:
-Haruję w polu od świtu do nocy i nie mam czasu na zajmowanie się moją młodą żoną. Nasze małżeństwo jest na skraju rozpadu, bo gdy wracam nocą do domu to nie mam już ani ochoty, ani siły na seks, więc żona jest na mnie bardzo zła. Doktorze, co ja mam robić?!
-Czy w ciągu dnia nie przychodzi panu ochota na seks?
-Czasami tak, ale przecież wtedy jestem w polu, z dala od domu i małżonki.
-To niech pan zabiera w pole sztucer, a gdy tylko przyjdzie panu ochota ba cielesne igraszki, niech pan wystrzeli w powietrze. To będzie sygnał dla pańskiej żony, aby do pana przyjechała.
Mężczyźnie spodobał się pomysł i postanowił go wypróbować. Po kilku miesiącach ponownie zjawia się w gabinecie.
-Pańska rada była wspaniała-mówi- gdy miałem chęć na seks, strzelałem ze sztucera, żona wiedziała o co chodzi i mogła mnie łatwo odnaleźć.
-Więc w czym problem?- pyta lekarz
-Widzi pan, trzy tygodnie temu zaczął się sezon łowiecki i od tej pory swojej kobiety jeszcze nie widziałem.
---
Jadę autobusem, dość dużo ludzi, ale miejsce siedzące mam. Trzeba podać bilet do skasowania. Obok stoi mężczyzna. Jak się zwrócić- "ty", czy "pan"? Autobus jest pospieszny. Jeśli mężczyzna nie wysiadł na poprzednim przystanku, to znaczy że jedzie do mojej dzielnicy. Jedzie z kwiatami- znaczy do kobiety. Kwiaty wiezie piękne, znaczy że i kobieta piękna. W naszej dzielnicy są dwie piękne kobiety- moja żona i moja kochanka. Do mojej kochanki nie jedzie, bo ja do niej jadę. Znaczy że jedzie do mojej żony. Moja żona ma dwóch kochanków- Waldemara i Piotra. Waldemar jest w delegacji...
-Panie Piotrze, mógłby mi pan skasować bilet?
---
Mąż wchodzi do sypialni i zastaje żonę w łóżku z kochankiem.
Pyta:
-Co wy tu robicie?!
A żona do kochanka:
-A nie mówiłam że debil?
---
Pewnego dnia małżeństwo zaprosiło na kolację najlepszą przyjaciółkę żony. Kolacja udała się świetnie, śmiali się i żartowali. Gdy przyjaciółka wychodziła postanowili że gospodarz ją odwiezie. Rozmawiali w samochodzie, potem robiło się coraz milej. W domu kobieta zaprosiła mężczyznę na wino. Wypili całe wino a potem poszli do łóżka...
O trzeciej nad ranem mężczyzna mówi:
-Muszę jechać.
-Ale to kiepska sytuacja, jak wytłumaczysz Marysi to co się stało?
-Nie martw się, daj mi tylko trochę talku.
-?
- O nic nie pytaj, zobaczysz, będzie dobrze.
Wrócił do domu, w drzwiach żona.
-Gdzieś ty był?!
-Kochanie, tak cię przepraszam, twoja przyjaciółka to taka atrakcyjna kobieta i tak się potoczyło, że wylądowaliśmy w łóżku... Przepraszam cię.
-Pokaż ręce!
Wyciąga ręce całe w talku.
-Nie kłam świnio, znowu grałeś z kumplami w kręgle!
---
Jak byłem młodszy, to nienawidziłem chodzić na śluby. Prawie wszystkie ciotki i podstarzałe krewne podchodziły do mnie, szturchały mnie w ramię mówiąc: "No, teraz twoja kolej!''''. Przestały, kiedy zacząłem im to samo robić na pogrzebach...
---

Jeszcze ode mnie motywacja bombayowa ;p Wiem że słabe ;]
http://www.grapheine.com/bombaytv/movie-uk-25cfdc8b8c5793528af3261aefdf8401.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 12:50, Bezi_113 napisał:

> >
> > Ciekwai mnie jak mozna sie przejęzyczyć z podaj mi sól na ty suko spierdoliła*
mi
> życie
> > ?
> No coz, inteligencja jak widac nie grzeszysz;p
Nom :D


No coz, nie martw sie. Jak bedziesz juz po szkole sredniej, to przypomnisz sobie ten kawal i go zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja dodam taki tekst:

Chlopak odprowadza swoja dziewczyne do domu po imprezie. Kiedy dochodza do klatki, facet czuje sie na wygranej pozycji, podpiera sie dlonia o sciane i mowi do dziewczyny:
- Kochanie, a gdybys mi tak zrobila laseczke...
- Tutaj? jestes nienormalny.
- Noooo, tak szybciuko, nic sie nie stanie...
- Nie! a jak wyjdzie ktos z rodziny wyrzucic smieci, albo jakis sasiad i mnie rozpozna...
- Ale to tylko "laska", nic wiecej... kobieto...
- Nie, a jak ktos bedzie wychodzil...
- No dawaj nie badz taka...
- No wez, tu sie schylisz i nikt cie nie zobaczy, glupia.
-nie!
W tym momencie pojawia sie siostra dziewczyny. w koszuli nocnej, rozczochrana i mowi:
- Tata mowi ze juz wyrzucilismy smieci i masz mu zrobic tę laskę do cholery, a jak nie to ja mu zrobie. a jak nie, to tata mowi, ze zejdzie i mu zrobi, tylko niech zdejmie reke z tego domofonu bo jest ku*** 3 rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się